نمرات از رهبران مخالف و فعالان بازداشت شده پیش از انتخابات تظاهرات در باکو

باکو — پلیس در جمهوری آذربایجان را بازداشت سه مخالف رهبران حزب و بیش از 100 فعالان جلوتر از اعتراض در باکو در برابر نتایج از هفته گذشته انتخابات مجلس که شد انتقاد ناظران بین المللی.

بسیاری از کسانی که بازداشت شدگان آزاد شدند بعد از آن در فوریه 16.

حاکم ینی آذربایجان (آذربایجان جدید) حزب برنده 72 از 125 کرسی در یک اتاق مقننه در فوریه 9, به گفته کمیسیون مرکزی انتخابات (CEC). تقریبا تمام دیگر صندلی رفت و به احزاب کوچک و مستقل وفادار به رئیس جمهور الهام علی اف.

دیده بان: آذربایجان پلیس متفرق Postelection اعتراض

قبل از فوریه 16 غیر مجاز در اعتراض برنامه ریزی شده بود شروع به پلیس بازداشت یا در خانه های خود و یا در خارج از مقر حزب خود رهبر واقعی حزب Ilgar Mamedly رهبر Mərkəzi, حزب, عارف حاجیلی و سر از D18 مخالفت جنبش روسلان Izzatly.

آنها بعد از آن منتشر شد در خارج از باکو. Izzatly گفت: او را سو وزارت کشور.

پلیس ضد شورش احاطه شده CEC ساختمان که در آن تجمع برنامه ریزی شده بود و قرار دادن هر کسی که پس از رسیدن به شرکت در تظاهرات در اتوبوس.

پس از آزادی او حاجیلی گفت: برخی از کسانی که بازداشت شدند “گرفته شده در وانت های پلیس برای کنترل از راه دور مکان های خالی از سکنه 200-300 کیلومتر از باکو و رها شده وجود دارد.”

مهمان (مهستی) حسین اف که زد به عنوان یک نامزد در انتخابات شهرداری ها بود در میان کسانی که دور از پایتخت. او posted on Facebook یک عکس از خود را نشسته در کنار یک جاده در یک منطقه متروکه.

در فوریه 11, پلیس در باکو بازداشت بیش از 20 مخالف و مستقل از نامزدها که اعتراض به نتایج انتخابات در مقابل CEC ساختمان.

Riot police gathered ahead of the protest.


پلیس ضد شورش جمع آوری شده پیش از اعتراض.

در یک گزارش مقدماتی ناظران از سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) و شورای اروپا ذکر شده نقض گسترده در شمارش آرا, موارد, از رای گیری چاشنی و رای گیری های متعدد و همچنین فشار بر رای دهندگان و نامزدان و ناظران. ناظران همچنین اشاره کرد که تعداد زیادی از رای دهندگان ثبت شده در بیش از نیمی از 125 حوزه انحراف بیش از مجاز توسط انتخابات ،

58 ساله علی اف که حکومت جمهوری آذربایجان پس از مدت کوتاهی قبل از مرگ پدرش از 17 سال پیش به نام انتخابات در ماه دسامبر نه ماه قبل از آن به طور رسمی با توجه میان نارضایتی عمومی بیش از یک کاهش اقتصاد است.

پس از قفقاز جنوبی کشور اعلام استقلال از اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 آن انتخابات بارها و بارها تلقی شده است که در حال سقوط کوتاه از استانداردهای دموکراتیک توسط ناظران بین المللی از سازمان امنیت و همکاری اروپا و شورای اروپا.

با گزارش رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>