‘دریا گوساله متولد شده به گاو که با شنا به ساحل پس از طوفان

BEAUFORT, N. C. (AP) — یک گاو که شنا 4 مایل (6.4 کیلومتر) به ساحل پس از جاروب دور از طوفان دوریان در ماه سپتامبر شده است که به یک “معجزه” گوساله.

یک عکس از “دریا گوساله” ارسال شده است دوشنبه در Facebook با انزال, راه حل های گروه استخدام برای بازگشت گاو باردار, بازگشت به خانه به کارولینای شمالی را سرو جزیره 350 کیلومتر (560 کیلومتر) در شرق شارلوت. گاو دری یکی از سه جاروب دور توسط Dorian است که پیدا شد در دولت خارجی, بانک شارلوت آبزرور گزارش داد.

گوساله یکی قهوه ای و یکی چشم آبی, انزال راه حل گفت. داشتن چشم های رنگی متفاوت است که از یک بیماری نادر به اشتراک گذاشته شده توسط حیوانات مختلف از جمله برخی از اسب های وحشی.

نزدیک شدن به مادر و گوساله به صورت یک عکس شده است چرا که آنها را در نزد انسان سرو جزیره ساکن وودی Hancock گفته مک کلاچی اخبار ، “این گاو وحشی است که زندگی در جزیره سرو نمی شد مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن انسان و یا داشتن آنها رویکرد آنها” دولت خدمات پارک های ملی گفت.

هنگامی که طوفان دوریان تولید 8 فوت (2 متر) “مینی سونامی” آن را شسته گوساله و ده ها تن از حیوانات دیگر دور از جمله 28 اسب های وحشی که درگذشت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>