سیبری شمن که به دنبال بیرون راندن پوتین فرستاده شده به درمانگاه روانپزشکی

یاکوتسک روسیه — یک دادگاه در روسیه حکم کرد که الکساندر Gabyshev یک شمن در سیبری منطقه Yakutia که بد نامی در سال 2019 اعلام کرد که پس از او می خواستم به درایو ولادیمیر پوتین رئیس جمهور از قدرت باید به زور قرار داده شده در یک کلینیک روانی.

آلکسی Pryanishnikov قانونی هماهنگ کننده گروه مخالفان باز روسیه گفت: RFE/RL که یک دادگاه در شهر یاکوتسک اعلام کرد تصمیم گیری در ژوئن 2.

با توجه به Pryanishnikov تصمیم دادگاه بر اساس پزشکی از انعقاد مرکزی درمانگاه روانپزشکی در یاکوتسک که گفت Gabyshev رنج می برد از یک “حد برآورد از شخصیت او را” از آنجا که او بیان قصد خود را به درایو پوتین از کرملین.

Pryanishnikov را رد کرده و تصمیم گیری کرد و گفت که چنین پزشکی نتیجه نداد ثابت کند که Gabyshev است که بیمار روانی و شکایت کرده است که این حکم نگفت چه مدت Gabyshev باید اقامت در درمانگاه.

Gabyshev قرار داده شده بود در یک کلینیک روانی در برابر خود خواهد شد پس از 20 افسر از یک واحد ویژه پلیس روسیه گارد ملی با هجوم به خانه اش در یاکوتسک در مارس 12 و او را بازداشت کردند.

Gabyshev وکلا گفت: در 26 ماه مه که آنها ثبت یک شکایت در دادگاه اروپایی حقوق بشر به چالش کشیدن مشتری خود را برگزار می شود در یک کلینیک روانی در برابر خود خواهد شد و بدون حکم دادگاه که به گفته آنها غیر قانونی بود.

Gabyshev منتشر شد و در مارس 29, یک روز پس از وکیل خود اولگا Timofeyeva ثبت یک شکایت در دادگاه شهر یاکوتسک سوال قانونی بودن خود را مجبور به قرار دادن در درمانگاه.

Pryanishnikov گفت: RFE/RL که 2 ژوئن حکم غیر قانونی بود چرا که پلیس بازداشت سه دفاع شاهدان که “به احتمال زیاد” را متهم به نقض coronavirus محدودیت فقط قبل از جلسه.

در اوایل ماه مه Gabyshev ارسال شده در یوتیوب نشان داد که او انجام سنتی Yakut شمن رقص در حالی که اعلام “به زودی همه شما را به شکستن به آزادی است.”

Gabyshev عناوین ساخته شده در سال 2019 زمانی که او به نام پوتین “بد” و اعلام کرد که او در ماه مارس به مسکو در تلاش برای درایو رئیس جمهور روسیه از کرملین.

شروع سفر در مارس 2019, Gabyshev راه می رفت بیش از 2000 کیلومتر — صحبت کردن با صدها نفر از روس ها در طول راه.

به بد نامی خود را رز ویدئوها از صحبت های او با مردم بود ارسال شده در در رسانه های اجتماعی و جذب میلیون ها نفر از نمایش ها.

در ماه جولای که Gabyshev رسیده از شهر چیتا او جمع شده بودند حدود 700 نفر با هم برای یک تظاهرات تحت شعار “روسیه بدون پوتین!”

در آن زمان Gabyshev گفت: “خدا به من گفت پوتین است نه یک انسان بلکه به جای آن یک دیو و به من دستور داد به او رانندگی است.”

او در مارس متوقف شد زمانی که او بازداشت شده بود در منطقه بوریاتیا در ماه سپتامبر. منتقل شد به Yakutia که در آن او محدود به یک درمانگاه روانپزشکی و پس از آن منتشر شد.

در ماه اکتبر روانپزشکان در یاکوتسک گفت Gabyshev شد و ذهنی ناپایدار است. اما کارشناسان مستقل استخدام توسط shaman وکلا به این نتیجه رسیدند که Gabyshev ذهنی صدا ندارد و نیاز به درمان در یک کلینیک روانی است و نه خطری برای جامعه است.

در ماه دسامبر Gabyshev و دو از حامیان اقدام به از سرگیری مارس به مسکو نادیده گرفتن Yakutia را در درجه حرارت زیر صفر.

اما آنها را متوقف و دوباره توسط پلیس و مجبور به بازگشت به خانه.

شامان را به عنوان شفا و كارخانة در سیبری برای قرن ها. در دوران اتحاد جماهیر شوروی از عرفا بودند به شدت سرکوب شده است. اما در بخشهاي جدا شده از سیبری آنها در حال حاضر به دست آوردن اهمیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید