سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست به دروغ ادعا می کنند که فدرال پرداخت از COVID-19 بسته محرک می تواند به کاهش مالیات دهندگان آینده بازپرداخت. سرویس درآمد داخلی می گوید: پرداخت “را کاهش نمی دهد خود را بازپرداخت و یا افزایش مقدار شما مدیون هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.”


داستان کامل

IRS را آغاز کرده است پراکنده پول از 2 تریلیون دلار COVID-19 بسته محرک اقتصادی. اما الگوهای رفتاری و فیلم در رسانه های اجتماعی در حال گسترش پیام های گمراه کننده در مورد ساخته شده است تا عواقب برای کسانی که برای دریافت پرداخت.

مشترک ادعا می کنند در این پست این است که پرداخت از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند — فراهم می کند که $1,200 مبلغ یکجا پرداخت برای بسیاری از افراد ساخت کمتر از $75,000 یک سال خواهد شد یا کاهش مالیات بر آینده بازپرداخت خواهد شد و یا مجبور به پرداخت می شود.

یک ویدئو ویروسی نوشته شده در Infinite گرفته شده است که از سایت اما همچنان به گردش در Facebook ساخت این ادعا: “ببینید چه چیزی آنها را به شما بگویم این است که این فقط یک پیشرفت در آینده اظهارنامه مالیاتی… سال آینده شما به طور خودکار رفتن به مدیون $1,200 آمده فصل مالیات.”

که درست نیست.

این ادعا در این ویدئو به نظر می رسد برای جلوگیری از سوء تفاهم از زبان در این قانون که با استفاده از یک اعتبار مالیاتی به عنوان وسیله ای برای دریافت محرک پرداخت به افراد است.

در ماه مارس گزارش کاوش در گزینه های برای تحریک اقتصاد به عنوان آن شک و تردید عمل در صورت COVID-19 گیر این سرویس پژوهشی کنگره گفت: “یک مکانیزم برای ارائه پرداخت نقدی نسبتا سریع است برای ایجاد یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد و سپس پیشبرد آن به خانواده ها قبل از آنها در غیر این صورت ادعا می کنند آن را در اظهارنامه مالیاتی درآمد خود را.”

بعد که ماه زمانی که مراقبت در عمل قانون تبدیل شد که دقیقا آنچه در آن بود.

مراقبت عمل ایجاد یک اعتبار مالیاتی برای مالیات خواهد شد که با توجه بر درآمد به دست آورده در سال 2020, اما آن را در دسترس به افراد واجد شرایط در حال حاضر. اعتبار اجازه می دهد تا برای پرداخت 1200 $برای اکثر افراد با درآمد کمتر از $75,000 گفت: ما به عنوان و کاهش مقدار (در مقیاس کشویی) برای افرادی که تا به $99,000. زوج هایی که ازدواج کرده و فایل مشترک مالیات می توانید $2,400 اگر خود را در ترکیب درآمد تحت 150.000 دلار و پدر و مادر می تواند جمع آوری 500 دلار برای هر کودک است.

مانند آشنا به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد یا اعتبار مالیاتی کودک این اعتبار مالیاتی نیازی به بازپرداخت شود.

وزارت خزانه داری تایید کرد که به ما یک ایمیل به در و IRS سایت توضیح میدهد: “پرداخت نشده است و درآمد شما مدیون نیست مالیات خود را پرداخت. آن را نمی خواهد خود را کاهش هزینه و یا افزایش مقدار شما مدیون هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.”

هنوز سردرگمی همچنان ادامه دارد آنلاین. در یک نمونه از چگونه فراگیر سوء تفاهم است یک کپی از یک نمودار نشان دادن توضیحات دقیق این قانون هزینه شده است مشخص شده و به اشتراک گذاشته شده با گمراه کردن نوشتن شرح تصاویر و.

یکی از این پست برجسته این بخش از نمودار که گفت: “این یک پیشرفت در اعتبار مالیاتی جدید خود را در سال 2020 مالیات است. بنابراین اگر شما خود را دریافت محرک چک, شما نمی خواهد که اعتبار زمانی که برای پر کردن 2020 مالیات است.” که بخشی درست است — اگر مالیات دهندگان جمع آوری محرک پرداخت در حال حاضر او نمی تواند دوباره آن را جمع آوری زمانی که او می پردازد و او 2020 مالیات است. اما مشخص شده تا نمودار به اشتراک گذاشته بود با این عنوان: “آنها به شما پول خود را در ازای پول خود را در سال آینده.” که درست نیست.

فردی که نوشته شده نمودار Fabian Saldivar از FS خدمات مالیاتی, Inc. — بعد از دیدن چگونه کاربران رسانه های اجتماعی بودند پاسخ — روشن ساخته است در عنوان که محرک پول در دسترس است از طریق اعتباری جدید است و آن را نمی خواهد مجبور به بازپرداخت. در یک مصاحبه تلفنی با FactCheck.org او گفت: “آنها فکر می کنم آن را گرفته از سال آینده مالیات است که درست نیست.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

خانه در ایالات متحده. H. R. 748 ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. 27 Mar سال 2020 است.

خدمات تحقیقاتی کنگره. “COVID-19 و پرداخت های مستقیم به افراد: ملاحظات در مورد استفاده از پیشرفته استرداد اعتبارات به عنوان محرک اقتصادی.” 17 Mar سال 2020 است.

خدمات درآمد داخلی. “تاثیر اقتصادی پرداخت مرکز اطلاعات.” دیده 16 May سال 2020 است.

Saldivar Fabian. حرفه ای مالیاتی, FS خدمات مالیاتی, Inc. مصاحبه تلفنی. 17 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im