رهبری مجلس سنا صندوق

  • 3

سیاسی گرایش: محافظه کار/جمهوری خواه

2018 کل هزینه: $127 میلیون

به رهبری مجلس سنا صندوق جمهوریخواه فوق العاده PAC بود که تاسیس شده در سال 2015 توسط متحدان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

این گروه می گوید هدف آن است که برای “حفظ و گسترش حزب جمهوری خواه اکثریت سنا.” آن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت است که استیون قانون که در خدمت به عنوان مک کانل رئیس ستاد از سال 1991 تا 1997. قانون همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از آمریکا چهارراه دیگر جمهوریخواه فوق العاده PAC. از سال 1998 تا سال 2000 قانون به عنوان مدیر اجرایی ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته.

به عنوان یک سوپر پک ها می توانید نامحدود سهم اما باید خود را فاش اهدا کنندگان و نمی تواند هماهنگی با کمیته های کمپین و یا در مبارزات مستقل خود را هزینه.

با توجه به بیشتر های اخیر فدرال انتخابات کمیسیون اطلاعات سنا رهبری صندوق افزایش کمی بیش از $28 میلیون نفر در سال 2019 و صرف $3.6 میلیون کل از جمله در مورد $400,000 مستقل هزینه — مدت FEC استفاده برای تبلیغات است که “به صراحت طرفداران” برای انتخابات و یا شکست یک نامزد خاص.

گروه بزرگترین اهدا کنندگان در سال 2019 شامل Home Depot بنیانگذار برنارد مارکوس و صندوق های تامینی مدیر Paul خواننده. مارکوس اهدا 2 میلیون دلار در سال 2019 در حالی که خواننده اهدا $1 میلیون نفر است.

این گروه با استفاده از بسیاری از مستقل آن را هزینه برای حمایت از پنج جمهوریخواه امتیازهای از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و سه سناتور در آمريكا. آن را نیز صرف نزدیک به $150,000 مخالفت با نامزدی ریاست جمهوری حزب دموکرات مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک. بولاک کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در دسامبر. 2. برخی ارشد دموکرات مقامات در تلاش برای متقاعد کردن بولاک برای انتخابات سنا در برابر وقت جمهوری خواه استیو Daines اما بولاک کاهش یافته است.

رهبری مجلس سنا صندوق صرف حدود 127 میلیون نفر در طول سال 2018 کمپین های نجومی از جمله 95 میلیون مستقل هزینه.

این گروه مهمترین آنها صرف بیش از $6.5 میلیون در دسامبر 2017 ویژه انتخابات سنا در ایالت آلاباما, حمایت از نامزد لوتر عجیب و غریب بیش از Roy Moore در جمهوریخواه اولیه. پس از اولیه این گروه تایید مور پس از پیروزی خود را صرف هر گونه پول و حمایت از او در دسامبر. 12 انتخابات عمومی. مور از دست داد که در انتخابات پارلمانی به حزب دموکرات داگ جونز.

قابل توجه خیرین در سال 2018 شامل لاس وگاس بر اساس میلیاردر Sheldon Adelson همسرش نیکوکار میریام Adelson و کارل روو وابسته به یک ملت ، یک ملت به $18.6 میلیون دلار به ایران با گروه, در حالی که Adelsons همراه به 50 میلیون دلار است. دیگر قابل اهدا کنندگان شامل مارکوس و سهام خصوصی مدیر Stephen Schwarzman.

FactCheck.org کارشناسی همکار Chelsey زو کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>