استیو راس یک از بازماندگان هولوکاست که دهکده جدید انگلستان یادبود هولوکاست و دهه را صرف جستجو برای یک سرباز که به او کمک کرد تا در یک اردوگاه کار اجباری در سال 1945 درگذشت دوشنبه, شهردار بوستون مارتی والش گفت: در یک صدای جیر جیر.

“امروز بوستون از دست یک غول و جهان کاملا صادقانه از دست یک غول” والش گفت: در صدای جیر جیر. “در اینجا یک مرد که می تواند داده اند تا چند بار در زندگی خود را و او نبود. من بسیار غمگین امروز در از دست دادن استیو راس.”

راس شده بود در آسایشگاه برای مراقبت از چند ماه گذشته گفت: Roger لیون کارگردان و تهیه کننده فیلم در مورد راس. اسناد لیست او را به عنوان داشتن شده است در سال 88 اما او معتقد بود 93, لیون گفت.

راس که به امریکا به عنوان یک پناهنده یتیم پس از جنگ جهانی دوم شناخته شده بود برای به اشتراک گذاری داستان های خود را از وحشت از نازی ها اردوگاه های مرگ. او گفت: به صرف پنج سال در 10 اردوگاه های کار اجباری به عنوان یک پسر. در حداقل دو نوبت او بود راهپیمایی در یک خط از زندانیان را در راه خود را به مرگ زمانی که او قادر به فرار — هنگامی که با پنهان کردن گردن در مدفوع تحت outhouse و بار دیگر توسط چسبیده به پایین یک قطار است که به حرکت مجموعه حمل او را به اردوگاه دیگری گفت: تونی Bennis شرکت تولید کننده و ویرایشگر فیلم “اچ در شیشه ای: میراث استیو راس.”

راس نجات دادند و در سال 1945 از اردوگاه کار اجباری داخائو, جایی که او تا به حال تعامل با یک سرباز آمریکایی که خود را ترمیم خواهد به زندگی می کنند. سرباز او را در آغوش گرفت, به او غذا و دست او را به یک دستمال که معلوم بود کمی پرچم آمریکا.

“پدر من کاملا تبدیل شده که عمل کوچک,” Michael Ross سابق بوستون رئیس شورای شهر گفت: در سال 2017. “این به او کمک کرد تا دوباره خود را ایمان به بشریت است. این نشان می دهد که این چیزهایی که ما در زندگی انجام پیامدهای عمیقی. که چگونه ما درمان هر یک از دیگر مسائل است.”

راس’ جستجو برای سرباز برجسته بود محبوب تلویزیون نشان می دهد “اسرار حل نشده” در سال 1989. اما آن را تا چند دهه بعد که خانواده سرهنگ استیو Sattler که در سال 1986 درگذشت متصل نقطه.

این دو خانواده در یک روز جانبازان مراسم در خانه ایالت ماساچوست در سال 2012.

Sattler نوه برندا Sattler که نقش کلیدی در ساخت این ارتباط گفت: در سال 2017 که اوراق قرضه جعلی بین دو خانواده بود و سورئال.

“بزرگترین ضربه به من است که با افتخار از پدر بزرگ بودن که سرباز,” او گفت:.

پس از خدمت در ارتش ایالات متحده در طول جنگ کره در راس یک مددکار اجتماعی کمک به کودکان در برخی از بوستون سخت ترین پروژه های مسکن.

راس تا به حال در زندگی نیوتن برای بسیاری از سال و قبلا زندگی می کردند در درچستر و Jamaica Plain, بوستون گلوب گزارش داد.

در سال بعد او را به صحبت کردن با دانش آموزان دبیرستان خود را در مورد هولوکاست تجربه و آدرس تحلیف مراسم جدید برای شهروندان آمریکایی است. لباس پوشیدن و در لباس شبیه به آنچه که زندانیان به تن در اردوگاه های مرگ او را صادقانه بازشماری داستان از نوع سرباز و با دقت گشودن پرچم آمریکا را دستمال.

“او صحبت کرد و به جوانان تا قدرت مورد نیاز برای مبارزه با نژاد پرستی و تعصب” Bennis گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im