امنیت سیاسی رهبران سیاسی در مونیخ, میان, جهانی, تنش, درگیری

برخی از 35 سران کشورها و دولت امنیت رهبران و دیپلمات ها را برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ آغاز می شود که در 14 فوریه در یک زمان از بالا تنش میان متحدان و خونین, درگیری در جاهای دیگر.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ انتظار می رود در این رویداد اجرا می شود که از طریق فوریه 16.

لیست بالا دیپلمات شامل وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, وزیر خارجه چین وانگ یی و وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف ،

کنفرانس سالانه شده است یک گردهمایی از جهان بالا امنیت رهبران و گاهی اوقات انجام شده در طول دوران تیره و تار ایالات متحده آمریکا و اروپایی روابط از جمله در بحث بر سر جنگ عراق در اوایل سال 2003.

اما سطح کنونی از تنش بیش از که از سال های گذشته و شامل طیف گسترده ای از مسائل از جمله اختلاف نظر بر سر سیاست های ایران و مطالبات توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متحدان اروپایی افزایش هزینه های دفاعی را به سهولت بار در مالیات دهندگان آمریکایی.

تنش ها نیز می تواند توسعه در ایالات متحده مشروط. ارشد دموکرات در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان نانسی پلوسی سفر به این کنفرانس که در آن او خواهد بود با اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کالیفرنیا مجلس نقش کلیدی در استیضاح تلاش در برابر تهمت بود که تبرئه دو مقاله در سنا محاکمه.

Pompeo و مسلح علامت Esper به احتمال زیاد به شرکت در آنچه که می تواند این رویداد مهم در مونیخ زمانی که آنها در دیدار با رئیس جمهور اشرف غنی در حاشیه این کنفرانس است.

شرکت کنندگان در مذاکرات میان آمریکا و طالبان مذاکره کنندگان داده اند قوی نشانه آن است که هفت روز “کاهش خشونت” توافق که منجر به مذاکرات رسمی بین افغانستان جناح متخاصم است.

پیش از این کنفرانس, کنفرانس رئیس ولفگانگ Ischinger متمرکز در دو جنگ زده ملل گفت که او “نگرانی عمیق” در مورد “نابخشودنی شکست” از جامعه بین المللی سوریه و او ابراز ناامیدی که یک لیبی طرح صلح مذاکره به تازگی در برلین بود و نه زمین به دست آورد.

“ما باید بیشتر بحران های جدی تر بحران بیشتر وقایع وحشتناک از یک در واقع می توانید تصور کنید,” او گفت:.

انتظار می رود که تظاهرات در این رویداد و برخی از 3,900 پلیس تنظیم شده به منظور اعزام به این سایت برای کمک به تامین امنیت.

با گزارش dpa و AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

کفش اسپرت