در دو حزبی گزارش مجلس سنای ایالات متحده هوش کمیته مجددا حمایت خود را از جامعه اطلاعاتی را ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با هدف کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کنید.

در میان یافته های کلیدی از گزارش منتشر شده در آوریل 21 است که هوش-جامعه ارزیابی که در ژانویه سال 2017 “ارائه منسجم و خوبی ساخته هوش اساس برای این مورد که روسیه درگیر در تلاش برای دخالت” با ایالات متحده در انتخابات است.

آن را می گوید که ارزیابی “بازتاب مناسب تحلیلی tradecraft” و “نمایندگی نوع بی طرفانه و حرفه ای کار می کنند ما انتظار داریم و نیاز از جامعه اطلاعاتی.”

جامعه اطلاعاتی را تا سال 2017 ارزیابی یافت که روسیه اهداف بودند به تضعیف ایمان در ایالات متحده روند دموکراتیک; بدنام نامزد از حزب دموکراتیک وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون و آسیب او electability و بالقوه ریاست جمهوری است.

کمیته اطلاعات مجلس سنا را رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (جمهوری خواه – کارولینای شمالی) گفت: پنل پیدا کرده بود هیچ دلیلی برای اختلاف در جامعه ایران را نتیجه گیری و هشدار داد که روسیه دخالت تلاش ادامه خواهد داد.

“یکی از [جامعه اطلاعاتی را] مهم ترین نتیجه گیری شد که روسیه تهاجمی دخالت تلاش ها باید در نظر گرفته شود ‘جدید طبیعی است.” که هشدار داده شده است از عهده حوادث سه سال گذشته به روسیه و مقلدان آن به طور فزاینده ای با استفاده از اطلاعات در جنگ برای ایجاد هرج و مرج اجتماعی و اختلاف” با مته سوراخ کردن گفت: در آزادی مطبوعات.

“با 2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک شدن به آن را مهم تر از همیشه است که ما هوشیار باشند و در برابر تهدید دخالت از دشمن خارجی بازیگران,” او اضافه شده است.

سناتور مارک وارنر (ویرجینیا) بالا دموکرات در کمیته ستایش سازمان های اطلاعاتی’ “بی طرفانه و حرفه ای و کار” و هشدار داده بود که “هیچ دلیلی برای شک و تردید که روسها موفقیت در سال 2016 است که منجر آنها را به دوباره سعی کنید در سال 2020 است.”

این کمیته گفت: در گزارش خود آن را پیدا کرده بود “خاص هوش” به حمایت این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین “تایید و کارگردانی جنبه” کرملین دخالت تلاش.

این گزارش بیان شده “اعتماد به نفس بالا” در قضاوت است که پوتین و دولت روسیه توسعه یافته اولویت روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

روسیه تلاش های “منعکس سال از سرمایه گذاری” در مسکو قابلیت “honed در ایالت های شوروی سابق” همچنین گفت:.

یک بخش با عنوان در پوتین نقش در 158 صفحه گزارش در میان ده ها تن از صفحات سیاه را به طور کامل. با مته سوراخ کردن گفت: redactions لازم بود چرا که این کمیته به دنبال حفاظت از این روش و وسیله ای است که آمریکا و جامعه اطلاعاتی امن اطلاعات خود را.

آخرین گزارش دو حزبی حمایت از یک نتیجه گیری است که تا به حال به سوال نامیده می شود توسط جمهوری خواهان در خانه کمیته اطلاعات. آنها گفتند: خود را در سال 2018 گزارش که سازمان های اطلاعاتی موفق به استخدام مناسب “tradecraft” زمانی که مقامات روسیه به این نتیجه رسیدند پشتیبانی تهمت نامزدی.

نتایج منتشر شده در مارس 21 چهارم از پنج گزارش کمیته اطلاعات مجلس سنا آزاد در مسکو را به دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016. این کمیته قبلا تایید هوش-ارزيابی جامعه در پیش از آن گزارش که بخشی از آن بیشتر-از-سه-سال تحقیقات به دخالت.

گزارش نهایی خواهد شد تمرکز بر روی جنبه های ضد تحقیقات از جمله اتهامات که تهمت کمپین مقامات هماهنگ با فعالان.

سابق مشاور ویژه رابرت مولر در سال گذشته اشاره کرد فقدان شواهد از جمله هماهنگی.

با گزارش AP و سیاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de