هنوز هم در زین: مسابقه استرالیا می رود در میان همه گیر

سیدنی (AP) — این مسلما بیشتر محبوب در استرالیا بیش از هر کشور دیگر پس از آن هیچ جای تعجب است که اسب مسابقه ادامه دارد — منهای تماشاگران — با وجود افزایش سفر و محدودیت های دیگر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چند میلیارد دلار مسابقه صنعت استخدام 250,000 بخشی – و کارگران تمام وقت در استرالیا که در آن وجود دارد بیش از 360 اصیل آهنگ. که تقریبا یکی برای هر 68,000 مردم جهان پیشرو نسبت با اختلاف قابل توجه است.

استرالیا دارای برخی از ثروتمندترین نژادها. جام ملبورن — “مسابقه متوقف می شود که یک ملت” — یکی از کشور قوی ترین نهادهای فرهنگی. سیدنی میزبان اورست دلار 8.6 میلیون با حداکثر سرعت دویدن. این شهر همچنین دارای پرسود ترین مسابقه دو ساله طلایی دمپایی به اجرای این شنبه در مقابل خالی grandstands. Rosehill دور مسابقه خواهد بود معمولا شلوغ بود.

حداقل مسابقه می تواند وجود داشته باشد بدون در محل تماشاگران با جانبازان قادر به تماشا و شرط بندی از صفحه اصلی. و که تنها گزینه پس از اقدامات آورده بودند در هفته گذشته محدود نژاد روز به شرکت کنندگان تنها: سوارکاران مربیان مسیر مسابقه مسئولان رسانه ها و کارگران مانند جانور سم دار و آمبولانس پرسنل.

شیوع ویروس است همزمان با برخی از بزرگترین رویدادهای نیمکره جنوبی تابستان کارناوال در استرالیا در شهرهای ملبورن و سیدنی است. طلایی دمپایی بعد مثلا ویژگی های پنج گروه 1 (یا درجه 1) مسابقه است.

گذشته از حذف از مسابقه روز جو شرکت کنندگان نیاز به تبدیل شدن به خلاق به انجام آنچه آنها دوست دارند در زمان coronavirus. به خصوص برخی از کسانی که در حال حاضر نیاز به دنبال پس از این بیشتر اگر مسابقه به ادامه — از سوارکاران.

آنها در حال حاضر در حال نگه داشته و به غیر از صنعت دیگر شرکت کنندگان در دوره اما بیشتر و سختگیرانه تر اقدامات خود را به دنبال.

ملبورن میزبان گروه 1 با حداکثر سرعت دویدن شب جمعه ویلیام رید سهام. معمولا برخی از سیدنی بر اساس سوارکاران خواهد پرواز به ملبورن برای شب و بازگشت به سیدنی صبح روز بعد برای طلایی دمپایی بعد.

اما مسابقه مقامات ممنوع سواران از بین رفت متحده در پروازهای تجاری برای ترس آنها را گرفتن ویروس.

بنابراین برجسته سوارکار اسب دوانی شدن هیو بومن — به طور منظم سوار سابق برتر نرم — و همکار سیدنی سوارکار اسب دوانی شدن تامی بری, مجموعه خارج خودرو در روز پنج شنبه برای 545-مایل (877 کیلومتر) رانندگی به ملبورن.

تکمیل 10 ساعت رانندگی به ازای سیدنی بزرگ شنبه جلسه خواهد شده اند سختتر است. خوشبختانه تعداد انگشت شماری از برجسته ملبورن مبتنی بر سوارکاران گرفتن سواری در سیدنی — باید اجاره یک هواپیمای جت خصوصی به طفره رفتن پرواز تجاری بان. ملبورن مسابقه مسئولان باید با کمک تغییر زمان ویلیام رید سهام برای اجرای یک ساعت زودتر از برنامه ریزی شده به طوری که سوارکاران’ پرواز می رسند در فرودگاه سیدنی قبل از آن معمول شب مقررات منع رفت و آمد.

مسابقه مقامات “احساس اگر ما در آن مرحله و به دنبال پروتکل … ما می توانیم نگه داشتن صنعت ما رفتن” اسب دوانی سازماندهی پرواز چارتر, Craig Williams, رسانه های محلی گفت. “من خوشحال هستم به آنچه که ما در حال گفت بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مسابقه.”

افزایش محدودیت بر اسب دوانی جنبش تقریبا مشخصی برای تحمیل شود.

آنتونی Darmanin است که در های مختلف مخمصه. او را سوار عارف سفر ویلیام رید در 8:30 p.m و سپس سر به فرودگاه ملبورن به امید گرفتن آخرین پرواز خانه به تاسمانی دولت در 9:40 بعد از ظهر که به دلیل تاسمانی دولت برقرار محدودیت شروع نیمه شب جمعه هر کسی مجبور ورود به جزیره جنوبی کشور به خود قرنطینه برای 14 روز. درایو به فرودگاه باید تنها 15 دقیقه اما با چک در زمان 30 دقیقه قبل از خروج او بود برش آن خوب است.

“این رفتن به شدید ساعت اما امیدوارم آن همه کار می کند,” Darmanin گفت: Racing.com.

سوارکاران نیز تحت فشار قرار دادند برای حداقل وزن در مسابقات مطرح شود بلافاصله پس برخی از آنها نمی خواهد که به “زباله” — و یا از دست دادن وزن به سرعت — به عنوان حد معمول برای نقص سطح اختصاص داده شده به اسب خود را. آنها نگران خود را به طور منظم روند ریختن وزن با رژیم غذایی و یا در سونا را در این زمان افزایش شانس خروج از سیستم ایمنی بدن خود را مستعد ابتلا به کوروناویروس.

حداقل باید بموقع مطرح شده 2.2 پوند (یک کیلوگرم) در ولز جنوبی جدید دولت که سیدنی پایتخت است. در سراسر دریا در نیوزیلند که در آن مسابقه نیز بسیار محبوب وزن مطرح شده است که دو برابر این مقدار است.

اما نشان دادن چالش های مسابقه چهره هنوز هم در میان COVID-19 — مانند تلاش برای اطمینان از سواران ماندن 1.5 متر (5 فوت) دور از یکدیگر در شلوغ سوارکاران’ اتاق پانسمان — بالا بردن وزنه است نه جهانی محبوب. یک اشکال این است که اسب با سنگین تر معلولیت نیاز به حمل و هنوز هم بیشتر.

دیگر اقدامات برای مقابله با کروناویروس تهدید اضافی شامل بهداشت. در طلایی دمپایی روز سوارکاران را به دوش پنج دقیقه در بدو ورود و قبل از خروج با تجهیزات ضد عفونی بین نژادها.

سوارکاران خود را بررسی درجه حرارت در بدو ورود در racecourses. این می تواند پیچیده عمل به طور منظم از تلاش برای از دست دادن وزن اواخر با حرارت بالا و پنجره های بسته شده در ماشین. بر این اساس اگر یک سوارکار اسب دوانی شدن درجه حرارت بالا است او بررسی خواهد شد دوباره 15 دقیقه بعد قبل از تصمیم گیری رسیده است در تناسب اندام خود را برای مسابقه.

پیشرو در سیدنی سوارکار اسب دوانی شدن نش Rawiller خلاصه تا غیر معمول اثرات ویروس بر روی این صنعت است.

“آن را احساس می کند کمی متفاوت است,” او گفت: صبح سیدنی هرالد “اما اگر این راه ما را از رفتن ما فقط باید آن را انجام دهد.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>