نور درخشان در یک جعبه سیاه: می تواند به ایالات متحده کاهش جریان پول کثیف از Ex-u. s. s. r.?

زمانی که اوکراین Privatbank واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده در برابر مالک سابق Ihor Kolomoyskiy یک سال پیش از آن ادعا کرد که سرمایه دار خیلی مهم استفاده کرده بودند کشت ناشناس پوسته شرکت های ثبت شده در ایالت دلاور به انجام آنچه در آن به نام “بی باک” دزدی.

Kolomoyskiy و شریک زندگی خود را Hennadiy Boholyubov استفاده دلاور مبتنی بر شرکت با مسئولیت محدود (شرکت) – که محبوب خود را برای عدم مالکیت مفید افشای مورد نیاز — برای به دست آوردن ایالات متحده کسب و کار و خواص به ارزش صدها میلیون دلار با سرقت وجوه کیف مبتنی بر بانک ادعا کرد.

مردان “رفته اند از طریق طول های بزرگ به پنهان کردن خود را در مالکیت و کنترل بر دارایی های ایالات متحده” طرح دعوی در دادگاه واصل در دلاور خزانه دادگاه در تاریخ 21 مه سال 2019 گفت.

دو قبوض جدید در حال حاضر در راه خود را از طریق کنگره آمریکا می تواند آن را بسیار سخت تر برای انجام این کار – و آسان تر برای ایالات متحده در سازمان های اجرای قانون بلافاصله پس از شناسایی صاحبان پوسته سرعت بخشیدن به تحقیقات.

با استناد به منابع بی نام, the Daily Beast گزارش شده در مارس 2019 که FBI بررسی شده است Kolomoyskiy و Boholyubov به صورت بالقوه جرائم مالی از جمله پولشویی.

سهل انگاری قوانین ثبت نام در کشورهایی مانند دلاور وایومینگ و نیومکزیکو — که نیاز به اطلاعات کمتر به ایجاد یک شرکت نسبت به دریافت یک کارت کتابخانه — کمک کرده اند تبدیل ایالات متحده به یک پیشرو دریایی پناهگاهی برای جنایتکاران و مقامات فاسد در سراسر جهان از جمله از اتحاد جماهیر شوروی سابق.

Ihor Kolomoyskiy (above) and his partner, Hennadiy Boholyubov, “have gone through great lengths to conceal their ownership and control over U.S. assets,” a lawsuit contends.


Ihor Kolomoyskiy (در بالا) و شریک زندگی خود را Hennadiy Boholyubov, “رفته اند از طریق طول های بزرگ به پنهان کردن خود را در مالکیت و کنترل بر دارایی های ایالات متحده” یک طرح دعوی در دادگاه ادعا.

مالیات عدالت, شبکه, یک, انگلیسی, بر اساس گروه حمایت رتبه ایالات متحده دوم تنها به جزایر کیمن در آن سال 2020 بررسی سازمان ملل “ترین همدستی” در اجازه دادن افراد ثروتمند و جنایتکاران برای مخفی کردن و شستن پول.

در حال حاضر کنگره به دنبال تصویب قانون ایجاد یک پایگاه داده فدرال مفید صاحبان شرکتهای دولتی و شرکت برای مبارزه با سوء استفاده خود توسط عناصر جنایی و مقامات فاسد. می آید در میان تمدید جهانی فشار بیشتر شفافیت مالی پس از سال 2016 انتشار پاناما مقالات — نشت از reams اعم از راز اسناد حقوقی و مالی داده است که برجسته جهانی طرح برای فرار از مالیات در سراسر جهان است.

شما نمی توانید دست کم برخی از پیامدهای ناخواسته است که برخی از این نور خورشید ایجاد می کند.”

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب, شرکت, شفافیت عمل در ماه اکتبر با دو حزبی رای 249-173. نماینده کارولین Maloney یک دموکرات از نیویورک که یکی از این لایحه را حامیان مالی گفت: ممکن است که او امیدوار است آن را به تصویب کنگره این سال است.

