لس آنجلس (AP) — وزارت دادگستری کالیفرنیا را بررسی اداره پلیس لس آنجلس سوابق و سیاست مورد استفاده دولت عضو باند پایگاه داده پس از اتهامات پدید آمده است که ماموران نخبگان جرم سرکوب تیم جعل سوابق ذکر شده و مردم بی گناه به عنوان اعضای باند دادستان کل خاویر بکررا روز دوشنبه گفت:.

دادستان کل می تواند لغو و یا تعلیق پلیس لس آنجلس دسترسی به پایگاه داده به نام CalGang. آن است که یک جنایتکار هوش تلفیقی از 80,000 اعضای باند و همکاران ایالت مورد استفاده توسط سازمان های محلی و دولت فدرال و قبیله ای سازمان های اجرای قانون برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

حداقل 20 نفر از اعضای اداره پلیس شهری تقسیم بندی می شوند تحت بررسی پس از مقامات یافت اشتباهی در زمینه مصاحبه کارت که ماموران پلیس پس از متوقف کردن و سوال مردم است.

بخش ارائه شده این مورد به لس آنجلس دادستان ممکن است اتهامات جنایی.

بکررا گفت مقامات هنوز نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم بی گناه شد به اشتباه ذکر شده که اعضای باند در پایگاه داده و کاهش یافته وقتی پرسیده شد که اگر سازمان های دیگر نیز در حال بررسی است.

غلط و یا اطلاعات نادرست آلوده یک سیستم است که متکی به یکپارچگی داده های آن, او گفت:.

در حالی که بکررا گفت: این پایگاه داده استفاده می شود به عنوان یک هوش-جمع آوری, ابزار, باند صدور حکم پیشرفت افزایش مجازات در پرونده های جنایی.

دفتر دادستان کل برنامه ای برای ممیزی به اداره پلیس CalGang مطالب فراتر از کسانی که وارد شهری بخش اعضای.

مقامات نیز بررسی دوربین تصویری از جمله فیلم هایی از تعاملات پلیس با افرادی که مشخص شد که اعضای باند در پایگاه داده است. و مقامات را بررسی بخش پاسخگویی سیاست و رعایت re-آموزش افسران که با استفاده از پایگاه داده.

رئیس پلیس میشل مور توصیه کرده است که یک شهری تقسیم افسر که نام نشده است ساخته شده بود از کار اخراج شدند. افسر صورت داخلی اداری دادگاه و دو نفر دیگر به حالت تعلیق درآمد.

بکررا گفت: اداره پلیس نیست اطلاع رسانی دفتر دادستان کل از پروب آن تا بعد از گزارش های رسانه ها منتشر شده است. این گروه وعده داده است به بررسی اتهام سوء استفاده و موسسه اصلاحات.

“کالیفرنیا باند پایگاه داده یک ابزار حیاتی برای اجرای قانون تمام تلاش خود را برای حل جرم و جنایت خشونت آمیز و هر گونه اطلاعات وارد شده باید دقیق” مور در بیانیه ای گفت: پس از بکررا با خبرنگاران صحبت می کرد. “ما متعهد به برگزاری هر کسی که جعل اطلاعات پاسخگو خواهد شد و همچنین به طور کامل همکاری با دولت دادستان کل ،

ان بی سی لس آنجلس اولین گزارش بررسی است.

ماه های طولانی کاوشگر آغاز شد و در اوایل سال 2019 زمانی که مادر از دره سان فرناندو در مترو منطقه لس آنجلس گزارش داد که پسرش شده بود نادرست عنوان یک عضو باند. مقامات پس از آن کشف اشتباهات در اسناد و مدارک در مورد پسرش.

شهری بخش زمینه های ویژه سرکوب واحد در مناطق بالای جرم و جنایت. در میان چیزهای دیگر افسران توقف برخی از رانندگان به جستجو برای اسلحه و مواد مخدر.

لس آنجلس تایمز در تحلیل منتشر شده در ژانویه گذشته به این نتیجه رسیدند که از سال 2015 تا 2018 65 درصد از رانندگان متوقف شهری تقسیم افسران آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

این بار گفت: آمریکایی آفریقایی رانندگان متوقف شد در نرخ بیش از پنج برابر سهم خود را از جمعیت شهر است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده همین تامپسون در ساکرامنتو کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de