دوم ایرانی تانکر نفت می رسد در ونزوئلا بزرگترین پالایشگاه

دوم ایرانی تانکر حامل بنزین و نفت و مشتقات وارد شده در بحران زده ونزوئلا اصلی پالایشگاه نفت در بحبوحه افزایش تنش ها بین واشنگتن و ایالات متحده تحریم هستند.

جنگل لنگر انداخت در Paraguana پالایشگاه مجتمع در شمال غرب شاهین امور خارجه در مه 26, وزیر نفت Tareck ال Aissami در توییتر نوشت, همچنین, های, عکس, این کشتی در اسکله.

داده ها از وب سایت ترافیک دریایی تایید محل کشتی که وارد آبهای ونزوئلا در مه 25.

یک جانبه تحریم های ایالات متحده قرار داده اند ایران و ونزوئلا صنعت نفت و دیگر بخشهای محروم کردن تهران از نقدی بسیار مورد نیاز و اضافه کردن فشار بر ونزوئلا را به شدت موفق اقتصاد است.

این Paraguana پالایشگاه بزرگترین در ونزوئلا و یکی از بزرگترین در جهان می روند 950,000 بشکه سوخت در هر روز است اما تولید آن کاهش یافت در کنار این کشور نفت خام عرضه است.

کاهش قیمت نفت پس از 2014 را تشدید ونزوئلا بحران اقتصادی است.

قیمت از ونزوئلا نفت خام کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از دو دهه در ماه گذشته در کمتر از 10 دلار در هر بشکه با توجه به دولت این کشور پس از به طور متوسط $56.70 سال گذشته است.

اولین تانکر, ثروت, حال لنگر 24 ساعت زودتر در El Palito پالایشگاه در ونزوئلا northwest coast است که قادر به پردازش از 140 ، 000 بشکه در روز.

یک سوم تانکر گل اطلسی وارد آبهای ونزوئلا در آوریل 26 مقامات نظامی اعلام کرد و دو تانکر — Faxon و Clavel — انتظار می رود در دو روز آینده.

کشتی های حمل در مجموع 1.5 میلیون بشکه بنزین با توجه به گزارش های مطبوعاتی.

پنج عروق مواجه شده اند هیچ فوری نشانه هایی از دخالت ایالات متحده پس از واشنگتن گفت: پیشتر در ماه مه آن را با توجه به “اقدامات لازم” را در پاسخ به حمل و نقل باعث هشدار از ایران در برابر آمریکا عمل است.

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, on May 25 ستایش “همبستگی و همکاری” بین کشور خود و ایران را متهم به ایالات متحده تحمیل اراده خود را با زور.

“ونزوئلا و ایران خواهان صلح و حق دارند آزادانه به تجارت در دریاهای جهان و تبادل محصولات” مادورو گفت: در تلویزیون دولتی آدرس.

تنش بیش از این تانکر پس از نیروی دریایی ایالات متحده در مارس متهم کرد ایران از اذیت و آزار آن کشتی ها در خلیج فارس, آخرین در یک سری از escalations بین دو کشور در منطقه از واشنگتن در سال 2018 انصراف از معامله هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی.

ایالات متحده همچنین به تازگی مستقر در کشتی ها از جمله ناوشکن نیروی دریایی و کشتی های جنگی به گشت کارائیب در آنچه که مقامات ایالات متحده تماس مواد مخدر-ممنوعیت ماموریت.

مادورو views آمریکا ماموریت به عنوان یک تهدید.

Maduro, ال Aissami و دیگر بالا ونزوئلا مقامات نام برده شده توسط ایالات متحده به عنوان مواد مخدر-قاچاقچی ها.

با گزارش AP dpa و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de