یک قطعه جداگانه ای از قوانین شناخته شده توسط مخفف غیرقانونی پول در آن عنوان کامل است بهبود شویی, قوانین و افزایش اطلاعات جامع ردیابی فعالیت های جنایی در پوسته منابع عمل می کنند — در حال حاضر در مجلس سنا کمیته بانکداری مسکن و امور شهری است.

Cui بنو?

هر دو صورتحساب نیاز به نفع صاحبان شرکت های بزرگ و شرکت با 20 یا کارکنان کمتر و 5 میلیون دلار یا کمتر درآمد سالانه به خود را ارسال کنید نام و نام خانوادگی, تاریخ تولد, زمان خانه یا محل کار آدرس و شماره شناسایی خود را معتبر آمریکا و یا خارجی سند هویت به جرائم مالی اجرای شبکه (FinCEN) یک بازوی وزارت خزانه داری.

شرکت هایی را به ارسال یک لیست به روز شده از صاحبان مفید در هر سال. خانه لایحه همچنین نیاز به خارجی مفید صاحبان به ارائه یک کپی از گذرنامه خود را. مفید مالک توضیح داده شده است به عنوان کسی که “تمرینات قابل توجهی کنترل” یا صاحب 25 درصد یا بیشتر از این شرکت است.

“ما تنها کشور پیشرفته در کل جهان نیست که در حال حاضر نیاز به افشای این اطلاعات است. رک و پوست کنده آن را خجالت” مالونی گفت: در مارس 20 وبینار در این قانون سازمان توسط Wilson مرکز Kennan موسسه پیشرو در ایالات متحده بر اساس مرکز تحقیقات روسیه و اوراسیا.

تمام 28 عضو اتحادیه اروپا در حال حاضر مورد نیاز برای حفظ ثبت صاحبان مفید از شرکت های راه اندازی در داخل مرزهای خود و در حال حرکت به آنها را در دسترس عموم به درجات مختلف.

The logo of PrivatBank


آرم PrivatBank

سخت تر از استانداردهای اروپایی رانده اند برخی از مجرمان به حرکت پول خود را به ایالات متحده آمریکا, سناتور چاک Grassley آیوا که در حال حاضر ارشد جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت: در طول یک سال 2018 کنگره شنوایی.

حتی پناهگاه های دریایی مانند جزایر ویرجین بریتانیا (BVI), جزایر کیمن, و پاناما را معرفی مفید مالک برای ثبت نام اینجا KPMG یکی از بزرگترین شرکت های ممیزی گفت: در ماه ژانویه و پست. این BVI و جزایر کیمن انتظار می رود به ایشان علنا جستجو در 2023.

ایالات متحده در پایگاه داده پیش بینی توسط صورتحساب خواهد بود در دسترس به سازمان های اجرای قانون است که باید واقعی رسیدگی به امور مربوط و نمی خواهد برای عموم قابل جستجو است. موسسات مالی نیز قادر به استفاده از پایگاه داده, اما فقط با اجازه از این شرکت ها است.

لوایح باید با حمایت از اجرای قانون, سازمان ها و موسسات مالی.

“چه بسیاری از این مورد است که ساخت آن را آسان تر برای اجرای قانون به قطع از طریق لایه های مالکیت و نهاد سازه و شناسایی ماهی های بزرگ در بالا” لارنس Hamermesh یک استاد در دانشگاه Widener دلاور دانشکده حقوق و سابق تمرین وکیل گفت: RFE/RL.

“این حرکت سوزن. اگر شما در حال خم در جرم آن را نشان دهنده بیشتر از یک عامل بازدارنده” او گفت:.

ما تنها کشور پیشرفته در کل جهان نیست که در حال حاضر نیاز به افشای این اطلاعات است. رک و پوست کنده آن را خجالت.”

برخی از کارشناسان بر این باورند که اثرات این قانون ممکن است underwhelming

لارنس Donahue یک اصل در قانون 4 کسب و کار کوچک جدید, مکزیک-بر اساس قانون شرکت که متخصص در راه اندازی شرکت گفت: RFE/RL او فکر نمی کنم صورتحساب خواهد تاثیر زیادی در مبارزه با فعالیت های جنایی مربوط ناشناس شرکت های پوسته.

