• 6.9 K

مرسوم است برای رئیس جمهور برای دعوت از مهمانان به دولت از آدرس اتحادیه به ارائه شواهد است که پشتیبانی از رئیس جمهور سیاست. اما به نظر می رسد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی شامل گمراه کننده توصیف دو جمله مهمانان.

  • در یک مورد یک فیلادلفیا دختر آنها تهمت دعوت به خدمت می کنند به عنوان مثال از یک کم درآمد دانشجو “به دام افتاده در شکست دولت مدارس” — برای کمک به ایجاد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد برای مدرسه انتخاب — معلوم در حال حاضر یک دانش آموز در یکی از فیلادلفیا منحصر به فرد ترین و بالا انجام دولتی مدارس.
  • در یک مورد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که یک برنامه ایجاد شده توسط قوانین مالیاتی او به قانون امضا کرده homeless veteran توانید زندگی خود را در مسیر بازگشت. در حقیقت این مرد در حال حاضر یک کارگر ساختمانی است و در عین حال به کار در یک سایت کار است که با استفاده از این “فرصت منطقه” معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاری در برخی از جوامع کم درآمد در آمریکا

ما نمی نوشتن در مورد هر کدام از این مهمانان ما در واقعیت-بررسی و جمع بندی از Feb. 4 خارجه اتحادیه. اما در روز پس از سخنرانی و تحقیقات توسط Philadelphia Inquirer و آسوشیتد پرس در معرض قطع ارتباط بین رئیس جمهور و بلاغت و حقایق است.

نه ‘به دام افتاده’ در ‘عدم’ مدرسه

ساخت زمین خود را برای مدرسه انتخاب تهمت معرفی آمریکا به Janiyah دیویس یک چهارم گریدر از فیلادلفیا.

“برای بیش از حد طولانی بی شماری از کودکان آمریکایی به دام افتاده اند در شکست دولت مدارس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برای نجات این دانش آموزان 18 متحده ایجاد کرده اند انتخاب مدرسه در قالب فرصت های تحصیلی. برنامه های بسیار محبوب است که ده ها هزار نفر از دانش آموزان باقی می ماند در لیست انتظار.”

یکی از کسانی که در لیست انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن است Janiyah.

“Janiyah مادر استفانی است که پدر و مادر تنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او می خواهم هر چیزی را به دختر او یک آینده بهتر. اما در سال گذشته که در آینده قرار داده شد بیشتر از رسیدن به زمانی که فرماندار پنسیلوانیا وتو قانون به گسترش مدرسه انتخاب 50000 کودکان است.”

(درست است که در ماه ژوئن گذشته پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ وتو لایحه ای را که باید نزدیک به دو برابر دولت های آموزشی بهبود اعتبار مالیاتی برنامهاضافه کردن 100 میلیون دلار اعتبار برای کسب و کار است که کمک به, کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان به پرداخت برای مدارس خصوصی. اما به عنوان Philadelphia Inquirer گزارش Wolf در سال 2018 امضا بودجه با بیشتر از متوسط 25 میلیون دلار افزایش برای این برنامه است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “با خوشحالی به اطلاع” Janiyah که او را “طولانی انتظار به پایان رسیده است” و این که “فرصت بورس تحصیلی در دسترس تبدیل شده آن را به شما و شما به زودی خواهد شد از رفتن به مدرسه خود را انتخاب کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نام در کنگره به تصویب آموزش و پرورش آزادی بورسیه و فرصت عمل می کند که می تواند 5 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی فدرال به افراد و کسب و کار است که کمک به برنامه بورس تحصیلی است که جبران هزینه های خصوصی-مدرسه شهریه و سایر هزینه های آموزشی.

روز بعد وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شخصا اهدای بورس تحصیلی به Janiyah.

صحبت کردن در کارولینای شمالی در حال حاضر فرصت اجلاس سه روز پس از خارجه اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ذکر Janiyah به عنوان فقط یک مثال از “تعداد بی شماری از کودکان آمریکایی” که “به دام افتاده در ضعیف مدارس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ادعا کرد Janiyah بود “در waitlist برای انتخاب مدرسه آموزش و پرورش, آزادی, بورس تحصیلی در پنسیلوانیا همراه با 50000 دیگر پنسیلوانیا دانش آموزان است.”

