سیبری عکس: کراسنویارسک آسیب پذیر ترین خانواده ها اضطراب به عنوان COVID-19 متجاوزین

KRASONYARSK روسیه — حتی قبل از coronavirus همه گیر جاروب جهان و روسیه معرفی مستند اقدامات برای مبارزه با آن آناستازیا Smirnova وضعیت متزلزل شد.

او در زندگی مجازی مستند برای هشت سال گذشته تا کنون پس از او پسر متولد شد و با یک فرم شدید صرع که در سمت چپ او فلج و وابسته به یک دستگاه برای حمایت از تنفس خود را. پنج سال پیش Smirnova شوهر چپ او مطرح است وانیا در خود.

یک بار در سه ماهه اجتماعی کارگران را به خانواده یک بسته از مواد غذایی-اخیرا برخی ماکارونی, آرد, شکر, برنج, مواد غذایی کنسرو شده, پخت و پز, روغن و چای. این مواد غذایی از بین رفته قبل از بعدی بسته می رسد. حدود دو ماه دیگر مددکار اجتماعی می آید به آپارتمان خود و Smirnova است که قادر به ترک برای چند ساعت و اجرا کارهای ضروری.

“داروخانه دکتر فروشگاه مواد غذایی اجتماعی-دفتر خدمات,” او گفت: RFE/RL. “من هیچ وقت حتی به فکر می کنم در مورد امور خود من. من شده اند به یک سالن مو در بسیاری از سال است.”

با ماندن در خانه رژیم در نوسان کامل در این جنوب سیبری مرکزی شهرستان حدود 1 میلیون نفر بیش از 4000 کیلومتری شرق مسکو Smirnova می گوید: او دیگر نمی تواند اجازه چنین غریبه را به آپارتمان خود را — برای ترس از وانیا بیمار شدن.

“امروز یک دوست آمد و در سمت چپ یک کیسه از مواد غذایی در خارج از درب” Smirnova, گفت:, و اضافه کرد که او تنها درآمد-وانیا اجتماعی-امنیت پرداخت — اجازه نمی دهد که او را به استفاده از خدمات تحویل. “ما باید مواد غذایی فردا ؟ من صادقانه نمی دانم.”

Anastasia Smirnova with her severely epileptic son, Vanya.


آناستازیا Smirnova با او به شدت مبتلا به صرع پسر وانیا.

یک سخنگوی سرزمین کراسنویارسک خدمات اجتماعی وزارت یلنا Zlobina گفت: RFE/RL که خانواده مانند Smirnova را همچنان به دریافت کمک های که آنها را دریافت قبل از coronavirus بحران است. Smirnova, اما هرگز نمی شود قبل از اینکه برای تحویل مواد غذایی ترجیح می دهند برای انجام تا آنجا که او می تواند به خودش کمک کند. در حال حاضر آن را خیلی دیر به درخواست به عنوان غیر ضروری کارکنان وزارت تحت سفارشات باقی می ماند خانه حداقل تا پایان ماه آوریل است.

“کسانی که ثبت نام نکرده اند توصیه می شود به درخواست داوطلبان از محبوب جبهه” Zlobina گفت: با اشاره به ملی کمک برنامه توسط نرم افزار-کرملین همه-روسیه جبهه (ONF) یک گروه به منظور ارائه پشتیبانی گسترده ای برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در سراسر کشور است. یک زن که در جواب کراسنویارسک coronavirus خط تلفن ارائه مشاوره همان.

نگه داشتن روح

Smirnova را تجربه طولانی از جمله انزوا قادر می سازد او را به نگه داشتن روح او.

“اگر من یک روز بدون نوشتن چیزی بر روی رسانه های اجتماعی و دوستان و شروع به تماس و درخواست اگر ما همه حق است,” او گفت: RFE/RL. “به طور کلی چنین افرادی ما ناجی. ما نمی خواهد برای زنده ماندن در خود ما است. در زمان های بسیار سخت که همه ما تا به حال کمی ماکارونی و ما تا به حال به فروش اموال به خرید مواد غذایی از جمله مردم آمد و به ما کمک کرد.”

“زمانی که همه چیز واقعا بد من بخوان” Smirnova اضافه شده است. “برای خودم و برای پسر من است.”

با توجه به آمار رسمیبه عنوان از آوریل 10, روسیه تا به حال برخی از 12,000 ثبت نام coronavirus عفونت و بیش از 90 نفر کشته شده بود.

برخی از تحلیلگران می گویند دولت ارقام به طرز مشکوکی پایین برای یک کشور از برخی از 144 میلیون نفر از مردم و منتقدان را متهم به کرملین از پنهان کردن اعداد واقعی.

