اکثریت سنا تایید

  • 1

سیاسی گرایش: دموکراتیک

2018 کل هزینه: $165.6 میلیون

این اکثریت سنا تایید شده است فوق العاده PAC که توصیف خود را به عنوان “تنها اختصاص داده شده به ساختمان دموکراتیک اکثریت در سنای آمریکا.”

در سال 2018 چرخه انتخابات سنا اکثریت PAC مطرح شده بیش از $164 میلیون بیشتر از هر super PAC با توجه به تجزیه و تحلیل مالی مبارزات انتخاباتی داده ها توسط مرکز سیاست پاسخگو. آن را صرف $165.6 میلیون از جمله نزدیک به 112 میلیون دلار در مستقل هزینه های که فدرال کمیسیون انتخابات تعریف می کند به عنوان هزینه های تبلیغات است که به صراحت طرفداران برای انتخابات و یا شکست فدرال نامزد شده است.

همانطور که از ژوئن 2019 فوق العاده PAC مطرح کرده بود 13.6 میلیون دلار و صرف $5.2 میلیون نفر است.

در طول سال 2018 چرخه انتخابات این کمیته بزرگترین فرد کمک کننده بود و مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک و زمان دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است. بلومبرگ به سوپر پک 20 میلیون دلار است.

دیگر اهدا کنندگان عمده در سال 2018 چرخه شامل فرد Eychaner بازنشسته رسانه های اجرایی که به $6 میلیون; صندوق های تامینی میلیاردر جیمز سیمونز بیش از $6 میلیون; صندوق های تامینی اجرایی S. دونالد Sussman, $5 میلیون; هنری Laufer سابق دانشمند ارشد و معاون رئیس جمهور از تحقیق و پژوهش برای رنسانس فن آوری 2 میلیون و جورج سوروس میلیاردر و پسرش, الکساندر که به یک ترکیب $5.4 میلیون نفر است.

برای سال 2020 چرخه بالا اهدا کنندگان تا کنون شامل Eychaner و Sussman که اهدا $4 میلیون هر; Deborah J. Simon یک نیکوکار که به 2.5 میلیون; و جورج مارکوس که به $2 میلیون نفر است.

فوق العاده PAC رهبری توسط جواد ب. Poersch یک مدیر سابق دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین. Poersch بود به نام فوق العاده PAC رئیس جمهور در اوایل سال 2017. آن دیگر مشاوران ارشد شامل موسسان سوزان McCue و ربکا Lambeکه سیاسی بودند دستیاران سابق رهبر حزب دموکرات مجلس سنا هری رید نوادا.

در اکتبر. 28, PAC اعلام کرد دور جدیدی از کارکنان ارشد استخدام از جمله غاده Alkiek سیاسی به عنوان مدیر. او قبلا به عنوان میشیگان دموکراتیک تشکر. دن Kildee معاون رئیس ستاد.

به عنوان یک سوپر پک ها اکثریت سنا تایید شده است مجاز به جمع آوری و صرف مقدار نامحدودی اما باید گزارش هزینه و تمام کمک های مالی از بیش از 200 دلار به کمیسیون انتخابات فدرال. فوق العاده PAC نمی تواند کمک به نامزد کمیته و نمی تواند هماهنگ مستقل هزینه با یک نامزد انتخاباتی اشاره شده در تبلیغات.

تا کنون در سال 2020 چرخه انتخابات سنا اکثریت PAC گزارش صرف بیش از $200,000 مستقل در هزینه و تقریبا همه از آن رفته برای حمایت از بهداشت ، جین شاهین که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد برای, New Hampshire.

در طول سال 2018 کمپین چرخه دموکراتیک super PAC گزارش صرف بیش از $92.9 میلیون مستقل هزینه های مخالف جمهوری خواه نامزد $19.3 میلیون حمایت از دموکرات ها. فوق العاده PAC با تمرکز در درجه اول در چهار کلید سنا نژادها. آنها تلاش ناموفق برای دفاع از دموکرات کرسی سنا در ایالت میسوری فلوریدا و ایندیانا اما برداشت سنا صندلی در نوادا است. ترکیب اکثریت سنا تایید شده صرف بیش از $62.5 میلیون برابر رقبای جمهوری خواه جاش هاولی در میسوری, ریک اسکات در فلوریدا و مایک براون در ایندیانا که همه برنده مسابقه است. فوق العاده PAC موفق شد در کمک به Jacky روزن شکست حزب جمهوری خواه ایالت دین هلر نوادا که از دست رفته 5 درصد است.

اکثریت سنا تایید شده است همسو با اکثریت رو به جلو 501(c)(4) سازمان است که به افشای آن زد. در طول سال 2018 مبارزات انتخاباتی اکثریت رو به جلو کمک بیش از 1.3 میلیون به اکثریت سنا تایید شده و انجام ثبت نام رای دهندگان تلاش برای کمک به افزایش مشارکت مردم در میان دموکرات ها.

اکثریت سنا تایید شده نیز کار می کرد در سال 2018 با اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام لیبرال فوق العاده PAC دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی. اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام صرف $44.8 میلیون دلار در سال 2018 از جمله $27.5 میلیون مستقل در هزینه. برای این چرخه انتخابات اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام به صرف $182,333 که شامل $1,250 مستقل در هزینه. آنها نیز مطرح 4.8 میلیون دلار در درجه اول از Sussman که در حال حاضر اهدا 2 میلیون دلار.

وجود 35 کرسی سنا برای grabs در سال 2020 از جمله 12 برگزار شده توسط دموکرات ها ، دموکرات ها نیاز به یک سود خالص چهار کرسی به منظور به دست آوردن مجدد کنترل سنا از جمهوری خواهان که در حال حاضر نگه 53 کرسی است.

FactCheck.org کارشناسی همکار Mitchell Aronoff کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت