اقامت در خانه سیاست درمان مساجد همان کلیساها

سریع نگاهی به

یک Facebook پست ادعا می کند که مساجد شده اند مجاز به باز باقی می ماند برای, خدمات, در حالی که کلیساهای ندارد. اما همه مکان های عبادت هستند همان درمان توسط دولت مقررات منع کرده است که مجموعههای مذهبی در سفارش به سرعت گسترش COVID-19.

داستان کامل

در هر دولتی که در آن اشاره کرده اند ممنوع شده است به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 الاذکار درمان می شوند همان کسانی که تحت سیاست های دولت. اما یک Facebook پست ادعا دارد که یک “استاندارد دوگانه” که به نفع مساجد کلیساها شده است گرفتن کشش در شروع ماه رمضان که مشاهده شده است از مارس 23 تا 23 ماه مه این سال است.

این پست نیست ذکر است در ماه رمضان و conflates نامربوط حوادث در دو کشور اما Facebook کاربران باید تفسیر آن را به طور گسترده اظهار نظر “آن است که اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده آمریکا” و “بله آن را در ماه رمضان و هر کس این را دیدم در حال آمدن است.” و شواهد آن ارائه برای حمایت از ادعای خود از “استاندارد دوگانه” است یا نادرست یا گمراه کننده است.

در این پست می گوید: “مقامات شهرستان اجازه می دهد تا مساجد به باز بماند … در حالی که دستگیری کشیشان مسیحی مانند تونی طلسم در باتون روژ لوئیزیانا برای سیم کشی در اقلیت ضعیف کودکان به آنها غذا در یکشنبه خدمات. دو استاندارد هر کسی?????”

اول از همه این پست اشاره به لوئیزیانا کشیش در حالی که با استفاده از یک عکس از نیویورک مسجد. کسانی که دو کشور باید قوانین متفاوت است.

در اینجا ما را از طریق حقایق از هر حادثه اشاره شده در پست.

کشیش اشاره شده در پست نبود بازداشت برای تغذیه کودکان است. تونی طلسم, پاستور از زندگی خیمه کلیسا بود اخیرا دستگیر و نزدیک به در حال اجرا بیش از یک مرد با یک کلیسا اتوبوس در حالی که مرد اعتراض طلسم را ادامه بهره برداری از خدمات به طور منظم با وجود ایالتی قوانین و مقررات محدود کننده جمعیت اندازه. طلسم متهم شد با تشدید حمله و نادرست پشتیبان گیری در آوریل 21.

“این تجمع اعتراضی با عصا راه می رود,” راجر کورکوران رئیس پلیس در شهر مرکزی لوئیزیانا که در آن طلسم را کلیسا واقع شده است گفت: در یک مصاحبه تلفنی با FactCheck.org.

قبل از آن در مارس 31, املا بود به اتهام شش فقره نقض دولت stay-at-home ترتیب است که محدودیت اندازه اجتماعات زیرا او ادامه داد: برگزاری فرد خدمات است که بیش از اندازه محدود است.

“من نمی باید هر گونه مشکلات با کلیسا گفت:” کورکوران که اداره ثبت از اتهامات عنوان شده علیه. “ما یک بیماری همه گیر در رفتن… من نمی خواهم محله های کشیش نشین خود به مریض.”

همانطور که برای تصویر این مسجد ویژه در Facebook, پست, آن را از یک روزنامه داستان که منتشر شد در 15 آوریل. در آن زمان مسجد در سیراکیوز نیویورک شد میزبانی کمتر از 10 نمازگزاران در یک زمان در یک اتاق تهویه مناسب پوشش داده شده در پلاستیک در حالی که ساختمان عمل به عنوان یک “خانه پایه برای یک درایو غذایی” با توجه به داستان آن نیز اشاره کرد که ماه مبارک رمضان گردهمایی احتمال لغو شود.

زمان Facebook ادعا شد ارسال شده در آوریل 23, مسجد اعلام کرده بود که روز قبل از آن خواهد بود به طور موقت بسته و در همراهی با نیویورک اضطراری و نخواهد بود میزبانی نماز در ماه رمضان.

پس این ادعا در مورد لوئیزیانا پاستور غلط است و استفاده از تصویر در حال حاضر بسته نیویورک مسجد گمراه کننده است.

فراتر از آن, در اولین روز از ماه مبارک رمضان, 25 عمدتا مسلمان سازمان در آمریکا با امضای یک بیانیه از ملی مسلمان نیروی کار در COVID-19 خواستار وفادار به عمل اجتماعی فاصله و دعا در خانه.

در میان امضا کنندگان این بیانیه توسط شورای آمریکایی-اسلامی روابط عمده اسلامی آزادی های مدنی سازمان است.

CAIR سخنگوی ابراهیم هوپر گفت: FactCheck.org در یک مصاحبه تلفنی “من شخصا می دانم که از هیچ مساجد باقی مانده برای نماز.” او همچنین اشاره کرد که تمام دانشمندان اسلامی گفته اند که حفظ جان مهم تر است از رفتن به مسجد به دعا و توصیه می شود که مسلمانان دعا در خانه با خانواده خود را.

در مورد کلی ادعا از درمان ترجیحی — است که تکرار برخی دیگر کمتر رسانه های اجتماعی خاص نوشته های, از جمله یکی بود که بازتوییت شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — متحده که منع مذهبی گردهمایی به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 ندارد و دین-دستورالعمل های خاص.

با توجه به تجزیه و تحلیل از مرکز تحقیقات پیو به عنوان از آوریل 26, 10 متحده تا به حال ممنوع هيأتهاي مذهبي در حالی که 25 تا به حال محدودیت در آنها و 15 تا به حال آنها را معاف از قوانین منع کرده است.

10 متحده ممنوع است که اشاره کرده بودند:

  • کالیفرنیا
  • واشنگتن
  • آیداهو
  • مونتانا (آغاز شده اجازه می دهد تا کوچک مذهبی تجمعات در آوریل 26)
  • آلاسکا
  • مینه سوتا
  • ایلینوی
  • نیوجرسی
  • نیویورک
  • ورمونت

هیچ یک از این کشورها باید قوانین است که تمایز بین کلیساها و مساجد منع مذهبی گردهمایی به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Sperry پل (@paulsperry_). “بیایید ببینید اگر مقامات اجرای اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات برای مساجد در طول ماه مبارک رمضان (23 آوریل-مه 23) مانند آنها کلیساها در طول عید پاک.” توییتر. 14 Apr سال 2020 است.

ملی مسلمان نیروی کار در COVID-19. “بیانیه مشترک از ملی مسلمان نیروی کار در COVID-19 در مورد ماه رمضان.” 23 Apr سال 2020 است.

هوپر ابراهیم. سخنگوی شورای آمریکایی-اسلامی روابط. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 23 Apr سال 2020 است.

ویلا ویرجینیا. “اکثر ایالت مذهبی معافیت به COVID-19 اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.” مرکز تحقیقات پیو. 27 May سال 2020 است.

مرکزی اداره پلیس. دستگیری اعلام, مارک آنتونی طلسم. Facebook. 21 Apr سال 2020 است.

کورکوران راجر. رئیس مرکزی اداره پلیس. مصاحبه تلفنی. 29 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>