تجمع سهام محو به ما کمک سر بسته برای رای جدید

پکن (AP) — بازارهای جهانی سهام و آتی سهام ایالات متحده کاهش یافته است پنج شنبه پس از سنای آمریکا به تصویب یک پیشنهاد 2.2 تریلیون دلار ویروس بسته کمک پس از یک تاخیر بیش از جزئیات آن و ارسال این اندازه گیری به مجلس نمایندگان.

لندن و فرانکفورت باز کردن بیش از 2 ٪ در حالی که توکیو از دست 4.5%. شانگهای و هنگ کنگ نیز کاهش یافته است.

در وال استریت آینده برای معیار شاخص S&P 500 از دست 1.6% پس از سنا تصویب کمک اواخر روز چهارشنبه به بلانت تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان. اندازه گیری می رود به خانه است که انتظار می رود به تصویب آن روز جمعه است.

“سرمایه گذاران در حال حاضر به قاضی که آیا فوق العاده ای سیاست حمایت کافی است برای دیدار با بدتر شدن شرایط اقتصادی” گفت: Stephen Innes از AxiCorp. در یک گزارش.

آینده برای میانگین صنعتی داو جونز بود 1.3 درصد کاهش جلوتر از دولت گزارش روز شنبه که پیش بینی انتظار می رود برای نشان دادن یک رکورد تعداد آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری پس از موج اخراج.

S&P 500 با 1.2 ٪ افزایش یافت در روز چهارشنبه است اما پایین نزدیک به 27 درصد از اوج آن در ماه پیش.

سنا رای گیری به تعویق افتاد با استدلال بر اینکه اندازه گیری می کند بیش از حد زیاد یا بیش از حد کوچک برای شرکت های کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی. پیش بینی می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است.

تاخیر “به ارمغان می آورد در مورد صبر-و-دیدن تن برای بازار” گفت: Jingyi پان IG در گزارش های صادر شده قبل از سنا تصویب.

در اوایل معاملات لندن FTSE 100 از دست داد 2% به 5,548.02 و فرانکفورت را داخ ریختن 1.8% به 9,699.19. شاخص CAC 40 در فرانسه عقب نشینی 2.3% به 4,330.67.

در آسیا شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو کاهش یافته است به 18,664.60 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ ریختن 0.7% به 23,352.34. شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.6% به 2,764.91.

این Kospi در سئول از دست 1.1% به 1,686.24 سیدنی در حالی که S&P-ASX 200 اضافه شده 2.3% به 5,113.30.

هند Sensex به دست آورد 3 درصد به 29,407.25 و نیوزیلند به دست آورد 4 درصد. جاکارتا افزایش 10.2 درصد و کشورهای جنوب شرق آسیا بازار نیز پیشرفته است.

سنگاپور معیار از دست داد 1% پس از دولت پیش بینی اقتصاد کوچک خواهد شد 10.6 درصد در سه ماهه جاری در مقایسه با سه ماه منتهی به ماه دسامبر است. سنگاپور در حال آماده سازی خود دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان کسب و کار بیشتر در حال گفت و کنترل بر فعالیت های در حال تنگ تر.

جهانی قیمت سهام چرخش شدید به عنوان کسب و کار خاموش شدن و گسترش در سراسر جهان است. سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به مراجعه به یک کاهش در تعداد جدید کروناویروس عفونت قبل از قیمت می توانید پایین است.

بسیاری از معامله گران “واگردانی به سال 2008 مورد مطالعه” زمانی که بازار دیدم چندین 5% تظاهرات در طول بحران مالی جهانی قبل از bottoming در مارس 2009 کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

اولیه تجمع روز شنبه در وال استریت پژمرده به عنوان اختلاف نظر بر سر جزئیات آن مسدود کنگره رای دادن.

جمهوری خواه سنسور. Tim Scott بن Sasse و لیندزی گراهام خواستار تغییرات برای اطمینان از گذاشته شدن کارگران نمی دریافت پول بیشتر از آنها در حالی که مشغول به کار است. سناتور. برنی ساندرز گفت که بلوک این لایحه مگر اینکه محافظه کاران کاهش یافته و اعتراض خود را به.

حتی خوشبین می گویند این بسته فراهم می کند فقط دوم از سه بازار نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس پایدار.

جهانی بانک های مرکزی در حال حاضر کاهش نرخ بهره و تزریق پول به بازارهای مالی است.

سرمایه گذاران در حال انتظار برای دیدن جزئیات واشنگتن طرح است. این شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و کمک های اولیه برای ضربه صنایع.

تعدادی از شناخته شده عفونت پریدم است گذشته از 450.000 نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 112,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 54 سنت افزایش به $23.95 قیمت در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد رز 48 سنت در روز چهارشنبه به $24.49. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن کاهش یافته و 53 سنت افزایش به $29.46 در هر بشکه در لندن است. آن را با افزایش 24 سنت در جلسه قبلی برای $29.99 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافته و به 109.96 ین از چهارشنبه 111.20. یورو به دست آورد به $1.0943 از $1.0880.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>