دوم ارشد روسی رسمی در بیمارستان برای COVID-19 به عنوان کشور می بیند رکورد روزانه افزایش در موارد

دومین وزیر در دولت روسیه آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال درمان در بیمارستان است.

ساخت و ساز وزیر ولادیمیر Yakushev گفت: ممکن است 1 او در بیمارستان بستری شده است در مسکو و دریافت “درمان تحت نظارت پزشکان” با توجه به TASS به نقل از وزارت ،

یکی از معاونان او در ساخت و ساز و مسکن وزارت دیمیتری ولکوف همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus این گزارش گفت:.

معاون وزیر نیکیتا Stasishin منصوب شده است سرپرست وزارت ساخت و ساز در Yakushev را غیبت TASS گزارش شده است.

اعلام Yakushev تحت درمان در بیمارستان برای COVID-19 آید یک روز پس از نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت که او با ورود خود در انزوا پس از تست مثبت است. سخنگوی گفت که او نگه داشته می شود در زیر مشاهده در یک مرکز پزشکی بود اما نه به نام آن است.

معاون اول نخست وزیر آندره Belousov است که در خدمت به عنوان اقدام نخست وزیر در حالی که 54 ساله Mishustin بود که نام نخست وزیر در ماه ژانویه recuperates.

دو ضربه به روسیه کابینه می آید به عنوان کشور ثبت یک افزایش مداوم در موارد با وجود مستند اقدامات در جای خود از اواخر ماه مارس است.

روسیه گزارش 7,933 موارد جدیدی از کروناویروس در مارس 1 در طول قبلی 24 ساعت — یک رکورد روزانه افزایش آورده است که این کشور اذعان کرد در سراسر کشور شمارش به 114,431 موارد اگر چه وجود دارد سوال در مورد دقت و دولت آمار و ارقام.

منتقدان نقطه به آمار و ارقام رسمی در موارد پنومونی است که اغلب ناشی از کوروناویروس به عنوان شواهدی وجود دارد که روسیه تعداد واقعی از COVID-19-مربوط به مرگ و میر بالاتر است.

روزانه تلفات نزدیک به 900 موارد بالاتر از رکورد قبلی از 7,099 جدید عفونت گزارش شده توسط روسیه یک روز پیش از آن.

مقامات گفته اند که روسیه رسیده است اوج شیوع است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در کشور است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و بسیاری دیگر از مقامات مقامات روسیه شده اند و کار از راه دور در هفته های اخیر در تلاش برای محافظت از خود را از این بیماری همه گیر.

با گزارش AFP TASS و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de