مسکو — در روز ولنتاین مدرسه شماره 375 در سن پترزبورگ میزبان نبرد ادای احترام باند. برای رقابت با عنوان Odin Odin v (که تقریبا ترجمه به عنوان “کامل شباهت”) دانش آموزان در لباس زنجیر طلا ساری و زرق و برق دار لباس های معروف ساخته شده توسط راک غربی اعمال ’70s و 80s در.

Zara Larsson سرسبز زندگی کردم یک چرخش جدید جاستین بیبر مفتخر شد و بوسه تجسم یافته بود با یک روحیه تلاش کامل با چهره رنگ و ورقه نازک قلعی. گذشته بود که یک تفسیر از ملکه من می خواهم برای شکستن رایگان. پس از نشستن از طریق 10 اجرای مخاطبان بود احتمالا در ابتدا برای یک فینال بزرگ است.

‘مدرسه ما نخواهد ترویج هوموفوبیا و همجنس گرایی’

اما اوج عمل ظاهرا یک گام بیش از حد برای سازمان. فقط به عنوان آنها آماده شده را به مرحله لباس پوشیدن و در لباس فراخوانی ویدئو کلیپ که سمان وضعیت فرقه از گروه 1984 آهنگ گروه تئاتر بود و گفته میشود با نزدیک شدن توسط معلمان و دستور به پشت صحنه باقی می ماند.

“هنگامی که ما در حال حاضر تغییر کرده و آماده بودند به انجام [آنها] آمد تا به ما و به ما گفت: ‘اين چه نگاه می کنید ؟ شما باید به یک باشگاه,'” یکی از دانش آموزان گفت: رسانه های محلی خواست نامش فاش نشود.

“مدرسه ما نخواهد ترویج هوموفوبیا و همجنسگرایی” او به یاد می آورد یک گفت و اضافه کرد جالب اینجاست که: “به وضوح ما احترام معلمان را درک نمی کنند معنای واژه هوموفوبیا و همجنسگرایی که لغو هر یک از دیگر.”

چهار و نیم دقیقه ای ملکه کلیپ شامل صحنه های خواننده گروه Freddie Mercury خوردن انگور در آغوش نیمه برهنه رقصنده و کشویی در یک مصاحبه بیش از یک ردیف از خمیده بدن.

عکس 11-دانش آموزان کلاس ارائه شده به رسانه های روسی — که در آن یکی از آنها به شمار در یک پف کرده کلاه گیس تنگ t-پیراهن صورتی و آنچه به نظر می رسد دامن – پیشنهاد کرد که عملکرد بود بر روی صحنه باز است که در آن جیوه پاک سازی یک اتاق نشیمن لباس پوشیدن و مانند آن اما با یک سبیل در حالی که دیگر اعضای گروه prance در اطراف خانه در لباس نیز به طور سنتی در ارتباط با زنان است.

دانش آموز گفت: معلمان در ابتدا مورد تایید عملکرد, اما در نهایت ممنوع گروه تئاتر از رفتن در مرحله یک بار آنها را دیدم لباس های خود را.

“یک معلم انگلیسی به تماشای ملکه تصویری بر روی تلفن خود را و تایید آن است. اما در روز عملکرد ما شنیده انواع نظرات در مورد ما” دانش آموز گفت: جرم-گردش تلخیص Komsomolskaya پراودا. “چسب-بر سبیل اذیت آنها. و تقلید سینه نیز محکوم کرد.”

نهادهای دولتی مانند مدارس و دانشگاه ها با احتیاط از سقوط گرفتار قانون است که محدودیت های برخی از اشکال بیان در روسیه که در آن اجتماعی محافظه کار و کلیسای ارتدکس روسیه را به دست اورد شهرت به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به تبلیغ آنچه که او خواستار سنتی روسیه ارزش. پس از پوتین امضا قانون در سال 2013 منع گسترش گی “تبلیغ” برای افراد زیر سن قانونی هر عمل دیده می شود به عنوان ترویج همجنسگرایی در حضور افراد زیر 18 سال به طور بالقوه می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان یک جرم جنایی.

‘کمی سرگرم کننده’

اما سانسور با هدف ماندن در خط با چنین سیاست هایی است نتیجه معکوس در زمان در گذشته است. در ژانویه 2018, اقدام انضباطی توسط نیروهای مسلح روسیه در برابر یک گروه از دانشجویان که فیلم برداری خود را در زیر به Benny Benassi نسخه the Rolling Stones آهنگ رضايت باعث تقلید عمل می کند در سراسر روسیه برای ضبط کلیپ در همبستگی با مردان جوان racking تا میلیون ها نفر از نمایش آنلاین و شرم آور مقامات برای خود دست سنگین واکنش اولیه.

در نظرات به Fontanka در فوریه 14, مقامات در سن پترزبورگ منطقه که در آن مدرسه شماره 375 واقع شده است را تکذیب کرد که عملکرد ممنوع شده است چرا که از “همجنسگرا تبلیغات.” که بعد از ظهر کنار گذاشته شد برای اولین مرحله از اودین Odin v رقابت و در سوال خواسته شده بود به لهستانی خود را طراحی رقص و انجام دور بعدی.

این دانشجو که صحبت به رسانه های روسی را تکذیب کرد این اصرار این گروه از دست داده بود و شانس خود را برای انجام در یک زمان رویداد.

“این شرم آور آنها نمی اجازه دهید ما یک کمی سرگرم کننده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im