اما به عنوان Philadelphia Inquirer کشف Janiyah بود نه در waitlist برای یک مدرسه خصوصی بورس — او در حال حاضر ثبت نام در “یکی از این شهر بیشتر به دنبال پس از منشور مدارس.” با توجه به Inquirer, Janiyah این سال تحصیلی ثبت نام در ریاضی, علم و تکنولوژی, جامعه, مدرسه منشور III یک نام تجاری جدید به طور مستقل اجرا شود اما دولت بودجه منشور مدرسه. دکل III است که نظارت توسط یک بنیاد غیر انتفاعی است که جدیدترین عضو جامعه ماست منشور شبکه مدرسه که کردم 6,500 برنامه های کاربردی برای 100 نفر در سال آینده محقق شده است.

ما به نام ماست III به تایید Janiyah ثبت نام کرده بود اما پاسخ دریافت نکرده. با این حال واشنگتن پست نیز تایید حضور او با جان اف Swoyer III اجرایی این دکل جامعه منشور شبکه مدرسه.

دکل III خیلی جدید برای جلب رتبه بندی اما دیگر مدارس در دکل های شبکه به سختی می توان فشرده با “ضعیف مدارس” که برنده شرح داده شده است. در وب سایت خود ماست می بالد که آن را یک بار انتخاب به عنوان بالا منشور مدرسه در کشور توسط niche.com و آن است که به شدت در پنسیلوانیا توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

یک Philadelphia Inquirer داستان در ماه اوت گذشته در مورد دکل دو مدارس جدید از جمله یکی Janiyah شرکت در مراسم آمده است: “مجموعه lushly landscaped ملایمت بسته بندی شده دانشگاه های آنها ممکن است بهتر است به عنوان مجموع محیط های آموزشی است.” دکل III در زمان بیش از سابق ستاد مرکزی یک شرکت فورچون 500 و “همراه با مسیرهای پیاده روی یک حوضچه و یک باغ را به ارزش درختان بالغ.” مقاله اشاره می کند که دکل “در میان بهترین-رتبه مدارس در فیلادلفیا.”

“من مشاهده نمی دکل به عنوان یک مدرسه شما می خواهید برای دریافت کردن در همه. به نظر من آن را به عنوان یک فرصت بزرگ” Janiyah در, Stephanie Davis گفت: در Philadelphia Inquirer.

او به این سوال که دختر او با حضور در یک مدرسه خصوصی مسیحی برای اولین بار از طریق سوم نمرات. او گفت دخترش رو بخشی از بورس به سمت دلار 5,200 کمک درسی برای دانش آموزان ابتدایی, اما آن است که هنوز هم یک مبارزه مالی. او گفت: Janiyah انتقال به دکل III زمانی که او پذیرفته شده وجود دارد در تابستان گذشته.

با توجه به Inquirer, Janiyah انتخاب شد برای حضور در دولت از اتحادیه پس از کسی که از کاخ سفید به نام مدرسه مسیحی او که قبلا حضور داشتند و پرسش در مورد دانش آموزان با نیاز مالی که ممکن است واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی است.

Janiyah مادر گفت: او و دخترش هستند, وزن, آیا دختر می ماند در دکل بازگشت به مدرسه مسیحی و یا رفتن به مدرسه دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک مدافع از انتخاب مدرسه و مدارس بخشی از این چشم انداز. برخی از دموکرات ها استدلال کرده اند که منشور مدارس گرفتن پول از مدارس دولتی است. سناتور. الیزابت وارن به عنوان مثال نمی کند پیشنهاد برش بودجه برای سازمان های غیر انتفاعی مدارس مانند ماست اما با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را “او معتقد است ما باید قرار نیست عمومی دلار پشت بیشتر گسترش منشور تا آنها موضوع را به همان پاسخگویی به نیازهای مدارس دولتی.”

