صربستان را Vucic پشت تغییرات برای الحاق به اتحادیه اروپا روند

بلگراد — صربی جمهور Aleksandar Vucic است ابراز پشتیبانی از جدید روش پیشنهادی با هدف ساخت عضویت در اتحادیه اروپا روند معتبر تر و قابل پیش بینی و سیاسی فراگیر است.

“من همدردی با روش جدید,” Vucic گفت: در فوریه 6 پس از گفتگو با کمیسر اتحادیه اروپا برای محله و بزرگ شدن الیور Varhelyi در بلگراد.

او گفت: صربستان می تواند از مزایای طرح پیشنهادی که عضو یک نقش قوی در مذاکرات الحاق و خواستار انگیزه بیشتری برای خوبی انجام طالب متحده است.

با این حال پسرفت و یا تاخیر در اصلاحات مورد نیاز می تواند منجر به توقف یا برگشت از الحاق روند و یا حتی نیروی اتحادیه اروپا امیدوار به راه اندازی مجدد و ورود به مذاکرات در برخی از زمینه های سیاست.

اگر مورد تایید توسط اتحادیه اروپا و کشورهای عضو این روش جدید به طور خودکار اعمال می شود به آلبانی و بوسنی و هرزگوین کوزوو و شمال مقدونیه.

صربستان و مونته نگرو که در حال حاضر آغاز شده الحاق مذاکرات با بروکسل خواهد بود قادر به انتخاب بین رویکرد فعلی و جدید است.

صربستان را بررسی اصلاحات پیشنهادی با دقت قبل از اتخاذ تصمیم نهایی Vucic گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با Varhelyi.

کمیساریای که در ماه دسامبر گفت که گسترش اتحادیه اروپا در بالکان بود و آن را “بزرگترین اولویت است.”

“در پایان مدت من, من می خواهم حداقل یک کشور از منطقه آماده برای الحاق” مجارستان دیپلمات است.

در فوریه 7, او برنامه ریزی شده است برای دیدار مونته نگرو برای گفتگو با نخست وزیر Dusko Markovic.

با گزارش dpa و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>