دولت دو و میدانی بدن استدلال می کند این موضوع را به عنوان IX

این سازمان که نظارت مدرسه ورزش در کانکتیکات است استدلال در دادگاه تشکیل پرونده است که این موضوع را به قانون فدرال که تضمین دسترسی برابر زنان و دختران در آموزش و پرورش از جمله دو و میدانی.

این استدلال که کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس معاف از عنوان IX می آید به عنوان وکلا و طرح مواضع خود را در یک طرح دعوی در دادگاه توسط سه زن دونده که به دنبال جلوگیری از مشارکت نما ورزشکاران در ورزش است.

این کنفرانس اجازه می دهد تا ورزشکاران برای شرکت به عنوان جنسیتی که با آنها شناسایی مطابق با قانون دولت است که می گوید: دانش آموزان باید درمان شود که در راه, کانکتیکات, مدارس دولتی.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که مرد آناتومی می دهد نما دونده یک مزیت ناعادلانه در نقض Title IX.

در مارس 13 تشکیل پرونده دفاع وکلا استدلال می کرد که کنفرانس ورزشی نباید یک متهم در این پرونده که واصل شد در فوریه و همچنین نام چند تخته از آموزش و پرورش در مناطق که در آن مسیر ورزشکاران به رقابت بپردازند.

“با شرایط آن عنوان نهم تنها به دریافت کنندگان وجوه فدرال,” دفاع وکلای نوشت: در پرونده. “انجمن آموزش و پرورش متهمان انجام مسابقه نیست که آنها در حال دریافت کنندگان وجوه فدرال و موضوع را به عنوان IX. این CIAC, اما, خصوصی است, غیر انتفاعی, سازمان, سازمان تحت قوانین ایالت کانکتیکات است. آن را دریافت نمی کند هر طور مستقیم بودجه فدرال.”

چریستینا هولکوم وکیل که نشان دهنده دونده Selina Soule ارشد در گلستنبوری دبیرستان چلسی Mitchell ارشد در کانتون دبیرستان و Alanna اسمیت یک دانشجوی سال دوم در دنبوری دبیرستان گفت: این استدلال این است که یک تلاش آشکار به سمت مرحله انطباق با فدرال حقوق مدنی قانون است.

“وجود دارد روشن است قانون فدرال مورد که می گوید که انجمن های ورزشی است که ورزش این کنترل قدرت بیش از مدرسه interscholastic رقابت هستند موضوع را به عنوان IX,” او گفت:.

وکلا برای همه طرف در ملاقات تلفنی روز پنجشنبه برای بحث در مورد یک جدول زمانی برای این مورد به ادامه. یک قاضی است که با توجه به هولکوم حرکت برای یک دستور موقت است که جلوگیری از تغییر جنسیت ورزشکاران از شرکت در بهار آهنگ.

که فصل در حال حاضر در انتظار به دلیل COVID-19 همه گیر اما CIAC مقامات قرار داده اند یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای انصراف از آن.

هولکوم گفت: طرح دعوی در دادگاه رو به جلو خواهد رفت حتی اگر این مورد حل نشده باقی مانده است پس از فارغ التحصیلی این بهار سوله و میچل به عنوان به خوبی به عنوان تری میلر و Andraya Yearwood دو نما ورزشکاران شرکت کننده در دو و میدانی در کانکتیکات.

“این دختران هنوز هم در حال آسیب رخ داده است که به آنها در صورت از دست دولت عنوان قهرمانی و تعدادی دیگر از جوایز و مدال” هولکوم گفت. “یکی از چیزهایی که ما در حال درخواست از CIAC و مناطق آموزش و پرورش برای رفع سوابق خود را.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>