سهام در آمریکا و اروپا به عنوان ویروس نگرانی تسلط دوباره

نیویورک (AP) — و به پایین می رود بازار سهام ایالات متحده.

S&P 500 غرق بیش از 2 درصد در اوایل معاملات روز شنبه و سود اوراق قرضه کاهش یافت و بیشتر به سمت پایین ضبط به عنوان بازار چرخش به ترس در مورد اثرات سریع گسترش ویروس در آخرین yo-yo حرکت می کند. فقط یک روز زودتر سهام حال افزایش یافت, در بخش, در امیدوار است که تهاجمی تر حرکت می کند توسط دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان می تواند شامل کمک اقتصادی خرید اینترنتی.

دریافت استفاده می شود به چنین باطل پیروز خواهد شد که به احتمال زیاد رفتن نگه دارید تا زمانی که تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند. S&P 500 تا به حال چهار روز مستقیم از آن جایی که lurched با حداقل 2% در هر دو جهت چیزی است که اتفاق افتاده است از سال 2011 است.

در چین که در آن تعدادی از عفونت های جدید شده است به شدت کاهش شانگهای-معامله سهام بسیج نزدیک به 12 درصد پس از ضربه پایین در فوریه. 3. آنها فقط 1.6% دور از پاک کردن گذشته از ضرر و زیان آنها پایدار از آنجا که ویروس جدید شروع به گسترش در اواخر سال گذشته.

کارخانه ها در چین به تدریج بازگشایی و بازگشت به حس زندگی عادی حتی ممکن است در افق زیر سریع و شدید اعمال شده توسط دولت به کررل ویروس.

اما در جاهای دیگر در جهان خلق و خوی بسیار تیره تر است. وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران مسئول اکثر عفونت های جدید.

S&P 500 به پایین بود 2.3% به عنوان 10:35 صبح به وقت شرق آمریکا. شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 684 امتیاز یا 2.5% به 26,406 و نزدک بود پایین 1.8%.

ضرر و زیان گسترده بود و همه اما 15 از 500 شرکت در S&P 500 شاخص در حال پایین. مالی سهام تا به حال بیشترین ضرر و زیان و همه در 11 بخش در S&P 500 پس حداقل 1.7%.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار بسته شدن مدارس و اعلام وضعیت اضطراری برای مثال وجود یک حس است که این بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Chris Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG.

مربوط به سفر شرکت ها همچنان به سقوط به شدت نگران است که وحشت زده مشتریان نمی خواهید برای محدود خود را در هواپیما و قایق و یا هتل ها با دیگران است. رویال کارائیب کروز غرق 12% American Airlines گروه از دست 8.7% و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی کاهش یافت و 7.2 درصد.

بازارهای سهام آسیا آغاز شده و پنج شنبه خاموش بالاتر سوار شدن بر موج خوش بینی و امید که ارسال S&P 500 spurting تا 4.2% در روز چهارشنبه. آمریکا و رهبران کنگره درباره یک توافق دو حزبی $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه ای را برای مبارزه با شیوع کروناویروس و بانک مرکزی کانادا به دنبال فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره به روز قبل از آن.

مراقبت های بهداشتی سهام رو به خصوص افزایش بزرگ پس از پیروزی توسط جو بایدن در دولت مقدماتی راه اندازی شد و او را به مدعی وضعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با برنی ساندرز. بسیاری از سرمایه گذاران ساندرز’ طرح بهداشت به عنوان آسیب رساندن به این صنعت سود.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3 درصد و سهام در شانگهای افزایش یافت 2 ٪ است.

اما بازارهای پایین تر تبدیل شده به تجارت غرب به اروپا است. این CAC 40 فرانسه سقوط کرد 1.9% کرد و شاخص DAX از دست داد 1.5 درصد و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 1.7%.

چند اقدامات از ترس در بازار گره های سخت تر.

عملکرد 10 ساله خزانه داری غرق به 0.94% از 0.99% اواخر روز چهارشنبه. کوتاه مدت سود اوراق قرضه کاهش یافت و به عنوان معامله گران شرط افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی. دو سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.58% از 0.62%.

طلا صعود به عنوان سرمایه گذاران انباشته به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است. آن افزایش یافت $13.80 به $1,656.80 در هر اونس رسید.

نفت خام برگزار می شود نسبتا ثابت پس از اعضای اوپک پیشنهاد یک برش عمیق از تولید به ساحل تا قیمت. نفت شده است کشویی نگرانی که یک اقتصاد جهانی تضعیف شده توسط ویروس سوزاندن سوخت کمتر.

معیار خام ایالات متحده تضعیف 13 سنت افزایش به $46.65 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد تضعیف 37 سنت افزایش به $50.76 در هر بشکه رسید.

___

AP کسب و کار نویسنده یوری Kageyama کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>