بازارهای سهام اسلاید بیش از ترس از ویروس مستندات

پکن (AP) — بازارهای جهانی سهام و آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و روز شنبه بعد از بانک مرکزی حرکت می کند به تقویت رشد اقتصادی موفق به برطرف کردن سرمایه گذار ترس بیش از ضد ویروس کنترل است که در حال بستن جهانی کسب و کار و سفر.

وجود دارد هیچ glimmers از خوش بینی: پاریس سقوط 9 درصد در مدت کوتاهی پس از باز لندن غرق 7 درصد و فرانکفورت داد تا 7.5 درصد. در معاملات سیدنی معیار فرو 9.7%, هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 3.4 درصد و هند ریختن 5.9%.

توکیو بسته 2.5 درصد پایین تر پس از بانک مرکزی ژاپن گسترش میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و وعده داده شده بدون بهره وام برای کمک به شرکت های مقابله با بحران. چینی سهام کاهش یافت و پس از پکن گزارش هزینه های مصرف کننده و تولید کارخانه شد حتی بدتر از حد انتظار است.

در وال استریت آتی برای معیار شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average شد تقریبا 5% زیر یکشنبه اضطراری کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو است.

فدرال رزرو کاهش کلیدی آن رای توسط یک درصد نقطه به یک محدوده بین صفر تا 0.25%. بانک مرکزی گفت: این امر اقامت وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس در اقتصاد می تواند زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن از فعالیت در ایالات متحده است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

فدرال ریزرو عمل آمد و به عنوان دولتهای غربی گسترش سفر محدودیت و بسته تر امکانات عمومی و بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده حدود 170,000 نفر در سراسر جهان. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

لندن معیار شاخص FTSE 100 از دست 6.9% به 4,995.46. فرانکفورت را داخ ریختن 7.6 درصد به 8,532.05. شاخص CAC 40 در فرانسه غرق 8.8 درصد به 3,755.99.

S&P 500 آینده میلادی 4.8 درصد و داو را خاموش بود 4.6%.

S&P 500 آینده کاهش یافت 5% یکشنبه شب پس از تغذیه اعلام تحریک موقت معاملات متوقف شد.

فدرال رزرو گفت: همچنین خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این مقدار به تلاش برای سهولت در بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت تر برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش اوراق و برای نگه داشتن طولانی مدت نرخ استقراض با نرخ پایین.

که به دنبال یک گیج کننده در هفته که در آن داو دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون — 1,985 امتیاز در روز جمعه. گاو نر در بازار آغاز شد که در سال 2009 در اعماق بحران مالی به پایان رسید.

در سیدنی, S&P-ASX 200 کاهش یافت و به 5,002.00. هانگ سنگ در هنگ کنگ سقوط به 23,063.57. در هند Sensex عقب نشینی 6.6 درصد به 31,812.12.

شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 3.4% به 2,789.25 پس از دولت گزارش خرده فروشی کاهش یافت 20.5% از یک سال پیش در ماه های ژانویه و فوریه مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر بسته شد. کارخانه خروجی کاهش یافته و رکورد 13.5% پس از سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ تولید کارگران در خانه.

این ارقام حتی bleaker از انتظار اقتصاددانان بود. برخی از کاهش پیش بینی های خود را برای جهان به دومین اقتصاد است. ING گفت: این رشد در سال جاری ممکن است سقوط به عنوان کم به عنوان 3.6 درصد پایین ترین قیمت از حداقل 1970s.

بانک مرکزی ژاپن تصمیم به باز خرید سهام شرکت های بزرگ اوراق قرضه و دارایی های دیگر به عنوان ریسک از اوراق قرضۀ دولتی ژاپنی سقوط تخت.

شاخص Nikkei 225 در توکیو غرق شد به 17,002.04 در حالی که سئول Kospi از دست 3.2% به 1,714.86.

