هنوز بعد از این همه ترس: روسی کارمندان پیک باقی می ماند در کار خود به عنوان COVID-19 بحران Unfurls

مسکو – مقامات در جنوب روسیه, شهر کراسنودار – مانند همتایان خود در سراسر کشور خواسته اند که غیر ضروری کارگران را به باقی می ماند در صفحه اصلی به منظور مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. هر کس خواست به تمرین های اجتماعی فاصله: خودداری از تجمع و اقامت حداقل 2 متر از یکدیگر است.

اما آنا که با این نسخهها کار به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه مواد غذایی در Magnit زنجیره ای می گوید: شما هرگز آن را می دانم با مشتریان خود را.

او به طور معمول مردم را می بیند که فقط خریداری شده و ضد باکتری صابون و دستمال مرطوب از او ایستاده در اطراف گروه در خیابان های شهر و یا طولانی در نیمکت.

“این سخت است برای من به کار زیادی نیست چرا که مدیران ما نیست تا مراحل ما را سالم نگه دارید اما از آنجا که مشتریان ما هستند مصرف این ویروس را جدی بگیرید,” او گفت: RFE/RL. “آنها را نگه دارید از دست خود را برای دریافت خود را تغییر…و لاغری آنها در نزدیک زمانی که آنها یک سوال. من دیده ام مردی که فقط از من خواست که برای پیدا کردن ضدعفونی کننده ها و سپس لیسیدن انگشتان خود را به باز کردن یک کیسه پلاستیکی.”

مانند همه کارگران مصاحبه برای این داستان آنا نام تغییر یافته است را از نگرانی از اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرما.

ماندن در تکیه در

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در مارس 25, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور خواست غیرضروری کارگران در سراسر کشور به در خانه باقی می ماند در هفته آینده.

“سلامت و ایمنی مردم است و یک اولویت مطلق برای ما” پوتین گفت.

روسیه رسمی coronavirus مورد تعداد گل رز بالاتر از 1250 در مارس 28, با چهار مرگ و میر ثبت شده است. بسیاری از ناظران گمان این اعداد ممکن است که منعکس کننده وضعیت واقعی در این کشور از برخی از 144 میلیون نفر است.

اما Ksenia که با این نسخهها کار به عنوان پیک برای Yandex.eda مواد غذایی-خدمات تحویل در سن پترزبورگ همچنین نگرانی در مورد آلوده شدن به دلیل بی دقتی از مشتریان خود را با وجود تحویل پروتکل های اعمال شده توسط کارفرما.

“ما قرار نیست به تماس با مشتری و یا رویکرد در هر نقطه در نزدیکی آنها” Ksenia گفت: RFE/RL. “اما مردم همیشه نمی دانند و سعی کنید به آمده نزدیک با برخی از سوال و یا هر چیز دیگری.”

او می گوید با کارفرما داده نشده است او هر گونه تجهیزات یا مواد ضد عفونی کننده عوامل است. پیک دستور داده شده است به درجه حرارت خود را قبل از هر تغییر و گزارش هر تب وجود دارد اما هیچ کنترل برای اطمینان از این انجام شده است.

Yandex تنها عمده شرکت روسی است که اعلام کرده است یک برنامه به ارائه کمک های مالی به رانندگان و پیک که آلوده شدن با کروناویروس و یا نیاز به درمان برای COVID-19.


Daniyar با این نسخهها کار به عنوان یک راننده برای Yandex.تاکسی در مسکو. او گزارش می دهد که کسب و کار کاهش یافته است و شتاب به عنوان بسیاری از یقه آبی کارگران که شامل معمول خود مشتریان سوئیچ به کار از خانه. او گفت: RFE/RL که رانندگان تشویق شده اند برای ضد عفونی کردن فضای داخلی از وسایل نقلیه خود را و داده شده است 80 درصد تخفیف در یک خودرو. شده اند وجود دارد هیچ دستورالعمل در مورد چگونه اغلب خودروها باید ضد عفونی و هیچ کس چک کردن برای دیدن است که آن را انجام شده است.همه در همه ،

Coronavirus انکار

دیانا که با این نسخهها کار به عنوان یک صندوقدار در یکی از Perekryostok فروشگاه های مواد غذایی در مسکو می گوید نگران کننده داستان است.

“ما مدیران فروشگاه خرید ماسک و دستکش ضد عفونی کننده و پاک کننده در ارتباط با کروناویروس” او گفت:. “آنها به ما ماسک و دستکش هر روز اما ضد عفونی کننده هستند فقط راه اندازی بعدی به هر یک از ثبت نام نقدی در مورد بازرسی وجود دارد. اما آنها نمی خواهند ما اجازه استفاده از آنها را.”

اما او نگران آلوده شدن به دلیل به او گفت: “من متقاعد شده این ویروس حتی وجود دارد.”

“اما حتی اگر آن را ندارد, وجود دارد, من فکر می کنم آن است که foreordained زمانی که هر فرد را از سقوط بیمار و آنچه که آنها را از” او گفت:. “مهم نیست که اگر شما به پوشیدن یک ماسک و یا شستشو با ضدعفونی کننده ها. اگر آن است که بخت به اتفاق می افتد آن اتفاق خواهد افتاد.”

مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال مبارزه با چنین نگرش کار به توضیح است که coronavirus بسیار مسری است و اغلب کشنده است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابعوجود داشته است بیش از 602,000 تایید عفونت در سطح جهان و تقریبا 28,000 مرگ و میر ناشی از مارس 28.

اما بهداشت مناسب اجتماعی, فاصله, استفاده از ماسک و دستکش و سایر اقدامات ثابت کرده اند موثر در کاهش انتقال ویروس و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش از مسکو توسط RFE/RL خدمات خبرنگار کارینا Merkuryeva

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de