سازمان های اجرای قانون در حال حاضر توانایی برای کشف نفع صاحبان آمریکا پوسته توسط subpoenaing مالیاتی و بانک سوابق او گفت:. شرکت ها ملزم به افشای مفید مالکیت برای موسسات مالی زمانی که آنها برای باز کردن یک حساب کاربری. و کسانی که خم در قانون شکنی “در حال رفتن به ارسال اطلاعات نادرست در هر صورت” به فين سن, Donahue گفت.

نلسون بون جونیور, مدیر اجرایی ملی و منطقه وکلای انجمن مخالف گفتن RFE/RL که سرویس درآمد داخلی (IRS) در حال حاضر جمع آوری نمی کند و مفید مالکیت اطلاعات به شیوه ای که خواهد کمک به محققان. علاوه بر به دست آوردن IRS پرونده برای بررسی “است فوق العاده پیچیده” خواهد بود و نیاز به دخالت فدرال اجرای قانون و فدرال قضائیه به موقع و هزینه دادرسی.

“این امر به طور قابل توجهی به تاخیر تحقیقات مانع ایالتی و محلی محققان که منابع به همکاری با اجرای قانون فدرال و ایجاد منابع قابل توجه و چالش برای تمام دولت های ایالتی و محلی دادستان برای دریافت اطلاعات است که هنوز هم ممکن است منجر به بن بست در فرایند تحقیق,” او گفت: RFE/RL.

مسائل مربوط به اجرای

راس Delston یک واشنگتن-بر اساس وکیل خبره ضد پول شویی متخصص (کم) و سابق تنظیم بانکی گفت: کنگره نیاز به گسترش FinCEN منابع اگر این لایحه به هیچ تاثیر واقعی.

“بدون افزایش قابل توجهی در بودجه و پرسنل فين سن این لایحه با شکست مواجه خواهد شد برای عدم اجرای” او گفت: RFE/RL.

فين سن توانایی به منظور بررسی اطلاعات خارجی در مورد صاحبان مفید از جمله کسانی که در واقع در اتحاد جماهیر شوروی سابق می تواند به چالش کشیدن به عنوان برخی از علت سعی و کوشش ابزار از جمله اعتبار داده ها ممکن است در دسترس Delston گفت.

چندین ایالت ها اجازه می دهد مردم را به شکل LLCs بدون افشای عمومی که صاحبان و یا مدیران هستند. مدارک برای راه اندازی شرکت می تواند در تکمیل دقیقه و این روند به طور کلی هزینه فقط چند صد دلار بسته به دولت است.

افراد ثبت نام شرکت در دلاور باید برای ارسال فقط نام و نشانی یک فرد که می تواند ارتباطات تماس برای مقامات. تماس ندارد به یک عضو یا مدیر تازه ثبت نام شرکت شل می کند و مجبور به اقامت در ایالات متحده است.

در حالی که دیگر ایالات متحده ممکن است نیاز به کمی اطلاعات بیشتر برای ثبت یک شرکت هیچ یک از آنها صحت اطلاعات ارائه شده این امکان بالقوه سوء استفاده. علاوه بر این شرکت در کشورهای که نیاز به شفافیت بیشتر را می توان متعلق به ناشناس شرکت ثبت شده در دلاور, وایومینگ, یا, New Mexico.

کلینت Coons موسس شریک در Anderson گروه حقوقی که متخصص در استراتژی حفاظت از دارایی است که شامل شرکت گفت: تنها راه برای جلوگیری از جنایتکاران از سوء استفاده از این سیستم نیاز به هر سودمند صاحب به اعتبار هویت خود را از طریق دولت صادر ID که در فایل نگهداری می شود.

“که آن را حل کند اما هیچ کس به پهنای باند و یا پول برای انجام این کار” Coons گفت.

