مجسمه یادبود لینکلن بود نه تخریب توسط معترضان

سریع نگاهی به

یک الگوی رفتاری است که گسترش یک doctored تصویر از بنای یادبود آبراهام لینکلن پوشش داده شده در نقاشی های دیواری به دروغ ادعا می کنند که معترضان مخدوش لینکلن مجسمه. تصویر گرفته شده از یک تصویر بند انگشتی برای یک ویدیو در سایت محافظه کار روزانه سیم و به اشتراک گذاشته شده که اگر واقعی است.


داستان کامل

شده اند وجود دارد بسیاری از تصاویر — برخی از دیگران و دستکاری شده استفاده می شود به فشار اطلاعات غلط در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است که فوران در سراسر کشور است.

در آخرین نمونه یک الگوی رفتاری در Facebook و Instagram در حال گسترش است یک تصویر ظاهرا نشان یادبود لینکلن به طور خاص لینکلن مجسمه پوشانده در نقاشی های دیواری. میان پیام های قابل مشاهده در تصویر “سیاه و سفید + قهوه ای زندگی ماده” و هشتگ “#BLM.”

“یادبود لینکلن” این الگوی رفتاری را می خواند. “سر خود را آسیب دیده و مخدوش.” آن را بیشتر ادعا می کند “[t]او در رسانه ها است که در تلاش برای پنهان کردن این تصویر از شما.”

که درست نیست. عکس بود عمدا doctored و خرابکاری در سوال نمی افتد.

“که عکس یک جعل” مایک Litterst سخنگوی ملی و بازار و پارک یادبود بخشی از خدمات پارک های ملی گفت: ما یک ایمیل به در.

ما ترسیم عکس به سایت محافظه کار روزانه سیم که در آن “Michael Knowles نشان می دهد” از آن استفاده می شود به عنوان یک پوشش تصویر تصویری از آن در ژوئن 4 قسمت.

در میان دیگر اهداف این قسمت برافراشته در برابر تظاهرات اخیر و با عنوان “با کینه توزی نسبت به همه” — یک بازی بر رئیس جمهور آبراهام لینکلن دوم مراسم تحلیف که شامل یک خط آغاز “با کینه توزی نسبت به هیچ کدام, با خیریه برای همه است.” (Knowles — ابتدا در 27:40 — reza خط و متهم به “چپ در آمریکای امروز” داشتن “به طور کامل معکوس آن است.”)

Knowles تایید یک ایمیل به ما که تصویر ایجاد شده برای خود را نشان می دهد.

“تصویر شما ارجاع در واقع از هنرمندان که ایجاد تصاویر بند انگشتی برای من نشان می دهد. هر روز من در نوشته به کانال ما با تصاویر هنری معمولا از کمدی یا ظالمانه انواع” Knowles گفت. وی با ذکر نمونه دیگر از این گونه تصاویر از جمله “عضلانی, shirtless بازی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هرکول کشتی یک گاو نر است.”

به نظر می رسد این رسم مسخره مخدوش آبراهام لینکلن مجسمه بخشی از سر بریده شد گرفته شده توسط کسی که در اینترنت بریدن محروم از زمینه ما نشان می دهد و گذشت به عنوان واقعی” Knowles اضافه شده است.

همانطور که ما قبلا توضیح داده شده ملی و بازار و پارک یادبود را نشان می دهد در مه 31 پرینت سه نمونه از خرابکاری رخ داده است که در جریان تظاهرات شب قبل — از جمله خرابکاری در پایه یادبود لینکلن. آن را جایی در نزدیکی مجسمه لینکلن و اسپری رنگ فقط خواندن “Yall خسته نباشید رتبهدهی نشده است؟”

“تنها نقاشی های دیواری در یادبود لینکلن شد در پایین مراحل در سطح خیابان و به دور از مجسمه (و آن حذف شده است در حال حاضر)” Litterst گفت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“Ep. 557 – با کینه توزی نسبت به همه است.” Michael Knowles نشان می دهد. روزانه سیم. 4 Jun 2020.

Knowles, مایکل. ایمیل به FactCheck.org. 9 Jun 2020.

Litterst مایک. سخنگوی ملی و بازار و پارک یادبود. ایمیل به FactCheck.org. 8 Jun 2020.

ملی و بازار و پارک یادبود (@NationalMallNPS). در پی شب گذشته تظاهرات متعددی وجود دارد که مواردی از خرابکاری به سایت های اطراف بازار ملی. برای نسل های بازار شده است و ملت ما برتر مدنی جمع آوری فضایی برای غیر خشونت آمیز تظاهرات و ما از افراد به انجام آن سنت است.” توییتر. 31 مه سال 2020 است.

“دومین مراسم تحلیف از آبراهام لینکلن.” لیلیان گلدمن قانون کتابخانه دانشگاه ییل دانشکده حقوق. دیده 9 Jun 2020.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de