برفی وایومینگ بزرگراه pileup کشته 3 زخمی شدن ده ها تن

RAWLINS Wyo. (AP) — حداقل سه نفر کشته و ده ها تن مجروح شدند در یک pileup شامل بیش از 100 خودرو در میان باد برف که بسته بخشی از بزرگراه بین ایالتی 80 در وایومینگ, مقامات روز دوشنبه گفت:.

Pileup و یکی دیگر در نزدیکی و اطراف همان زمان شامل 40 وسایل نقلیه رخ داده در برفی پر باد آب و یکشنبه حدود 180 مایل (290 کیلومتر) غرب چینن.

حدود 30 نفر گرفته شد به اتاق اورژانس در بیمارستان یادبود از کربن شهرستان, در شهرستان از, Rawlins بیمارستان سخنگوی استفانی Hinkle گفت: کاسپر ستاره-تریبون.

مقامات در 25 تخت بیمارستان می رود بیشتر زخمی می رسند دوشنبه. آنها به نام سه اضافی پزشکان و راه اندازی موقت بیمار برگزاری منطقه در یک کافه تریا.

کوچکتر pileup در I-80 فقط چهار مایل (6 کیلومتر) به دور از بزرگتر pileup زخمی شدن حداقل هفت نفر از جمله یک نفر که در بیمارستان بستری شد در شرایط بحرانی, Sweetwater, شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی Jason ماشین چمن زنی گفت.

ماشین چمن زنی گفت که چهار نفر را در بزرگتر pileup اما وایومینگ گشت بزرگراه می تواند تنها می تواند تایید سه مرگ و میر گشت سخنگوی Sgt. جرمی بک گفت.

200 مایل (320 کیلومتر) کشش از westbound I-80 از لرمی به راک اسپرینگز هنوز بسته بود دوشنبه و وایومینگ وزارت حمل و نقل مقامات انتظار نداشتند آن را به بازگشایی تا اوایل روز سه شنبه.

پیش بینی پیش بینی برف رانده شده توسط باد به 50 مایل (80 کیلومتر) ادامه خواهد داد موثر بر سفر تا شنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>