نیویورک (AP) — سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل معاملات روز جمعه به عنوان موارد جدید ویروس دارای عقاید در کره جنوبی و شرکت های بیشتری هشدار به سرمایه گذاران در مورد آمار به سود و درآمد است.

تمدید اضطراب بیش از این گسترش جهانی ویروس نیز تحت فشار قرار دادند سهام پایین تر در روز پنج شنبه زدم و آنها را از بالاترین رکورد در چه hasbeen فرار تعطیلات کوتاه هفته. شاخص در مسیر خود هفتگی از دست دادن پس از دو هفته از سود.

شرکت های فن آوری منجر به ضرر و زیان است. Chipmakers, whichrely به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین شد برخی از بدترین ضربه است. Nvidia کاهش 1.7%.

شرکت thatdepend در هزینه های مصرف کننده به خصوص در مسافرت های مرتبط با صنایع alsofell گسترده. ماریوت ریختن 2.4% و کارناوال 1.6% افت. خطوط هوایی آمریکا تضعیف 3.3%.

سرمایه گذاران رهبری برای امن تر نشد. شرکت املاک و مستغلات و آب و برق برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار. قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و تحت فشار قرار دادند بازده پایین تر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.47% از 1.52% اواخر پنج شنبه.

قیمت طلا و دیگر پناهگاه امن برای سرمایه گذاران عصبی شروع به پریدن کرد 1.4%.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص کاهش 0.9% تا 10:10 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 268 امتیاز یا 0.9% به 28,949. Nasdaq افت 1.2%. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت 0.8% افت داشته.

بازارهای آسیا و اروپا نیز کاهش یافت.

VIRUS هشدار: Coca-Cola, جدیدترین نام های بزرگ به سرمایه گذاران هشدار می دهند که تاثیر اقتصادی از ویروس willhurt منابع مالی خود را. Chinais یک بازار بزرگ برای این شرکت و کک در حال حاضر در انتظار یک ضربه از 2 سنت در هر سهم آن در سه ماهه اول سود.

نمایش جهانی که باعث می شود LED تکنولوژی برای تلویزیون و سایر محصولات انتظار این ویروس به صدمه زدن به سفارشات در سال 2020 است. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: این ویروس تهدید به پاک کردن $29 میلیارد دلار در این سال درآمد جهانی شرکت های هواپیمایی هر چند بیشتر برای چینی حامل.

پخش كردن, اضطراب: کره جنوبی گفت: 204 افراد آلوده شده با این ویروس چهار برابر تعداد موارد آن تا به حال دو روز پیش از آن. بیش از 76 ، 000 نفر آلوده شده اند در سطح جهانی با بسیاری از موارد و مرگ و میر محور در چین است. که ملت و رهبری در روز جمعه منتقل به یک محتاط تر تن و گفت: هنوز به یک نقطه عطف برای این ویروس و این وضعیت در سخت ترین ضربه استان قبر باقی می ماند.

برداشت خوب: دیر شروع به پریدن کرد 9.1% پس از مزرعه تجهیزات ساز به آسانی ضرب و شتم وال استریت مالی سه ماهه اول سود پیش بینی. این شرکت در حال بیرون آمدن از یک دوره طولانی که در آن کبود با ادامه جنگ تجاری بین آمریکا و چین است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im