پست های اجتماعی به اشتراک گذاری جعلی شومر جیر

سریع نگاهی به

پست در Facebook به دروغ ادعا می کنند به نشان دادن تصاویری از دو توییتهایی توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر درباره ایالات متحده coronavirus پاسخ. شومر نمی پست قرار جیر انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نوار مسافران از چین است.


داستان کامل

رهبر اقلیت سنا چاک شومر استفاده از توییتر بارها و بارها به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به گسترش این رمان coronavirus.

اما تصاویر گردش در Facebook با استفاده از ساخته پست در کنار یکی از شومر واقعی توییتهایی را برجسته دموکرات نگاه به عنوان اگر او در تضاد خود را.

شومر در واقع صدای جیر جیر در فوریه. 24 که “ما دیده ایم هیچ نشانه آن است که رئیس جمهور تهمت است هر طرح و یا ضرورت برای مقابله با گسترش Coronavirus. ما نیاز به رهبری و ما باید آن را سریع.”

اما سناتور نیویورک نیست صدای جیر جیر در فوریه. 5 مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “پیش از موعد ممنوعیت سفر به و از چین” به عنوان doctored پست را نشان می دهد. جعلی مراجع توییت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم Jan. 31 به نوار اتباع خارجی از ورود به کشور اگر آنها بازدید چین در قبل از 14 روز (با چند استثنا).

کامل ساخته توییت آمده است: “زودرس ممنوعیت سفر به و از چین توسط دولت فعلی فقط بهانه ای برای بیشتر خود ادامه جنگ علیه مهاجران است. وجود دارد باید بررسی و تعادل در این محدودیت ها.”

ما می تواند پیدا کردن چنین توییت توسط شومر حساب خود را تغذیه. ProPublica ابزار برای پیگیری حذف توییت از مقامات منتخب نیز نشان می دهد که هیچ گونه صدای جیر جیر و یا هر گونه دیگر حذف صدای جیر جیر در مورد کوروناویروس — توسط شومر. سناتور سخنگوی همچنین تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که صدای جیر جیر ساخته شد.

شومر را 14 توییتهایی on Feb. 5 متمرکز در سنا استیضاح محاکمه تهمت بود که انعقاد; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه شب قبل; سیاه نما فعال; کمک به پورتوریکو; و رأی است.

برخی از کسانی که کمک به گسترش جعلی جیر بعد از تصحیح رکورد. محافظه کار قدرت خط وبلاگ اعلام کرد و آن را “جعل” و عذرخواهی به خوانندگان.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“Politiwoops | حذف توییت از چاک شومر D-n. y.” ProPublica. دیده 4 Mar سال 2020 است.

“اعلام تعلیق از ورود به مهاجران و Nonimmigrants از افرادی که در برخواهد داشت خطر انتقال 2019 رمان Coronavirus.” کاخ سفید. 31 Jan 2020.

شومر چاک (@SenSchumer). “ما دیده ایم هیچ نشانه آن است که رئیس جمهور تهمت است هر طرح و یا ضرورت برای مقابله با گسترش Coronavirus. ما نیاز به رهبری و ما باید آن را سریع.” توییتر. 24 Feb 2020.

“SCHUMINATIONS: پنهان کردن حقیقت [HOAXED!]” قدرت خط وبلاگ. 29 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>