سریع نگاهی به

ویروسی پست به اشتباه نشان می دهد که COVID-19 تلفات اغراق آمیز است چرا که “دولت” است و دستور داده است که “هر کسی که هیچوقت مرگ توسط یک تفنگ شات زخم و یا تصادف” ذکر شده به عنوان یک coronavirus قربانی. کارشناسان می گویند وجود چنین طبقه بندی به طور پیش فرض — و این که ایالات متحده تعداد مرگ است که احتمالا دست کم گرفت.


داستان کامل

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که تعداد مرگ و میر مرتبط با رمان کروناویروس در آمریکا است که به احتمال زیاد بالاتر از ارقام موجود — با توجه به عواملی مانند تعداد کافی از آزمون و متناقض گزارش سراسر مناطق.

یکی Facebook کاربر ادعا کرده است مخالف اشتباه نشان می دهد به دفعات مشاهده شده است که باد نامربوط مرگ و میر و نسخه هایی از آن ادعا می کنند رفته اند ویروسی در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

این بارها و بارها به اشتراک گذاشته شده پست — با استناد به کاربر ادعا خاطره ای از یک زن ادعا می کنند بر روی “پخش زنده” — استدلال می کنند که “دولت” دستور “است که هر کسی که هیچوقت مرگ توسط یک تفنگ شات زخم و یا تصادف” باید “ذکر شده به عنوان covid 19 قربانیان است.” آن را ادعا می کند “این شماره ها دروغ” و خواستار تحقیق و تفحص.

ما اقدام به تماس با کاربر مسئول اصلی پست فایده ای نداشت بنابراین ما نمی دانیم که چه “دولت” بود که اشاره شده است. اما هیچ شواهدی وجود دارد که هر دولت اتخاذ یک سیاست برای طبقه بندی تمام مرگ و میر بدون در نظر گرفتن شرایط فردی بودن مربوط به COVID-19.

سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی از بازرسان پزشکی به نام اتهام “مسخره است.”

“گواهی مرگ اساسا فدرال و هر دولت بهداشت عمومی بخش است که پاسخ به [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] برای مرگ گواهینامه” ایکن های Spokane County Washington, معاینه پزشکی گفت: ما یک ایمیل به در. “برای تمام اهداف عملی مرگ گواهینامه کارگردان فدرال از طریق ادارات بهداشت.”

بر خلاف Facebook, پست ایکن گفت: “Medical بازرسان و خو یش گواهی صدها نفر به هزاران نفر از مرگ و میر در هر سال با استفاده از تحقیقات کالبد شکافی و آزمایش های پزشکی به عنوان مورد نیاز نیست را انتخاب کنید ‘به طور پیش فرض تشخیص’ مانند COVID-19.”

ایکن اشاره کرد که CDC ارائه می دهد راهنمایی برای مقامات بهداشت عمومی در گواهینامه COVID-19 مرگ و میر. آخرین ارشاد صادر شد مارس 2.

“اگر COVID–19 نقش را در مرگ این بیماری باید مشخص شده در گواهی فوت است. در بسیاری از موارد این احتمال وجود دارد که از آن خواهد شد [علت مرگ را] به عنوان آن می تواند منجر به شرایط تهدید کننده حیات مانند ذات الریه و سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS),” هدایت می گوید. “در این موارد COVID-19 باید گزارش در پایین ترین خط مورد استفاده در بخش من با این شرایط دیگر به آن به ظهور ذکر شده در خطوط بالای آن است.”

CDC توصیه می کند که مسئولان باید گزارش مرگ و میر است که در آن بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 — و یا اگر یک تست در دسترس نیست “اگر شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه یقین است.” آن را بیشتر نشان می دهد که اگر یک “تشخیص قطعی نمی توان … اما آن مشکوک است و یا به احتمال زیاد … قابل قبول است به گزارش COVID-19 در گواهی فوت به عنوان ‘احتمال’ یا ‘فرض.'”

