ژوهانسبورگ (AP) — آفریقای جنوبی رئیس جمهور روز سه شنبه اعلام کرد یک “فوق العاده بودجه” از $500 میلیارد رند ($26 میلیارد دلار) به آدرس های بزرگ اجتماعی و اقتصادی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت که “کشور ما و جهان ما در زندگی هرگز همان خواهد شد دوباره.”

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa در ملی نشانی گفت: از این مقدار حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور. این اولویت در حال مبارزه با ویروس ها و تسکین “گرسنگی و اضطراب اجتماعی” که میلیون ها نفر از مردم آفریقای جنوبی در مبارزه برای زنده ماندن گفت Ramaphosa اضافه کرد که بودجه خواهد بود توضیح بیشتر به طور کامل در روزهای آینده.

یک دهم از ویژه جدید بودجه را به سمت این کشور را آسیب پذیر ترین افراد در طول شش ماه آینده در یکی از ترین در جهان نابرابر ملت. این بیماری همه گیر است تشدید نابرابری Ramaphosa گفت.

“ما در حال حل و فصل نه تنها برای بازگشت اقتصاد ما به جایی که آن را قبل از coronavirus اما برای ایجاد یک اقتصاد جدید در یک واقعیت جهانی است.”

“ما استراتژی اقتصادی رفتن به جلو به یک نیاز اجتماعی جدید جمع و جور در میان تمام نقش بازیکنان — کسب و کار جامعه و دولت به بازسازی اقتصاد و دستیابی به رشد فراگیر” گفت: Ramaphosa.

به عنوان گرسنگی رشد می کند برخی از 250,000 بسته مواد غذایی توزیع خواهد شد در سراسر کشور بیش از دو هفته آینده گفت: Ramaphosa که به شدت محکوم کرد به گزارش مقامات انحراف مواد غذایی کمک کند.

اولویت های دیگر عبارتند از: حمایت از شرکت ها و کارگران در یک کشور که در آن اقتصاد در حال تلاش شده است حتی قبل از این بیماری همه گیر.

Ramaphosa گفت: ویروس ها و اقدامات برای مهار آن ادامه خواهد داد به یک شديد تلفات “در هفته ها و ماه” با بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود. نرخ بیکاری در حال حاضر به حال شده 29 درصد است.

آفریقای جنوبی مستند مجموعه به ادامه تا زمانی که ممکن است 1. اقدامات گرفته اند اما تلفات هستند “مطلقا ضروری” برای نجات دهها هزار نفر از زندگی Ramaphosa گفت.

“اگر ما در پایان این مستند بیش از حد به زودی و یا بیش از حد به طور ناگهانی ما در معرض خطر عظیم و غیرقابل کنترل تجدید حیات از بیماری” رئیس جمهور گفت:. سست شدن مستند را یک “خطر-تنظیم رویکرد” او اضافه شده است.

او گفت: او را از آدرس ملت در روز پنج شنبه با جزئیات.

“بنابراین ما به دنبال یک رویکرد مرحله به مرحله هدایت بهترین شواهد علمی موجود به تدریج لغو محدودیت در فعالیت های اقتصادی” گفت: Ramaphosa. “ما در شرکت باقی می ماند در عزم ما برای جلوگیری از انتقال ویروس است.”

آفریقای جنوبی دارای بیشترین تایید ویروس موارد در آفریقا با 3,465.

Ramaphosa همچنین اعلام ویژه افزایش به ماهانه کمک هزینه های اجتماعی که بر اساس آن حدود 16 میلیون نفر از آفریقای جنوبی را 57 میلیون نفر بستگی دارد برای بقا است. بخش بزرگی از نیروی کار است که در کم درآمد بخش غیررسمی است که سخت-آمار مستند.

این مستند دارای متوقف ترین فعالیت های اقتصادی تنها با ضروری کارگران خدمات در بخش های مانند مواد غذایی و بهداشتی مجاز به کار گیرند.

آفریقای جنوبی و بانک مرکزی طرح ریزی تولید ناخالص داخلی توسعه یافته ترین اقتصاد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا سقوط خواهد کرد تا 6.1 درصد در سال جاری.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im