برخی از شهروندان ساییدگی کسب و کار با فشار به عقب به عنوان COVID-19 مستند بلند در اوکراین

کیف — Bohdan Starchenko کار — سر barman در خماری محبوب کیف کلوپ شبانه — است که به سختی یکی منجر به اجتماعی فاصله. و زمانی که اوکراین برای اولین بار معرفی خود به انزوا اقدامات در مارس 12, او به طور ناگهانی از دست داده و آن را حداقل به طور موقت: باشگاه درهای خود را بسته و تمام کارکنان فرستاده شد در مرخصی بدون حقوق.

ورزشگاه بودند توقیف بیش از حد به طوری که او نه می تواند کار هر روز مثل او استفاده می شود. او گیر کرده بود در خانه حوصله و بدون درآمد.

به عنوان هفته از مستند گذشت هر چند Starchenko نبوده است که همه قفل شده: او ثبت نام به عنوان یک پیک برای تحویل سرویس و یک راننده برای بارگذاری و هفته گذشته او در زمان 11 مسافران از مرز بلاروس به کیف در یک مینی بوس او اجاره ای از یک دوست, با وجود یک قانون الزامی بیش از دو نفر سفر در ماشین به جز تاکسی.

با بسیاری از حمل و نقل عمومی بسته در سراسر کشور ماشین ها تنها راه برای گرفتن یک سوار از چند گذرگاه های مرزی که در آن اوکراین هنوز مجاز به بازگشت به کشور خود ، این سفر هزینه هر سوار معادل 60 دلار و برگزار شد در رسانه های اجتماعی.

“من نزدیک به درآمد من قبل از این مستند — اما بدون قرار دادن در شب ساعت” Starchenko می گوید. او نیز خوشحال به احساس مفید و به یک زندگی اجتماعی دوباره حتی اگر این به معنی از موازین اجتماعی-دورى قوانین در جای خود به عنوان بخشی از مستند اقدامات است.

اوکراین شروع به انطباق با مستندات در بسیاری از راه های مختلف — برخی از آنها مربوط به نقض و یا حداقل هل دادن محدودیت در سفر تجارت و تعامل اجتماعی است. تجار گله مند هستند در مورد اقداماتی که پیشتر فعالیت خود هستند و خواستار یک استراحت از دولت که همچنان به اصرار اکید اگر انتخابی اعمال محدودیت.

رسما خود انزوا سفارشات و محدودیت های دیگر شروع خواهد شد به آرامش پس از مارس 11 ارائه شده است که روزانه میزان عفونت های جدید باقی می ماند کمتر از 5 درصد برای 10 روز قبل از آن.

اما خیابان ها در اوکراین در حال حاضر نهفته با فعالیت: ترافیک جاده اخذ شده مشخصه شلوغ و مردم انجام ماموریت در فصل بهار پیاده روی — و یا فقط.

People walk in Kyiv's Kyoto Park on April 27.


مردم راه رفتن در کیف را کیوتو پارک در 27 آوریل.

در آخر هفته گذشته در آوریل EpicentrK خانه-و-باغ فروشگاه در حومه کیف وزوز شد با بازدید کنندگان چیدن کاهو دانه یا سرگردان لوازم جانبی حمام راهرو — اگر چه از لحاظ فنی تنها در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها اجازه داده شد به باز باقی می ماند که در آن زمان.

کارشناسان و نظر سنجی ها نشان می دهد بسیاری از اوکراینی ها از دست داده اند برخی از اولیه خود را نگرانی در مورد گسترش ویروس ساخت آنها جسورانه وقتی که می آید به خم شدن و یا شکستن قفل, قوانین, و یا به سادگی با جسارت در راه است که نقض محدودیت.

“مردم شد بسیار وحشت زده در ابتدا تا حدی به دلیل درک خود را از سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید:” Hlib Vyshlinskiy مدیر اجرایی مرکز اقتصادی استراتژی یک مخزن فکر می کنم. “بسیاری از ترس به پایان رسید تا در بیمارستان حتی اگر آنها در پایین-گروه های در معرض خطر. آنها فکر می کردند که اگر COVID-19 کشتن نیست آنها را به بیمارستان خواهد بود.”

اما این ترس به نظر می رسد کم رنگ. حدود 54 درصد از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته با تحقیقات و نام تجاری گروهمستقر در کیف گفت که مستند اقدامات شد “مطلقا ضروری” در مقایسه با 72 درصد در هفته 28 مارس-آوریل 3.

تعداد افرادی که گفت: آنها رعایت اجباری خود انزوا اقدامات مانند کنترل از راه دور کار می کنند و نه ترک خانه بدون نیاز حاد نیز شروع به کاهش است.

