مادرید (AP) — اسپانیا تایید کرد دوم آن مورد ویروس جدید از چین و یک هواپیما تخلیه بیش از 200 نفر از شهرستان چینی در مرکز این بیماری همه گیر فرود یکشنبه در بریتانیا.

Coronavirus مورد شناسایی شد در مایورکا تعطیلات محبوب جزیره در دریای مدیترانه ملی اسپانیا میکروبیولوژی مرکز گفت. یک انگلیسی که در جزیره زندگی می کند قرارداد این ویروس در پایان ماه ژانویه در فرانسه اسکی توچال که در آن او را به تماس با فرد آلوده با توجه به فرناندو سیمن سر اسپانیا هماهنگی مرکز بهداشت هشدار و اضطراری.

انسان که شناسایی شد که سالم است اما بودن در انزوا نگه داشته در پالما د مایورکا سیمن گفت: در یک کنفرانس خبری در مادرید. همسر و دو دختر آزمایش منفی است.

مقامات در حال کار برای شناسایی تمام مردم بریتانیا مرد آمد به تماس با در اسپانیا.

اسپانیا اولین ویروس مورد یک توریست آلمانی تشخیص داده شده یک هفته پیش در جزایر قناری خاموش در شمال غربی آفریقا.

بریتانیا تخلیه هواپیما دوم جدولها توسط دولت وارد صبح یکشنبه در RAF Brize Norton. مقامات انگلیسی گفت: این پرواز به ارمغان آورد 105 شهروندان بریتانیا و اعضای خانواده و همچنین 95 شهروندان اروپایی و اعضای خانواده. در مجموع 13 کارکنان و پزشکان نیز در هیئت مدیره.

مسافران گرفته شده به یک هتل در میلتون کلید های که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

همچنین در هیئت مدیره به انگلیسی, تخلیه پرواز شدند 22 نفر از آلمان است. آنها گرفته شد به برلین که در آن آنها را به آزمایش می شود و قرنطینه در بیمارستان به مدت دو هفته به عنوان یک احتیاط.

یکی دیگر از 17 اروپایی آسمان در بعد پرواز به برلین شد به حمل و نقل به لوکزامبورگ, هلند, اتریش و رومانی در ویژه پرواز.

در ضمن ایتالیایی مقامات بهداشتی در توسکانی در تلاش بودند تا دوباره ردیابی مراحل تایوانی زن و شوهر که ماند چهار روز در فلورانس هتل و پرواز به هنگ کنگ و سپس به تایوان, در فوریه. 1 و بعد از تایید به ویروس.

ویروس مرگ و میر در چین افزایش یافت یکشنبه به 811 عبور تعداد مرگ و میر در 2002-2003 شیوع بیماری سارس و به گفته مقامات نزدیک به 37,200 مردم آلوده شده اند وجود دارد.

اروپا دیده می شود در مجموع از 38 عفونت در نه کشور از جمله 14 در آلمان است.

شیلا نورمن-Culp در لندن, Geir Moulson در برلین و فرانسیس D’Emilio در رم کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de