صربستان دریافت تحویل روسی سیستم های ضد هوایی آمریکا با وجود تحریم و تهدید

صربستان بیش از آخر هفته دریافت تحویل روسی ساخته شده Pantsir S1 هوا-سیستم های دفاع با وجود هشدارهای ممکن است تحریم های ایالات متحده علیه بالکان دولت است که به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا است.

صربی جمهور Aleksandar Vucic اعلام ساخته شده در تلویزیون در 23 فوریه یک روز پس از وزارت دفاع تایید دریافت دو از شش دستور داد کوتاه برد سریع آتش ضد هوایی سیستم های.

“صربستان خود را تقویت دفاعی و بازدارنده قابلیت” وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

Vuicic رندانه رادار هدایت سیستم های خریداری شده پس از پیشنهادات و انتقادات از رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“خرید Pantsir آن خود را نشان داد بهترین بهره وری در سوریه” Vucic به نقل از پوتین عنوان کرد و گفت: در طول یکی از جلسات اخیر.

تحویل ناشی از یک معامله ساخته شده در سال گذشته می آید که با هدف تشخیص و تعیین رادار هدف و موشک رادار ردیابی و الکترو اپتیکال سنسور, سیستم های.

“هر Panstir سیستم است که قادر به هدایت چهار تا موشک در یک زمان” نیروی هوایی فناوری گزارش شده است.

آنها به معنای دفاع در برابر موشک های کروز, هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما است.

با وجود به طور رسمی به دنبال اتحادیه اروپا نیست اما عضویت در ناتو Belgrade نگهداری قوی سیاسی و اقتصادی در روابط با مسکو است.

تحویل سیستم Pantsir آمده کمتر از یک هفته پس از وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu بازدید بلگراد ستایش دو کشور “روند صعودی” در همکاری های دفاعی.

صربستان به افزایش هزینه های دفاعی در هر سال از سال 2016 و در سال گذشته صرف $906 میلیون یا 28.7 درصد بیشتر در دفاع نسبت به سال گذشته با توجه به موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS).

در سه سال گذشته صربی نظامی خریداری شده از روسیه پنج Mi-17V-5 هلیکوپتر چهار Mi-35M جنگنده, هلیکوپتر و دریافت شش اهدا MiG-29 هواپیما.

علاوه بر این, صربستان در سال گذشته دریافت 30 زرهی وسایل نقلیه جنگی از روسیه و همچنین 30 T-72 تانک.

در ماه اکتبر صربستان برگزار هوایی مشترک تمرینات نظامی با روسیه است که در آن روسیه ساخته شده دوربرد S-400 و Pantsir-S سیستم های مستقر شدند.

این اولین بار بود که یک S-400 گردان و یک Pantsir-S باتری ظاهر شده بود در نظامیان در خارج از روسیه وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در زمان.

در میان خونین فروپاشی یوگسلاوی در دهه 1990 صربستان مبارزه در جنگ علیه همسایگان کرواسی, بوسنی و هرزگوین و کوزوو است.

ناتو دخالت در سال 1999 به توقف خونین یک صربی سرکوب قومی آلبانیایی طلبان در سال 1999.

ایالات متحده تهدید کرده است که تحریم ها علیه صربستان اگر آن خرید سلاح است که می تواند به خطر اندازد امنیت همسایه کشورهای عضو ناتو.

با گزارش نیروی هوایی, تکنولوژی, AP و دویچه وله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>