جلسات پیشرفت به تگزاس ایران رواناب در کنگره بازگشت پیشنهاد

سابق دیرین Rep. پیت جلسات پیشرفته سهشنبه به انتخابات برای حزب جمهوری خواه نامزدی در یک روستایی در تگزاس مرکزی منطقه در پیشنهاد خود را برای بازگشت به کنگره پس از رای از صندلی های مختلف در سال 2018 است.

جلسه رسید در شلوغ زمینه در توافق اولیه میان انتقاد که او گیلاس برداشت این منطقه برای بازگشت به واشنگتن است. آن را بلافاصله روشن است که او را در مارس رواناب.

جلسات خدمت از 22 سال قبل از از دست دادن یک منطقه دالاس که بدبختانه به حزب دموکرات در سال 2018 است. او سپس تصمیم به اجرای دوباره در یک محافظه کارانه تر عمدتا روستایی منطقه که شامل بچگی زادگاه وکو. این منطقه را جمهوری خواه مناظره Rep. لایحه Flores, بازنشسته است.

جلسات اعلام کرد طرح خود را به اجرا در منطقه قبل از او وجود دارد نقل مکان کرد. او خانه را خواه انتخابات ریاست جمهوری در سال 2010 زمانی که جمهوری خواهان در زمان به عقب مجلسی در اولین دورۀ انتخابات تحت آن رئیس جمهور باراک اوباما.

فدرال کیفرخواست در سال 2019 به نظر می رسد به پیوند او را به یک کمپین سرمایه گذاری طرح و اوکراین رسوایی در قلب استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کیفرخواست نیست متهم جلسات از تخلف و یا اشاره او را با نام و به سادگی با اشاره به این شخص به عنوان “کنگره 1.” اما کمک های ساخته شده توسط این دو مرد به اتهام مطابقت گزارش مالی مبارزات انتخاباتی برای جلسات.

جلسات گفت: او را اهدا آنچه که آنها به او به سازمان های خیریه و خدمت به آزار زنان و کودکان و سالمندان در مرکز تگزاس است.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که بازنشستگی جمهوریخواه وقت است که لایحه Flores نمی پیت فلرس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im