به امید رسیدن به توافق برای افزایش حفاظت پارک ملی

واشنگتن (AP) — رهبران مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درباره انتخابات سال معامله به دو برابر هزینه های محبوب برنامه حفاظت و اختصاص بیش از 1 میلیارد دلار در سال برای پاک کردن یک رشد تعمیر و نگهداری پرونده ها در پارک های ملی است.

این معامله اعلام کرد روز شنبه توسط سناتور از هر دو طرف را صرف بیش از 2 میلیارد دلار در هر سال در حفاظت و سرگرمی در هوای آزاد, پروژه ها و پارک های تعمیر و نگهداری در سراسر کشور است.

در صورت تصویب توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه “خواهد بود که مهم ترین حفاظت تصویب شده توسط کنگره در نزدیک به نیم قرن” گفت: سناتور. لامار الکساندر R دنیاست.

الکساندر یکی از 12 سناتور از هر دو طرف که مورد ستایش قرار داد این لایحه در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. دستیابی به موفقیت است که پشتیبانی شده توسط رهبران هر دو طرف آمد به عنوان برگ برنده توییتی برای حمایت از این پیشنهاد با وجود بارها و بارها در تلاش برای بریده بریده هزینه برای زمین فدرال حفاظت آب و صندوق در سال های اخیر است.

این برنامه با استفاده از فدرال حق امتیاز را از نفت و گاز حفاری به پرداخت برای حفاظت و تفریحی عمومی پروژه در سراسر کشور است. 55-سال-صندوق مجاز است به جمع آوری 900 میلیون دلار در سال است اما به طور کلی دریافت کمتر از نیمی از این مقدار از کنگره است.

این طرح اعلام کرد روز شنبه به طور کامل به صندوق حفاظت از برنامه و اضافه کردن 1.3 میلیارد دلار در سال برای پارک های تعمیر و نگهداری. پیشنهاد 900 میلیون دلار برای زمین و حفاظت از آب است که تقریبا دو برابر $485 میلیون کنگره تایید شده برای این برنامه در این سال و 60 برابر بزرگتر از مقدار تهمت پیشنهادی در بودجه خود برنامه ریزی درست در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار جمهوری خواه سنسور. کوری گاردنر از کلرادو و استیو Daines از مونتانا خود را برای تغییر از قلب است. “همه لطف @SenCoryGardner و @SteveDaines دو بزرگ رهبران محافظه کار!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

هر دو Daines و گاردنر به دنبال انتخاب مجدد در سال جاری و گاردنر در نظر گرفته شده است یکی از سنا آسیب پذیر ترین امتیازهای.

“من قصد دارم به سعی کنید به بازی سیاست و یا نقطه حزبی انگشتان” گاردنر به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “من قصد دارم به تمرکز بر خوب خارج از منزل بزرگ می کند.”

سناتور. Joe Manchin D-W. Va., گفت: او اهمیتی نمی دهند در مورد طرح سیاست تنها که آن را به کمک دولت خود و دیگران در سراسر کشور است.

“سیاست بود dammed اجازه دریافت این انجام می شود” Manchin گفت: ایستاده در کنار گاردنر در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری.

Daines همچنین عنوان این لایحه را به سیاست گفت: “این هر دو حزب حاضر است.”

سناتور. تام Udall, D-N. M. است که بازنشستگی در سال جاری گفت: سیاست باید در حد مرگ و حتی در انتخابات سال است. “این است که در مورد انجام درست برای آمریکا,” او گفت:.

سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive دموکراتیک پیشتاز به چالش گاردنر گفت: در یک صدای جیر جیر که گاردنر پشتیبانی کاهش به حفاظت از صندوق به تازگی به عنوان 2018. گاردنر نیز رای به تایید سابق نفت و زغال سنگ لابی دیوید برنارد به عنوان وزیر کشور.

“تنها رئیس جمهور تهمت را ستایش یک رکورد بود” Hickenlooper گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد کنگره را از تصویب این طرح که همچنین شامل افزایش بودجه برای پارک های ملی است. “زمانی که من آن را امضا و به قانون آن خواهد شد تاریخی برای ما زمین های عمومی گفت:” در یک صدای جیر جیر.

سناتور. جان تستر D-Mont., به نام تهمت را صدای جیر جیر “خبر خوب” اما افزود: “آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.”

در جلسه بودجه چهار شنبه, برنارد اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای او را گرفت و با تعجب اما گفت که او و بقیه تهمت مدیریت پشتیبانی کامل بودجه برای حفاظت از برنامه و برای پاکسازی تعمیر و نگهداری پرونده ها و اولویت های داخلی دبیران از هر دو طرف.

“رئیس جمهور ساخته شده نظر خود را و من خیلی 100% اعتماد به نفس همه را در خط” برنارد گفت.

Udall ستایش تهمت سیاسی غرایز و گفت تهمت بود “حق به معنای این است که محبوب مسئله” با اشاره به نظرسنجی اخیر که 70 درصد از غربی ها از جمله تعدادی از هر دو طرف حمایت کامل بودجه حفاظت صندوق.

“اگر رئیس جمهور این است که صادقانه در رها کردن خود از دولت قبلی تلاش برای روده” صندوق Udall گفت: او مشتاق به کار در سراسر خطوط حزب “برای دریافت این انجام می شود برای مردم آمریکا و برای نسل های آینده است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>