سن پترزبورگ رونمایی بی سر و صدا پلاک برای قربانیان 2017 مترو حمله

ST. پترزبورگ روسیه — روسیه دومین شهر سن پترزبورگ, پرده برداری کرده است یک پلاک یادبود 15 قربانیان مترو انفجار در سال 2017 پس از برنامه ریزی برای یک مراسم رسمی به مناسبت سومین سالگرد فاجعه لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس.

پلاک رونمایی شد در موسسه فن آوری ایستگاه مترو در اواخر آوریل 2, یک روز قبل از سومین سالگرد انفجار بمب.

شهر پلیس و مقامات امنیتی گفته اند که در مارس 3, 2017, 22 ساله انتحاری Akbarjon Jalilov یک گروه قومی ازبک شهروند روسیه به دنیا در قرقیزستان, منفجر شدن یک بمب در مترو و حمل و نقل در حالی که آن را بین موسسه فن آوری و Sennaya مربع ایستگاه های خودشو کشته و 15 نفر دیگر.

شصت و هفت نفر دیگر زخمی شدند در این حمله.

یک دوم مواد منفجره باقی مانده بود در یک ایستگاه پلت فرم, اما آن را در بر داشت و با خیال راحت خنثی است.

یک دادگاه نظامی در سن پترزبورگ در ماه دسامبر محکوم Abror Azimov به زندگی در زندان را برای تامین مالی این حمله 10 تن از متهمان دیگر در مورد دریافت زندان از نظر بین 19 و 28 سال است.

همه کسانی که محکوم التماس کرد گناه نیست به اتهام تامین مالی این حمله که اعضای یک گروه تروریستی, حمایت از فعالیت های تروریستی و غیر قانونی تولید و فروش دستگاه های انفجاری.

مقامات گفتند که دستگیر شده بودند در شهرهای مختلف روسیه برگزار شد و در مسکو قبل از انتقال به سن پترزبورگ برای محاکمه.

روسیه, اخبار سازمان های پخش فیلم ارائه شده توسط مقامات نشان دادن آنچه که آنها به عنوان دستگیری یکی از متهمان اکرم (ص) Azimov در مسکو در مارس 2017.

Azimov مادر گفت: RFE/RL دو روز پس از پخش است که پسر او گرفته شده بود دور قرقیزستان ماموران امنیتی از یک بیمارستان در قرقیزستان جنوبی شهر اوش که در آن او تحت درمان بعد از عمل جراحی.

یک عضو ستاد در اوش بیمارستان تایید به RFE/RL که Azimov تا به حال تحت عمل جراحی سینوس در تاسیسات و که چند مرد با پوشیدن لباس غیر نظامی را گرفته بود او را دور پس از جوراب توری, جوراب او.

Azimov وکلا ادعا شده که یک بار او پرواز به مسکو Azimov گرفته شده به طور مستقیم از فرودگاه دوموددوو به یک ادعا “راز” تسهیلات و شکنجه برای چند روز قبل از اعلام رسمی از دستگیری او.

دیده بان حقوق بشر (HRW) انتقاد کرده است مقامات روسی برای آنچه در آن نامیده می شود یک شکست برای بررسی ادعای ساخت از شواهد و شکنجه در برابر 11 مرکزی آسیایی بودند که متهم در مورد.

با گزارش Fontanka

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>