‘اسکات و Margaritas’: شیوه زندگی, وبلاگ نویس گفت: از دست دادن وزن است که در مورد تعادل

عبور کردن سیب زمینی سرخ کرده به سازمان دیده بان خود را به شکل ؟ خوب یک شیوه زندگی محلی بلاگر گفت که او هنوز هم می خوردن و شاد با راه او به نظر می رسد با توجه به رژیم غذایی جدید است.

ارین واشنگتن یک شیوه زندگی, وبلاگ نویس سابق بخش من بازیکن فوتبال و همسر بازنشسته Redskins بازیکن مارکوس واشنگتن گفت: او یک چشم انداز جدید در ورزش و غذا خوردن و آن را پرداخت کردن.

“آن چیزی نیست که زنان فکر می کنم آن چیزی نیست که ما آموخت” واشنگتن گفت.

او با استفاده از به گرسنگی خودش, خوردن چیزی جز سالاد و کار کردن هفت روز هفته است. او برنامه های مشخص شده در کتاب جدید خود Squats و Margaritas شامل راهنمایی در مورد آنچه به سفارش در رستوران ها و نه احساس می کنید مثل شما در یک رژیم غذایی.

“من کار کردن سخت است اما من همچنین نوشیدن margaritas” واشنگتن گفت.

راز او را ؟

“من به غذا خوردن بیشتر و عضلات در حال سوختن آن را,” او گفت:.

علاوه بر این او را تغییر راه او سفارشات ، واشنگتن برش از غذاهای سرخ شده و موارد دیگر تابو محسوب می شود. او فقط تغییر راه او آنها را می خورد.

“من مانند یک ساندویچ مرغ کبابی. بسیاری از مردم خواهد بود ‘و سپس شما می توانید سیب زمینی سرخ کرده, اما من یک تعداد انگشت شماری از سیب زمینی سرخ کرده چون من نمی توانم زندگی بدون آن. آنچه که من می توانید بدون زندگی است مستی بنابراین من را خاموش بخشی از مستی. … این تعادل من هنوز هم می تواند با این طرح است. من قصد دارم به ترک آنجا که آن را بیش از حد سخت نیست و من بدبخت.”

واشنگتن متوجه او نبود غذا خوردن به اندازه کافی برای سوخت او سوخت و او را خوشحال. در حال حاضر, او گفت که او را بلند کردن اجسام سنگین تر و کار کردن کمتر قرار دادن نوشیدنی های مورد علاقه در ترکیب اما با یک پیچ و تاب.

“به جای انجام یک مارگاریتا, گاهی اوقات من فراموش تکیلا با باشگاه نوشابه, نوشابه باشگاه هر کالری ندارد و سپس منجمد مارگاریتا که آنها در رستوران مکزیکی شما فقط از آنها بخواهید برای قرار دادن یک کمی از یخ زده در ماشین خود را در تکیلا و نوشابه و شما آن را هم بزنید تا آن را مانند طعم یخ زده مارگاریتا, اما نه همه از قند و کالری است.”

زمانی که او برای اولین بار ساخته شده را تغییر دهید او گفت که او از دست داد 20 پوند در هیچ زمان و در همه.

“این یک شیوه زندگی متعادل و آن را پایدار چون شما می دانید شما می توانید از آن چیزی است که شما را دوست دارم.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>