جنوب غربی به نظر می رسد برای جلوگیری از اخراج Fitch ما را می بیند و ریسک های اعتباری

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای به عنوان آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است. در اینجا نگاهی به برخی از آخرین تحولات پنج شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی به ویژه بخش های اقتصادی و محل کار:

خطوط هوایی: خطوط هوایی آمریکا مدیر عامل داگ پارکر می گوید این شرکت واجد شرایط برای حدود 12 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های خود را کنار بگذارند برای مسافری خطوط هوایی تحت اقتصادی-نجات بیل. در یک ویدیو به کارکنان پارکر گفت: برخی از شرایط استفاده از کمک های مالی نیست و در عین حال روشن “بنابراین ما هنوز مثبت است که آمریکا دیدار خواهد کرد که شرایط” از جمله این که شرکت های هواپیمایی نمی کردند و یا اخراج کارگران تا سپتامبر. 30.

پارکر گفت: برنامه کاهش با توجه به نور تقاضای سفر را به معنای “گروه های بسیاری از کارکنان” کار خواهد کرد حداقل تعداد ساعت “برای چند ماه آینده.” معلوم نبود با این حال, آیا کاهش ساعت بود بالقوه مانع به آمریکا و گرفتن کمک هزینه تحصیلی. آمریکا قصد دارد به کار و در حدود 40 درصد از ظرفیت در ماه آوریل و تنها 20 درصد در ماه مه به دلیل شیب سقوط در سفر. پارکر گفت: زمان پرواز در دمای کمتر از 15٪.

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی می گوید این شرکت در حال از دست دادن پول در هر پرواز به عنوان تقاضای سفر اسلامپ در میان شیوع ویروس. کلی گفت: در یک شرکت تصویری که کمک های مالی خود را کنار بگذارند برای شرکت های هواپیمایی تحت اقتصادی-نجات لایحه را به این شرکت اعتماد به نفس بیشتری آن را جلوگیری از اخراج. غرب می گوید که هرگز furloughed هر کسی که در آن تاریخ است.

نجات بیل نیز ممکن است کمک به ارائه برخی از ثبات به این صنعت به عنوان S&P 500 در بخش حمل و نقل به نظر می رسد به آن مثبت هفته از اواسط فوریه.

بازار: بازار سهام سقوط جمعه پس از یک مخلوط بعد در آسیا است.

با وجود قوی سه روز متوالی در این هفته تحلیلگران می گویند بیشتر بزرگ قطره می توان انتظار داشت تا زمانی که وجود داشته است به اندازه کافی پایدار سود در بازار و پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر به سهولت سرمایه گذاران ترس از ریزش های بیشتر. طی ماه گذشته شاخص Dow و S&P 500 به پایین حدود 12 درصد.

یک بخش آمار مصرف است خطوط کروز به عنوان اپراتور مانند رویال کارائیب و نروژی هستند و نه واجد شرایط برای پول از اقتصادی-نجات بیل از آنجا که آنها گنجانیده شده در خارج از ایالات متحده سهام رویال کارائیب و نروژی کروز خط پایین 10 ٪ و 16 ٪ در اوایل معاملات.

رتبه بندی عدم قطعیت: Fitch است تایید ایالات متحده رتبه حاکمیت در “AAA” اما هشدار خطرات وجود دارد به آن را در میان همه گیر.

فیچ گفت: بالا کسری مالی و بدهی است که در حال حاضر افزایش قبل از شوک اقتصادی رسوب coronavirus — شروع به ساییده شدن اعتباری ایالات متحده نقاط قوت است که شامل دلار و تامین مالی انعطاف پذیری. این سازمان افزود که خطر کوتاه مدت منفی عمل امتیاز صعود کرده است با توجه به میزان شوک به اقتصاد و امور مالی عمومی از ویروس و سیاست های مالی پاسخ, به خصوص در شرایطی از معتبر تحکیم طرح برای کشور موجود دیگر-ترم مالیه عمومی و بدهی دولت چالش است.

خرده فروشی: حزب شهر گسترش تعطیلی شرکت متعلق به فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده با توجه به همه گیر. فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که عملی برای بازگشایی شده است. منظقه وانت سفارشات آنلاین در حال گسترش به بازارهای اضافی. پارتی, شهرستان نیز نقاشی کردن اضافی $150 میلیون از آن $640 میلیون ارشد امن مبتنی بر دارایی گردان تسهیلات اعتباری. این شرکت در حال حاضر هیچ استفاده فوری برای بودجه و خروج از فراوانی از احتیاط. آن را نیز برداشت آن مالی 2020 چشم انداز مالی.

کارگر جایزه: Conagra برندهای دادن پاداش به کارکنان در تولید و توزیع امکانات در ایالات متحده, کانادا و مکزیک است. کارکنان تمام وقت در ایالات متحده دریافت خواهد کرد $500 و پاره وقت کارکنان را دریافت خواهد کرد $250 مشابه با مقادیر ارائه شده به کارگران در کانادا و مکزیک است. این شرکت همچنین در ادامه به پرداخت هر کسی که دور از محل کار به دلیل COVID-19-مربوط به بیماری. آن دسته از کارکنان نیز خواهد شد واجد شرایط برای دریافت جایزه.

انرژی: در حالی که قیمت نفت شروع به ایجاد ثبات در آن است که هنوز به خوبی در زیر سطح نرمال است. معیار و آمریکا ثابت بود جمعه انداختن 12 سنت افزایش به $22.48 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را تضعیف 7.7% در روز پنج شنبه به حل و فصل در $22.60 در هر بشکه رسید. گلدمن ساکس پیش بینی شده است که آن را سقوط خواهد کرد و زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و در دو ماه آینده به دلیل ذخیره سازی خواهد بود به لبه پر شده و چاه را بسته است.

IHS Markit می گوید فعلی جهانی سطوح خروجی نمی تواند پایدار در طول سه ماهه دوم به دلیل ذخیره سازی نفت ظرفیت را پر کنید تا. Ít پیش بینی ها تا نیمه اول سال 2020 مازاد از 1.8 میلیارد بشکه است که بیش انتهای فوقانی آن برآورد موجود (خالی) نفت خام ظرفیت ذخیره سازی است که 1.6 میلیارد. IHS Markit پیش بینی می کند که ذخیره سازی کمبود منجر به تولید بیشتر کاهش یا تعطیل فهم از آنچه قبلا انتظار می رود. در میان سه کشور از بزرگترین تولید کنندگان نفت روسیه به کمترین میزان در دسترس ظرفیت ذخیره سازی در حدود 8 روز پس از عربستان سعودی در 18 روز و ایالات متحده در 30 روز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de