یک مثال فرضی ذکر شده توسط CDC است که 86 سال در حال مرگ پس از برگزاری نمایشگاه علائمی مانند تب شدید و سرفه و مشکل در تنفس “پس از در معرض بودن به یک بیمار و عضو خانواده است که پس از آن تشخیص داده شد با COVID-19.” CDC می گوید که “محتمل COVID-19” ممکن است ذکر شده به عنوان علت زمینه ای مرگ — کسر شده “با توجه به علائم بیمار و مواجهه با فرد آلوده است.”

وجود تمدید شد توجه به نظریه مرگ و میر در حال متورم پس از دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: در طول یک آوریل 7 کنفرانس مطبوعاتی که “اگر کسی می میرد با COVID-19 ما در حال شمارش است که به عنوان یک COVID-19 مرگ است.”

Michael Baden سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک و با مشخصات بالا آسیب شناسگفت: فاکس نیوز که آن را مناسب شامل افراد مبتلا به این ویروس که او نیز دیگر مسائل مربوط به سلامت در تعداد.

“در حالت عادی البته کالبد شکافی خواهد و سپس تعیین اینکه آیا فرد درگذشت اثرات COVID ویروس که آیا کسی تا به حال یک تومور مغزی یا مغز خونریزی به عنوان مثال ممکن است نامربوط به آن و آنچه که اهمیت نسبی هر دو عفونت و از قبل موجود بیماری است,” او گفت:. حتی اگر تعدادی از کالبد شکافی در حال انجام هستند به دلیل نگرانی از عفونت او گفت: “سپس شما را شامل می شود در این شماره برخی از افرادی که باید از قبل موجود شرایط که ناشی از مرگ به هر حال اما این است که احتمالا تعداد کمی.”

به همین ترتیب مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد گفت: ما یک ایمیل به در: “وجود دارد در حال رفتن به برخی از افرادی که می میرند از چیز دیگری اتفاق می افتد به COVID و تست شده و شمارش به عنوان COVID مرگ اما می میرند به هر حال. این امر می تواند به اشتباه می گویند که تعداد صفر است. با این حال با توجه زمان تست کمبود و پروتکل های تعدادی از این موارد کوچک خواهد بود.”

“یک مسئله بیشتر این است که خطا در جهت دیگر — مرگ و میر ناشی از COVID که شمارش نیست مانند” او گفت:.

Lipsitch ذکر شده حداقل دو دلیل برای این که underreporting: کسی داشتن و در حال مرگ از روشن COVID-19 علائم تنفسی اما هرگز در حال آزمایش (به خصوص در اوایل بیماری که آزمایش های کمیاب شد). یا او گفت: کسی که در حال مرگ از علل مانند حمله قلبی یا سکته مغزی باعث عفونت — با هیچ کس مشکوک و یا تست برای این بیماری است.

این جدا شده است موضوع: 2013, مطالعه 2009 H1N1 همه گیر در ایالات متحده یافت می شود که آزمایشگاه-تایید تست اختصاص تنها در حدود 1 در هر 7 مرگ و میر منتسب به این بیماری است.

“بنابراین به طور کلی به نظر می رسد که در حالی که تعداد کمی از افرادی که فوت کرده اند به هر حال در حال گرفتن به نام COVID مرگ و میر وجود دارد [بسیاری از] مرگ و میر بیشتر ناشی از COVID که نمی شود نسبت به COVID,” Lipsitch گفت. و آن این است که “به سادگی درست نیست که هر کسی که می میرد از چیزی غیر از یک تصادف اتومبیل و یا زخم گلوله نسبت به COVID.”

در شهر نیویورک یک کانون برای شیوع با بیش از 4000 گزارش, مرگ و میر, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان شده بود شمارش بسیاری از مرگ و میر در خانه اتفاق می افتد اگر این افراد تا به حال تایید نشده به این بیماری است. پس از یک WNYC و Gothamist گزارش یک افزایش شدید در تعداد مرگ و میر روزانه در خانه اتفاق می افتد در شهر — و مشکوک undercounting از موارد مسئولان شهرستان گفت: آنها آغاز خواهد شد شامل موارد مشکوک در خود می شمارد.

