یک مرد کشته شد, در تیراندازی در سی را شاو محله بعد از ظهر یکشنبه, پلیس گفت:.

این حادثه اتفاق افتاده است و فقط پس از 2 بعد از ظهر در 600 بلوک از خیابان غربی است. دو نوجوان مردان به ضرب گلوله کشته شدند, d. C., پلیس گفت:. وضعیت دوم قربانی ناشناخته است.

سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: تیراندازی به نظر نمی رسد به صورت تصادفی و اعتقاد بر این است که رخ داده است در طول یک اختلاف است.

“هر زمان که شما یک تیراندازی شبیه به این مردم بی قراری,” Newsham به خبرنگاران گفت:. “بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک اداره پلیس است که همه چیز را ما می تواند احتمالا برای پیدا کردن مردمی که مسئول هستند و پس از آن خواهیم بود و امیدوارم که بقیه سیستم عدالت کیفری را نگه دارید و آنها را مسئول آن است.”

یک تفنگ نبود بازیافت در صحنه Newsham گفت. پلیس اعتقاد ندارم تیراندازی درگیر یک هدف نا خواسته.

وجود ندارد شواهد نشان می دهد که تیراندازی شد بخشی از یک سرقت اما Newsham گفت: تحقیقات در حال انجام است.

تیراندازی می آید روز پس از سی شهردار موریل Bowser خود خطاب خشونت اسلحه در این شهر گفت: “ما به عنوان یک ملت باید برای گرفتن جدی در مورد غیر قانونی اسلحه و تفنگ خشونت است.”

در زیر است که در آن تیراندازی رخ داده است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im