در مارس 25, پوتین اعلام کرد بخشی از مستند در سراسر کشور تا مارس 5, یک سیاست است که او پس از آن تمدید حداقل تا پایان ماه آوریل در یک سخنرانی در تاریخ 2 آوریل.

ایرینا یک مادر تنها سه زندگی می کند که در کراسنویارسک و پرسید: RFE/RL به استفاده از نام واقعی او.

“من واقعا نمی خواهید کسی به نام من می دانم یا که من کار می کرد و به همین ترتیب,” او گفت:. “آن احساس نمی شود.”

قبل از بحران ایرینا به سختی ساخته شده به پایان می رسد ملاقات با همکاری دو شغل که هر دو تعطیل شد که این شهر اقامت-صفحه اصلی رژیم اعلام شد. او و سه فرزند جوان زنده در 20 متر مربع اتاق اجاره ای که برای آنها پرداخت از 12000 روبل (160 دلار) در ماه است.

“در حال حاضر من سمت چپ به تنهایی با سه فرزند و یخچال خالی,” او گفت: RFE/RL. “ما واقعا باید کسی به ما کمک کند.”

illustrative photo


گویا عکس

ایرینا ندارد زمان برای درخواست کمک از هر یک از سازمان های داوطلب از آنجا که این مستند تا به طور ناگهانی آمد. به جای او در سمت چپ جان پست اجتماعی-صفحه رسانه محبوب محلی روزنامه نگار. در پاسخ به روزنامه نگار و همکاران او در زمان جمع آوری و مطرح نزدیک به 3000 روبل (40 دلار) برای خرید مواد غذایی به صورت ایرینا.

“این واقعا شرم آور اما من باید تشکر زیادی به آنها” ایرینا گفت: RFE/RL. “اما این باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم مانند من وجود دارد در سراسر کشور است. اول به رنج می برند کسانی هستند که هیچ پس انداز و یا پشتیبانی می کند.”

Ksenia Derbeneva است در یک وضعیت مشابه است. او زندگی می کند سه دختر در یک اتاق از یک محلی خوابگاه. او مجبور به ترک شغل خود به عنوان موجودی کارمند زمانی که مدارس تعطیل شد و فرزندان او را به خانه فرستاد. قبلا او به دست آورده 30,000 (400 دلار) روبل در یک ماه به علاوه 1500 روبل (20 دلار) کودک یارانه از دولت است. او نتونست به انبار کردن مواد غذایی قبل از این مستند اعلام شد.

“چقدر پول آیا من در حال حاضر ؟” او گفت:. “هشت صد روبل (11 دلار). من زیادی ندارد اما من چیزی است که من می توانید طبخ برای امروز. فردا من باید به فروشگاه اما شما می توانید تصور کنید که تا چه حد 800 روبل می رود برای [نفر]. من در حال حاضر, اما بعد چه اتفاقی خواهد افتاد نمی دانم.”

‘هیچ کس به من کمک کرد’

ناتالیا اقتصاد این کشور زندگی با شوهر و سه فرزند خود در شهر شاریپوفو حدود 400 کیلومتری غرب شهر کراسنویارسک. او 9 ساله پسر, Nikita است به شدت معلول و قبل از این مستند مورد نیاز روزانه درمان فیزیکی است.

“به دلیل همه گیر ما احیا شده است لغو” اقتصاد این کشور گفت. “ما در حال تلاش برای انجام آنچه ما می توانیم در خانه. قبل از این مستند شوهر من از چپ به کار در یک معدن بنابراین در حال حاضر من تنها هستم با سه فرزند.”

Natalya Alyokhina with her son, Nikita.


ناتالیا اقتصاد این کشور را با پسر او نیکیتا.

او می گوید که هر کس که در این شهر برخی از 40,000 مردم می داند اما هیچ کس تماس خود را در مورد وضعیت.

“من در یک چت لیست با دیگر شاریپوفو مادران با ویژه نیازهای کودکان” اقتصاد این کشور گفت. “من را دیده اند هیچ نشانه ای وجود دارد که خدمات اجتماعی در حال کمک به هر کسی.”

بر خلاف اقتصاد این کشور گفت: دولت شهرستان خود ارسال انبوه ایمیل درخواست خود را به داوطلب برای ارائه مواد غذایی به افرادی که نیاز به کمک.

“اما هیچ کس پیشنهاد کرده است برای کمک به من,” او گفت:. “وجود ندارد بنابراین بسیاری از مادران مثل من در شاریپوفو و نمی شود آن را سخت به تماس همه ما است.”

هیچ یک پاسخ داده RFE/RL در تماس های مکرر به شاریپوفو اجتماعی-دفتر خدمات و به دولت شهرستان.

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش از کراسنویارسک توسط خبرنگاران سوتلانا Khustik و ایگور Chigarskikh از سیبری میز RFE/RL را خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>