آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— برخی از کره جنوبی کلیساها برگزاری عید پاک خدمات آنلاین

— استرالیا ‘در جای خوب’ پس از کم تعداد مرگ و میر گزارش شده

— رئیس کمیسیون اروپا نشان می دهد برگزاری در سفرهای تابستانی

___

سئول کره جنوبی — برخی از کره جنوبی کلیساها برگزار شد عید پاک خود را خدمات آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سئول Yoido کلیسای انجیل کامل یکی از بزرگترین کلیسا در کره جنوبی تحویل آنلاین زنده جریان از آن عید پاک خدمات در روز یکشنبه.

تعداد کمی از نقاب پیروان با حضور در سرویس پخش از طریق وب سایت کلیسا. آنها نشسته بودند به ویژه جدا از یکدیگر به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعضای گروه کر نیز عینک ماسک زمانی که آنها خواند سرودهای.

بسیاری از کره جنوبی کلیسا باید تغییر به خدمات آنلاین برای حمایت از دولت به رهبری تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. رسانه های محلی گزارش داد برخی از کلیساها از سر گرفته خدمات آنلاین به مناسبت عید پاک یکشنبه, افزایش نگرانی در مورد عفونت های جدید.

کره جنوبی گزارش کرده است 32 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه روند نزولی در عفونت های جدید در کشور است.

___

سیدنی — استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید این کشور “در یک جای خوب” در مبارزه با کروناویروس به عنوان تلفات افزایش سه تا 59.

مورفی می گوید: “هیچ جایی در جهان من نه می تواند از استرالیا در حال حاضر است.”

استرالیا در حال حاضر 6,289 تایید موارد جدید کروناویروس.

مورفی می گوید: مردم در جامعه هنوز انتقال این ویروس پس از آن لازم است به “حفظ فشار بر و مطمئن شوید که ما پایان ندارد تا مانند کشورهای جهان که شما را همه دیده می شود در اخبار است.”

او می گوید این کشور “در یک جای خوب … اما ما باید برای حفظ آن جای خوب.”

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg می گوید آن را “بسیار خطرناک و غیر واقعی” برای حذف اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی.

او می گوید کسانی که محدودیت ها را در محل اقامت در سراسر استرالیا “تا زمانی که آن را طول می کشد” بر اساس توصیه های پزشکی.

___

برلین — رئیس اتحادیه اروپا مجریه است نشان می دهد که مردم را خاموش نگه دارید رزرو تعطیلات تابستان در حال حاضر با اشاره به عدم قطعیت در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر هواپیماها در حال حاضر پایه و بسیاری از کشورها قرار داده اند گسترده محدودیت های مسافرتی و هشدارها در محل. برخی از کشورها نیز با توجه به گام اول از هفته طولانی خاموش شدن ناگهانی از زندگی اما بیشتر از اروپا است و در نزدیکی یک وقفه.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen می گوید آلمان بیلد am Sonntag روزنامه او “توصیه انتظار با برنامه است.”

او افزود: در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که “هیچ کس نمی تواند قابل پیش بینی برای ماه های ژوئیه و اوت در حال حاضر است.”

___

کوالالامپور مالزی — جنوب شرق آسیا سفر انجمن ها اصرار هواپیمایی به بازپرداخت مسافران برای پرواز لغو با توجه به شیوع کروناویروس به جای صدور سفر کارت.

بین المللی مسافرت هوایی انجمن تخمین صنعت مسئولیتی در این منطقه در 35 میلیارد دلار اما گفت: سفر نماینده جامعه در نامه ای در اوایل این ماه است که خطوط هوایی ” فوری ترین نیاز در میان بحران بود به نگه داشتن خود باقی مانده نقدینگی برای پرداخت حقوق و دیگر هزینه های ثابت. مانند یاتا گفت: شرکت های هواپیمایی باید مجاز به صدور کوپن به جای پول نقد بازپرداخت به سهولت خود را بار.