شرکت بد ؟

ویکتور کشمکشروسیه سلاح کاسب است که در خدمت به 25 سال حبس در آمریکا, زندان, پس از محکوم به در سال 2011 از توطئه برای کشتن اتباع ایالات متحده و فروش سلاح به تروریست ها در حال استفاده از یک دوجین شرکت های پوسته برای پنهان کردن دارایی های ایالات متحده از جمله در دلاور.

سابق نخست وزیر اوکراین پاولو Lazarenko که در خدمت یک زندان در ایالات متحده برای پول شویی ساخته شده با استفاده از یک وب سایت از اشخاص در سراسر جهان از جمله ناشناس پوسته شرکت های ثبت شده در وایومینگ.

Former Ukrainian Prime Minister Pavlo Lazarenko


سابق نخست وزیر اوکراین پاولو Lazarenko

LLCs در حال حاضر به طور منظم استفاده می شود برای به دست آوردن املاک و مستغلات ایالات متحده به خصوص بالا پایان املاک در شهر نیویورک و میامی به صاحبان اجازه می دهد برای حفظ حریم خصوصی.

اما جنایتکاران و دیگران به دنبال به شستن پول, اگر چه, مورد آزار قرار گرفته اند عمل خرید املاک و مستغلات از طریق شرکت در همه معاملات نقدی. وزارت خزانه داری را آغاز کرده است هدف قرار دادن معاملات از جمله در شهرستانها را انتخاب کنید در حالی که نیویورک بوده و گام برداشتن به جمع آوری اطلاعات مالک.

دنیس Katsyv پسر سابق استان مسکو وزیر حمل و نقل استفاده می شود LLCs به پنهان کردن خود را در همه-خرید نقدی از $6.25 میلیون مجتمع مسکونی در منهتن تا حدی با پول است که ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری گفت: به سرقت رفته بود از بودجه روسیه.

باید یکی از لوایح تصویبتاثیر آن ممکن است احساس نه تنها در منهتن و میامی بلکه در خارج از کشور از جمله در مسکو, کیف و دیگر مراکز قدرت در اتحاد جماهیر شوروی سابق که در آن برخی از $300 میلیارد دلار سالانه ثمن در حال حرکت از طریق ایالات متحده سرچشمه.

الکساندر کولی مدیر دانشگاه کلمبیا Harriman موسسه و نویسنده یک کتاب در آسیای مرکزی پولشویی گفت: سخت تر از ایالات متحده کنترل می تواند جابجایی مقداری پول به تراوش کردن منطقه خاورمیانه و آسیای اما امریکا همچنان به باقی می ماند یک مقصد جذاب.

او گفت ایالات متحده قانون به راه اندازی ثبت نام مالکیت مفید می تواند اثرات غیر مستقیم در منطقه توسط reinvigorating روند تنظیم بهتر جهانی ضد پول شویی استاندارد که تحت فشار قرار دادن حوزه های قضایی دیگر به بهبود خود قانون.

“شما همچنین می توانید نگیرید برخی از پیامدهای ناخواسته است که برخی از این نور خورشید ایجاد” کولی گفت.

منطقه ای حاکمان و خانواده های آنها “نمی خواهم به این شیوه زندگی جهان وطنی در خارج وجود دارد و بر روی صفحه نمایش, و من فکر می کنم که واقعا کلید” گفت: با اشاره به یک انگلیسی تحقیقات به ثروت سابق رئیس جمهور قزاقستان نورسلطان Nazarbaev نوه که جلب توجه در آسیای مرکزی کشور است.

مت Rojansky مدیر Kennan موسسه گفت: در طول 20 مه وبینار که ملت پدید آمده است که از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی ممکن است توسعه یافته متفاوت بود و رهبران خود را قادر به به راحتی “سنجاب دور” پول دولت در غرب است.

“تصور کنید که در آن آنها را به حکومت کشورهای خود متفاوت اگر آنها را به نگه داشتن خود بد بدست دستاوردهای در خانه” Rojansky گفت. “آیا آنها می خواهند کمی بیشتر حاکمیت قانون در خانه برای محافظت از این پول به جای اینکه قادر به تکیه بر صادرات آن به حوزه های قضایی مانند ما حق در اینجا در ایالات متحده است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de