بانک مرکزی ژاپن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ارائه به 8 تریلیون ین ($75 میلیارد دلار) در هیچ علاقه یک سال وام به شرکت هایی که به صورت نقدی بحران.

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا متعهد به انجام آنچه مورد نیاز است برای کمک به حفاظت از اقتصاد است که قرارداد با 7.1 درصد در سه ماهه گذشته و حتی قبل از این ویروس رسید.

بیش از آخر هفته, اسپانیا, ایتالیا به دنبال سرب در تحمیل سراسر کشور محدودیت اجازه خواهد داد که آن 46 میلیون نفر به ترک خانه برای رفتن به محل کار به خرید مواد غذایی و دارو و یا در ماموریت برای مراقبت از جوانان و افراد مسن.

در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن شلوغ پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی.

شهر نیویورک اعلام کرد آن را تعطیل متحده بزرگترین سیستم مدارس دولتی در اوایل سهشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه است. فرمانداران در کالیفرنیا و ایلینویز و اوهایو گفت: همه کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا کاهش تعداد مشتریان است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

وجود دارد 169 ٬ 000 دوبلکس تایید موارد این ویروس در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بسیاری از جهان 77,000 بهبود بیماران در چین است.

کارشناسان انتظار دارند این اختلال به سفر و حتی به زندگی روزانه به هفته گذشته احتمالا ماه.

قیمت نفت خام برنت از دست داد $2.10 دلار 31.84 در هر بشکه در لندن است. معیار خام ایالات متحده سقوط $1.29 دلار 30.44 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

در بازار ارز دلار کاهش یافته و به 106.35 ین از روز جمعه 107.91. یورو به دست آورد به $1.1196 از $1.1105.

جی پی مورگان چیس در حال حاضر پیش بینی اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک 2 درصد نرخ سالانه در سه ماهه جاری و 3% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

فدرال رزرو تصمیم به عمل قبل از نشست برنامه ریزی شده برای اواسط هفته خود را نشان داد سیاستگذاران احساس آنها نیاز به حرکت می کند بلافاصله به ساحل تا اعتماد سرمایه گذاران. اکثر ناظران بازار انتظار بیشتر نوسانات جلوتر از آنجا که تعدادی از ایالات متحده ویروس موارد در حال افزایش است و بیشتر صنایع به صورت یک رکود.

هواپیمایی متحده گفت: آن نیاز به قطع پرواز ظرفیت 50 درصد در آوریل و مه و انتظار کاهش به گسترش به تابستان فصل مسافرت. خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را برش بین المللی پرواز 75%.

خارج شده است و محدود کردن ساعت برای اطمینان از فروشگاه می توانید نگه دارید پس از موارد مانند ضد عفونی کننده دست در انبار. اواخر جمعه, اپل گفت که بسته شدن تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین است.

قدر از بانک مرکزی حرکت می کند نشان داد که برای برخی از تحلیلگران که صندلی جروم پاول و دیگر اعضای فدرال رزرو نگران سلامت سیستم مالی. اما برخی دیگر با اشاره به تغذیه بود و فقط در واکنش به نشانه های وضعیت در اروپا و ایالات متحده بود ،

“فدرال رزرو اقدامات بسیار پررنگ و آن را به نظر می رسد spooked بازار” گفت: Nate Thooft رئیس جهانی تخصیص دارایی در Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

“بازار شد رفتن به spooked به هر حال با توجه به مقیاس از خاموش شدن ناگهانی در سراسر ایالات متحده و جدی پیامدهای $20 تریلیون دلار اقتصاد است که در مورد عمل خرد کردن یا اسیاب کردن به خزیدن” گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“همچنین تحولات در اروپا در حال افزایش چشم انداز که چه شد و فقط یک هفته پیش در نظر گرفته ‘بدترین مورد’ ممکن است نزدیک به پایه مورد’ برای ایالات متحده” Ma گفت. “تصویر بزرگ بانک فدرال اقدامات همه مثبت است.”

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de