اما فدراسیون آسه آن سفر انجمنهای است که نشان دهنده بیش از 7,700 آژانس های مسافرتی در 10 جنوب شرقی آسیا سازمان ملل می گوید که “یک اصل مهم” به بازگشت پرداخت های جمع آوری شده از مشتریان. در حالی که آن را نسبت به شرکت های هواپیمایی آن را می گوید آن است که “فقیر مدیریت مالی” را به سپرده را برای آینده خدمات اما قادر به ارائه بازپرداخت را انجام دهید.

فدراسیون خواست یاتا در بیانیه ای روز یکشنبه برای وادار کردن شرکت های هواپیمایی به روند بازپرداخت نقدی, عدم آن هشدار داده می تواند بشدت رو به جلو رزرو سفر الگوها و ضریب اطمینان مصرف کننده و همچنین تحریک غیر ضروری پرونده های حقوقی. آن را نیز به خواست دولت در سراسر جهان به ارائه منابع مالی و کمک به حمل و نقل هوایی و صنعت مسافرت.

با یک سوم جهانی ناوگان پارک به عنوان کشورهای مهر و موم شده مرزهای خود را با توجه به این ویروس شیوع یاتا تخمین زده است که درآمد به صورت مسافربری فروش بلیط سقوط خواهد کرد 44 درصد از سال گذشته است.

___

توکیو — ژاپن امکانات مراقبت های بهداشتی در حال گرفتن کشیده نازک در میان خروش در coronavirus بیماران.

ژاپنی انجمن حاد پزشکی و جامعه طب اورژانس به نمایندگی از حرفه ای ها با صدور بیانیه مشترک به تازگی هشدار در مورد یک “فروپاشی طب اورژانس” است که ممکن است منجر به فروپاشی پزشکی به طور کلی.

در این بیانیه گفت: بسیاری از بیمارستان ها شدند, اعراض مردم با عجله آمبولانس را از جمله افراد مبتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و خارجی صدمات. برخی از افرادی که تبدیل شد به دور بعد تبدیل به کوروناویروس.

ماسک و فولاد لباسهای در حال اجرا بودند کوتاه کرد.

ژاپن حدود 7000 coronavirus موارد و حدود 100 مرگ و میر, اما این تعداد در حال رشد است. دولت با اعلام وضعیت اضطراری درخواست مردم برای ماندن در خانه.

___

ولینگتون, نیوزیلند — اسقف های کاتولیک در نیوزیلند نوشت: ویژه نامه معنوی به نمازگزاران گیر در خانه در مقایسه با کشور مستند به داستان کتاب مقدس از عید پاک است.

“آینده برای بسیاری از به نظر می رسد نامشخص و یا حتی وخیم” در این نامه به عنوان خوانده شده. “در عین حال ما در ادامه به آرامگاه تجربه در حال قفل کردن در خانه و ما می دانیم که برای بسیاری از خانواده ها که این وضعیت در حال تبدیل شدن سخت و استرس زا است.”

در این نامه همچنین گفت: این مستند بود به مردم بینش های جدید.

“مردم را متوجه خانواده ها انجام همه چیز با هم. جهان تبدیل شده است ساکت تر و ما باید متوجه زیبایی از طبیعت” در این نامه به عنوان خوانده شده. “این زمان ثابت به یک بازتابنده زمان ما را قادر به تمرکز و یا تجدید نظر خودمان و چگونه زندگی می کنیم.”

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش داد 32 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه روند نزولی در عفونت های جدید در کشور است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت: یکشنبه اضافی موارد افزایش یافته و این کشور در مجموع به 10,512.

آن را می گوید 7,368 از آنها بازپس گرفته شده است و منتشر شده از قرنطینه و 13,788 تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها به قرارداد ویروس.

این مرکز می گوید که کره جنوبی تلفات از coronavirus افزایش سه تا 214.

کره جنوبی caseload شده است کاهش به تازگی در مقایسه با اوایل ماه مارس که در آن صدها نفر از ثبت موارد جدید در هر روز است. اما وجود نگرانی در مورد افزایش مداوم در عفونت های مرتبط با آن ورود از خارج از کشور و اخیر انتقال در میله ها و دیگر امکانات تفریحی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im