بدون در نظر گرفتن مدرسه Janiyah حضور مستقل اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی هیئت مدیره, اما آن را نیز دولت تامین می شود. بنابراین بدون هیچ هزینه ای برای او برای حضور در. او ممکن است مایل به حضور در یک مدرسه خصوصی اما با توجه به دکل است و عملکرد آن به شدت در پی وضعیت آن را گمراه کننده به برگزاری Janiyah به عنوان یک مثال از یک دانشجو “به دام افتاده در ضعیف مدارس.”

فرصت مناطق کشش

در سخنرانی خود تهمت نیز تحسین قبلا کهنه بی خانمان که او گمراه کننده پیشنهاد شد کمک در تبدیل زندگی خود را در اطراف با ارائه در کاهش مالیات و مشاغل قانون که به قانون تبدیل شد در ماه دسامبر 2017.

“فرصت مناطق در حال کمک به آمریکایی ها مانند ارتش جانباز تونی Rankins از سین سیناتی اوهایو گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به فدرال مزایای مالیاتی است که قانون فراهم می کند برای ساخت مقدماتی سرمایه گذاری در هر یک از بیش از 8,700 تعیین شده “از لحاظ اقتصادی مضطرب” جوامع در ایالات متحده آمریکا “پس از مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر تونی از دست داده و کار خود را از خانه و خانواده خود را. او بی خانمان. اما پس از آن تونی در بر داشت یک شرکت ساخت و ساز است که سرمایه گذاری در فرصت های مناطق. او در حال حاضر یک کاسب مواد مخدر-free پیوست با خانواده او است که در اینجا امشب.”

این درست است که Rankins با این نسخهها کار برای سرمایه گذاری R کلرادو مبتنی بر املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت است که می گوید آن را با استفاده از “فرصت منطقه’ قانون به حداکثر رساندن مالی بلند مدت نتایج جستجو برای شرکای ما.” اما به عنوان آسوشیتد پرس گزارش هفته گذشته Rankins هنوز مشغول به کار در یکی از شرکت سایت کار است که سود حاصل از معافیت های مالیاتی که تهمت برجسته شده است.

آسوشیتد پرس, Feb. 13: Rankins که در واقع نقل مکان کرد و از ماشین خود و به یک آپارتمان پس از فرود یک کار نوسازی نشویل هتل از دو سال پیش کار نمی کند در یک سایت با استفاده از معافیت و هرگز انجام شده است. در واقع او آغاز شده است که کار چهار ماه قبل از وزارت خزانه داری خود را منتشر کرد لیست نهایی از محله های واجد شرایط برای معافیت. و این هتل که در آن او کار می کرد نمی توانست سود حتی در حال حاضر به دلیل آن را به یک منطقه که برش را ندارد.

جینا میلان رئیس اجرایی R سرمایه گذاری که برای اولین بار در استخدام Rankins به انجام کار ساخت و ساز در آن هتل در نشویل تنسی در سال 2018 تایید به FactCheck.org در مصاحبه ای که Rankins کار نکرده در یک ملک است که با استفاده از فرصت منطقه مشوق های مالیاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده.

این ملک که در آن Rankins در حال حاضر کار می کند در واقع یک فرصت در منطقه سینسیناتی او گفت: اما این شرکت دریافت نمی معافیت مالیاتی برای آن است. و اموال که Rankins قبلا در نشویل — یکی که در آن زندگی خود را شروع تحول — دریافت نکردند آنها را هم او به ما گفت.

میلان می گویند که Rankins به زودی رفتن به کار در یکی دیگر از شرکت خواص در سینسیناتی می کند که بهره مندی از معافیت های مالیاتی. که تسهیلات در حال تبدیل به یک مدرسه آموزش برای آینده کارگران ساخت و ساز.

اما Rankins نمی خواهد شروع به کار وجود دارد برای دیگری “30 تا 45 روز است.”

با توجه به AP مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری R, تراویس استفنز گفت که ملک در حال حاضر این شرکت تنها ساختمان است که با بهره برداری از این فرصت مناطق برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im