برخی از اقدامات باقی می ماند محبوب تر مانند پوشیدن ماسک یا پوشش صورت و مکرر شستن دست. با توجه به نظرسنجی 90 و 81 درصد این احتیاط.

A medical worker checks the temperature of a passenger at a checkpoint outside the city of Lviv.


پزشکی کارگر کنترل دما از یک مسافر در یک ایست بازرسی در خارج از شهرستان از Lviv.

التیام خودت ؟

در پایان ماه آوریل تعداد رسمی تایید COVID-19 موارد در اوکراین بیش از 10 ، 000 با بیش از 260 مرگ و میر.

مقامات شروع به تعطیل عمومی و فعالیت های که در این کشور از 44 میلیون تا به حال تنها سه تایید عفونت کروناویروس. اما با وجود آن مسلما اوایل شروع پرسنل حرکت ساخته شده توسط رئیس ولدیمیر Zelenskiy نشان می دهد که او برای یک احساس است که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و یا مقامات مسئول آن موفق شده اند anti-تلاش همه گیر نشده.

از اوایل ماه مارس او را اخراج و استخدام دو وزرای بهداشت از جمله یکی که 26 روز به طول انجامید. و در 28 آوریل گفت که وزارت بهداشت را در نهایت به اتهام نبرد علیه coronavirus که تا آن زمان منجر شد تا حد زیادی توسط دفتر رئيس جمهور با کمک یک بحران تیم است که تا به حال ملاقات روزانه از این بیماری همه گیر آمار اوکراین.

“شما باید به آنهایی که حصول اطمینان از تامین ماسک ماسک محافظ مناسب مصنوعی, ریه هواکش و تمام چیزهایی که لازم است به طوری که بیمارستان و بیماران و افراد سالم باید به اندازه کافی از همه چیز و می تواند به محافظت از خود را از COVID-19,” Zelenskiy گفت: وزیر بهداشت Maksym Stepanov.

اوکراین تا به حال مشکلات تکراری با تهیه تجهیزات حفاظتی و آزمون ها از طریق دولت مرکزی سیستم نظارت وزارت بهداشت.

اتهاماتی که وزیر سابق ایلیا Yemets شد مسدود کردن حیاتی تدارکات تلاش ممکن است منجر به سریع اخراج در اواخر ماه مارس اما بیشتر تهیه رسوایی دنبال کرد.

شرکت دولتی مسئول منابع ملی تامین اوکراین افتتاح شد اولین مناقصه در آوریل 10 — به دنبال خرید 90,000 کامل بدن محافظ مناسب برای پزشکان بر اساس مشخصات ارائه شده توسط وزارت. اما پس از مناقصه به بیش از وزیر که جایگزین Yemets, Stepanov متهم شد از مسدود کردن که خرید به عنوان به خوبی.

ملی تدارکات مدیر Arsen Zhumadilov گفت: وزیر حاضر به ثبت نام در این معامله پس از او آموخته نام شرکت برنده اوکراین شرکت نساجی ما تماس بگیرید.

این شرکت گفت که آماده تحویل اولین دسته از گواهی مناسب در تاریخ 21 آوریل در قیمت 245 hryvnyas (9 دلار) هر کدام. به جای وزارت بهداشت در سازماندهی جدید مناقصه هایی تهیه سیستم به منظور جلوگیری از فساد و خریداری چینی مناسب از طریق اوکراین واسطه در حدود دو برابر قیمت و با تاریخ تحویل در ماه مه.

نساجی-تماس با مدیر Oleksandr Sokolovskiy به نام وضعیت یک “فاجعه” گفت که این شرکت با صرف 10 میلیون hryvnyas ($370,000) خرید پارچه و ساخت اولیه دسته ای از 23,000 مناسب برای پزشکان پس از آن برنده مناقصه — و در حال حاضر می تواند در صورت ورشکستگی.

وزارت turnabout سوخت اتهامات گسترده فساد. “از نظر ما این یک سرقت پول و نفرت انگیز ترین چیز این است که ریاست دفتر رئیس جمهور می ایستد و با این خرید می گوید:” ویتالی Shabunin رئیس هیئت مدیره در مبارزه با فساد عمل مرکز ناظر در کیف.

Stepanov در دفاع از حرکت خود را در آنلاین مطبوعاتی در 27 آوریل گفت: مناسب است که خریداری شد از کیفیت برتر.

چنین تاخیر ممکن است در نظر گرفتن عوارض خود را.

به عنوان از آوریل 27 حدود 1,750 پزشکی کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یک پنجم تمامی موارد با توجه به وزارت بهداشت. “ما یکی از بالاترین نرخ از عفونت های پزشکی کارگران در جهان است. این یک نتیجه فاقد شخصی دنده محافظ” Zhumadilov گفت.