Gary وات — پزشکی قانونی برای Richland County South Carolina رئیس جمهور و رئیس انجمن بین المللی خو یش & Medical Examiners — همچنین به ما گفت که این مفهوم است که تعداد COVID-19 مرگ و میر به نحوی که باد نمی حس را به او.

وات گفت: در یک مصاحبه تلفنی اگر یک فرد با یک شرط از پیش موجود مانند بیماری قلبی یا COPD می شود ویروس “COVID-19 در حال رفتن به بسیار مضر عارضه به خود را در حال حاضر موجود بیماری است.” کسی می تواند برای سال ها با COPD به عنوان مثال پس از آن مرگ در عرض چند هفته پس از گرفتن COVID-19. در چنین مواردی که فرد تایید شده است که این ویروس COVID-19 خواهد بود ذکر شده به عنوان یک عامل کمک.

در شرایط شناخته شده COVID-19 مربوط به مرگ و میر در بیمارستان وات گفت: بیمارستان ها گواهی مرگ و میر و گزارش اطلاعات است. او گفت دفتر او تنها انجام postmortem آزمون COVID-19 در موارد محدود — اگر مرحوم سالم بود به عنوان مثال و خانواده نشان داد او تا به حال COVID-19 علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس.

وات گفت: هدف این است که برای تعیین علت مرگ بلکه “به عنوان احتیاط ایمنی برای اولین پاسخ” که تا به حال در تماس با فردی است. اما اگر وجود دارد روشن شدن علت مرگ — می گویند یک سلاح سرد — بدون ارتباط با COVID-19 وات گفت: او را شامل نمی شود این بیماری حتی اگر مرحوم آزمایش مثبت است.

“اگر آن را مربوط به علت مرگ, پس از آن من قصد دارم به آن لیست,” او گفت:.

به عنوان از آوریل 8 وجود داشته است بیش از 14,000 COVID-19 مربوط به مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده با توجه به تعداد وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“حقایق واقعی هستند که COVID-19 مرگ و میر به احتمال زیاد خواهد underreported در گواهی مرگ و نه بیش از حد گزارش” ایکن گفت. “این خواهد بود که به ویژه به عنوان مرگ و میر رخ می دهد که در خانه و نه در بیمارستان mount. نه همه حوزه های قضایی قادر به آزمون اصلی مرگ و میر با علائم معمول برای COVID-19.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

ایکن سالی. رئیس انجمن ملی پزشکی بازرسان. ایمیل به FactCheck.org. 7 May سال 2020 است.

قهوه ای, اما, et. al. “Coronavirus مرگ و میر: آمریکایی ها تقریبا به طور قطع در حال مرگ از covid-19 اما در حال ترک کردن رسمی شمارش.” واشنگتن پست. 5 آوریل سال 2020 است.

Casiano, Louis. “Birx می گوید: دولت, طبقه بندی تمام مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان “COVID-19′ مرگ بدون در نظر گرفتن علت است.” فاکس نیوز. 7 May سال 2020 است.

Charu, Vivek, et. al. “مرگ و میر بار 2009-10 پاندمی آنفلوانزا در United States: بهبود بهنگام آنفلوانزا شدت برآورد با استفاده از بستری و مرگ و میر ثبت شده است.” آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی. 19 فوریه 2013.

Coronavirus COVID-19 جهانی موارد است.” مرکز سیستم های علم و مهندسی دانشگاه جانز هاپکینز. دیده 7 May سال 2020 است.

“راهنمایی برای صدور گواهینامه و میر به علت بیماری کروناویروس 2019 (COVID–19).” آمار حیاتی و گزارش ارشاد. مرکز ملی آمار سلامت آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 2 Apr سال 2020 است.

هوگان Gwynne. “تعداد مرگ به اوج انتظار می رود به عنوان نیویورک می گوید آن آغاز خواهد شد گزارش احتمالی COVID مرگ و میر در علاوه بر این به تایید هستند.” WNYC/Gothamist. 8 May سال 2020 است.

Lipsitch مارک. استاد اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد. ایمیل به FactCheck.org. 8 May سال 2020 است.

“رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” کاخ سفید. 7 May سال 2020 است.

وات گری. پزشکی قانونی Richland County South Carolina. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 6 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im