اجتماعی-فاصله بی اعتنایی: ایرانیان انتقاد بزرگ مراسم تشییع جنازه برای پاسداران رهبر

زیادی بارداري برگزار شد در نزدیکی تهران یک, فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) باعث شده است که خشم خود را با ظاهری بی توجهی به کشنده coronavirus همه گیر است که مواج در سراسر ایران.

چند صد نفر در صفوف برگزار شد در Vardavard غرب پایتخت ایران در مارس 24 به صورت سابق سپاه علف رئیس بخش حسین Asadollahi با توجه به عکس های منتشر شده توسط رسانه های ایرانی.

عکس های برجسته روشن نقض سلامت-اقدامات ایمنی در حال موعظه با مقامات ایران در مبارزه با کروناویروس که تا به حال رسما کشته 1,934 ایرانیان از مارس 24.

بسیاری از عزاداران دیده می شد با پوشیدن ماسک صورت, اما آنها ایستاده بودند بسیار نزدیک به یکدیگر در حالی که نگه داشتن تابوت از Asadollahi.

رسانه های ایران گزارش او از یک “بیماری” ناشی از قرار گرفتن در معرض خود را به استفاده از سلاح های شیمیایی استفاده شده توسط دیکتاتور عراق صدام حسین در طول جنگ ایران و عراق از 1980-88.

اعتقاد بر این بود در 60s, Asadollahi شد بنا به گزارش های درگیر در مبارزه با “گروه تروریستی داعش” به معنی او نقش مهمی در تلاشهای ایران در سوریه است.

وجود حدود 100,000 جمله جانبازان که از جنگ و بسیاری از آنها بسیار آسیب پذیر به کروناویروس به خاطر آنها رنج می برند از بیماری های تنفسی یا ریه آسیب.

The funeral procession was widely criticized.


در زمان بارداري به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

تشییع جنازه در Vardavard خواستار بسته شدن مدارس و مراکز تجاری اسلامی عالیات و سایر اماکن عمومی در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر است که رسما آلوده برخی از 25,000 ایرانیان.

همچنین در میان تکرار تماس های دولت برای شهروندان باقی می ماند در خانه های خود احترام اجتماعی-فاصله بخشنامه ها و خودداری از سفر برای تعطیلات نوروزی.

ایرانیان نیز گفت: برای برگزاری مراسم تشییع جنازه برای عزیزان خود را برای کمک به کاهش شیوع کروناویروس که ویران اقتصاد و غرق بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“تصاویر روشن هستند شما فقط باید به گریه. بدون نیاز به توضیح” سخنگوی وزارت بهداشت kianush می Jahanpur گفت در توییتر در حالی که ارسال برخی از عکس ها از مراسم تشییع جنازه بزرگ.

دیگران گفت: مراسم تشییع جنازه در میان همه گیر مرگبار تا به حال افزایش خطر عفونت در حالی که برجسته بی توجهی به زندگی ایرانیان. “زندگی مردم هرگز یک اولویت” واشنگتن مبتنی بر حقوق بشر و فعال حقوق رویا برومند گفت: در توییتر.

“چگونه بسیاری از خانواده هایی که دفن عزیزان خود را بدون هر گونه مراسم برای حفاظت از سلامت جامعه و رفتن به احساس می کنم با دیدن این عکس چیست؟” تهران-بر اساس وکیل علی Mojtahedzadeh توییتی. “تا به امروز ما فکر کردیم که تنها زندگی می کنند با تبعیض مواجه هستند و [ظلم] اما در حال حاضر برخی نشان داد که می تواند وجود تبعیض حتی در میان مردگان است.”

سخنگوی سپاه رمضان شریف گفت: کسانی که در Asadollahi مراسم تشییع جنازه مارس جمع شده بودند تکانه و صفوف سازمان نداد قدرتمند سپاه پاسداران است که درگیر در این کشور مبارزه با کروناویروس با ارائه کمک به بیمار و در نظر گرفتن بخشی در مطابق با اصول بهداشتی تلاش.

“حضور چند شهروندان اصحاب و حامیان فرمانده [Asadollahi] برای او مراسم تشییع جنازه و تدفین شد, خود به خود,” او گفت:.

سپاه مواجه شده است و گسترده خشم و انتقاد در ماه های اخیر برای ژانویه سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری در نزدیکی تهران که منجر به کشته شدن تمام 176 نفر در هیئت مدیره از جمله بسیاری از ایرانیان.

شریف گفت: سپاه بود و متعهد به احترام به تصمیم گیری های ملی این کشور countercoronavirus نیروی کار به خودداری از برگزاری مجامع عمومی. سپاه “آیا طرح یک مراسم تشییع جنازه برای Asadollahi,” او گفت: به نقل از رسانه های داخلی در مارس 24.

ایران با آن مواجه است یکی از بدترین شیوع کروناویروس که می آید به عنوان اقتصاد کشور را ویران شده است توسط دشوار تحریم های ایالات متحده.

برآورد تعداد ایرانی که فوت کرده اند از این بیماری همه گیر بسیار بالاتر از 1,934 مرگ و میر و 24,811 موارد عفونت تا کنون گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

مقامات همچنین متهم شده است که به شدت از شیوع بیماری به علت اولیه خود را آهسته پاسخ و عدم قرنطینه شهر قم که در آن دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در فوریه 19 و از جایی که این ویروس در فکر این است که در سراسر ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im