انتخابی اجرای

در همین حال منتقدان شارژ که مقامات را تشدید COVID-19 بحران با اعمال محدودیت های انتخابی.

با وجود یک پتو ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر در عکس منتشر شده توسط رسانه های محلی به نظر می رسد نشان می دهد ده ها تن مردم ایستاده شانه به شانه در ارتدوکس عید پاک مراسم کلیسا در آوریل 19, اغلب بدون ماسک محافظ.

“این یک نمونه واکنش سیاستمداران: چگونه می توانیم به نوبه خود مؤمنان در برابر خودمان اگر آنها در حال رفتن به, رای گیری برای ما بعد” Vyshlinskiy می گوید.

پس از عید پاک دولت تحت فشار قرار دادند در پایان این مستند از مارس 24 آوریل 11 و هشدار داده است که موج جدیدی از عفونت باید انتظار داشت. آن گفت: اوج این بیماری همه گیر در اوکراین به احتمال زیاد به می آیند در اوایل ممکن است به جای در آوریل همانطور که قبلا پیش بینی در ماه آوریل است.

ساخته شده است که Serhiy Badritdinov ناراضی است. مدیر عامل شرکت Interto می گوید خرده فروشی گروه بسته بیش از 130 کفش و مد فروشگاه در 27 شهرستانها اوکراین در حساب از مستند و آنلاین فروش شده اند و نه تند.

“امریکا و کشورهای اروپایی شروع به استراحت [محدودیت] اما در اینجا دولت را نگه می دارد و فشار دادن اوج بازگشت” Badritdinov گفت: در جلسه انجمن کسب و کار در مارس 22. “من امیدوارم که دولت متوجه می شود که اقتصاد نیز سلامت مردم در بلند مدت است.”

برخی از کسب و کار شروع به هل دادن به عقب بر محدودیت-و پیدا کردن یک دولت آماده است تا به شما بدهد.

Small business workers demand the government stop the lockdown in Kyiv on April 29.


کسب و کار کوچک کارگران تقاضا دولت را متوقف مستند در کیف در مارس 29.

معامله گران بازار اعتراض کرده اند در چندین شهر و شهرک در هفته های اخیر.

در جنوب غربی شهر چرنیوتسی ده ها تن از صاحبان غرفه تحت فشار قرار دادند و دولت های محلی به باز کردن شکایت است که کسب و کارهای کوچک تحت درمان قرار گرفتند ناعادلانه نسبت به سوپر مارکت بزرگ زنجیره ای که مجاز به باز بماند.

“اگر من تا به حال کار من خواهد بود به عنوان آرام به عنوان شما” یکی از Chernivtsi ساکن فریاد زد: یک مقام رسمی که خارج از دفتر خود به توضیح دولت ،

در اوکراین در جنوب منطقه Kherson برخی از 250 کشاورزان کوچک که قادر به فروش محصولات خود مسدود شدن جاده و خواستار آن است که دولت بازار آزاد و تجدید نظر در سیاست های واردات سبزیجات تازه.

“ما مقدار زیادی از خود ما تولید کند. ما عملا آن را به صورت رایگان فقط آن را” یک کشاورز گفت: 1+1 کانال تلویزیون.

People plant potatoes not far from the western city of Lviv on April 10.


مردم گیاه سیب زمینی نه چندان دور از جنوب غربی به شهرستان از Lviv در مارس 10.

در آوریل 29, صاحبان کسب و کار کوچک در کیف به دنبال کت و شلوار, مسدود کردن جاده اصلی و در سه ماهه دولت در اعتراض به آنچه آنها را به عنوان غیر منطقی و ناعادلانه محدودیت در کار خود را در حالی که کسب و کار بزرگ شد و هنوز هم مجاز به کار گیرند.

پس از این موج اعتراضات Zelenskiy دستور کابینه خود را برای باز کردن 280 بازارهای سراسر کشور به عنوان از آوریل 1 و جدید بهداشت و درمان-مراقبت از مقررات برای آنها.

“بازار مواد غذایی بسیار مهم برای بقا و تغذیه از بسیاری از شهروندان است. ما نیاز به درک چگونه به آنها اجازه می دهد به کار با خیال راحت. بیایید تنظیم قوانین روشن و اجازه دهید اجازه می دهد آنها را برای باز کردن” Zelenskiy گفت: نخست وزیر Denys Shmyhal در تلویزیونی دیدگاه در 27 آوریل. “ما نیاز به یادگیری برای زندگی و کار در شرایط جدید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>