گواتمالا سیتی (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست برای تست همه اما درصد کمی از بازداشت مهاجران برای رمان coronavirus ممکن است کمک به گسترش آن از طریق ایالات متحده وسیع سیستم مراکز بازداشت و سپس به آمریکای مرکزی و جاهای دیگر روی به طور منظم اخراج پرواز مهاجران طرفداران در روز جمعه گفت.

بیش از 1600 اخراجی از ایالات متحده آمریکا به گواتمالا در ماه گذشته اجازه داده شد برای رفتن به خانه های خود و به داوطلبانه unenforced قرنطینه. ترس در حال افزایش است که آن را ممکن است کشت در این کشور با بی حد و حصر تعداد غیر قابل تشخیص موارد افزایش آمریکای مرکزی کشور آسیب پذیری به این بیماری همه گیر.

مقامات ایالات متحده در زمان مسافران درجه حرارت قبل از خروج و گواتمالا مقامات بررسی آنها برای سرفه و تب و علائم دیگر در هنگام ورود. کسانی که ممکن است COVID-19 علائم پس از آن که خود را مخاطی و بزاق تست شده اما ظاهرا سالم اخراجی تحت هیچ تست و اجازه داده شد به سر خانه و حتی اگر آنها وارد در یک پرواز با افراد بیمار.

کارشناسان بهداشت می گویند که بسیار خطرناک است زیرا بسیاری از افراد آلوده هرگز علائم نشان می دهد اما هنوز هم بسیار مسری است. فرودگاه کارگران و حداقل یکی از اعضای خانواده از یک deportee باید آزمایش مثبت برای coronavirus در گواتمالا و بر این باور هستند که آلوده شده اند با بازگشت مهاجران گفت: دکتر ادوین, Asturias, یک دانشگاه کلرادو اپیدمیولوژی است که از گواتمالا و حفظ تماس نزدیک با مقامات بهداشتی وجود دارد.

“این روشن است که اخراجی شده اند در آینده آلوده و بدون مناسب اقدامات ایمنی در همان فرودگاهی با افراد دیگر” Asturias گفت. “همانطور که ما در حال دیدن این نوع از تبعید تولید سرایت در گواتمالا.”

تنها در روز دوشنبه انجام گواتمالا شروع تست هر مسافری که به اشتراک گذاشته بود یک پرواز با کسی تایید به عنوان مثبت است. همان روز یک هواپیمای حامل 76 مردم وارد یخ پرواز از اسکندریه, Louisiana. یک مهاجر بود که احساس بیمار مورد آزمایش قرار گرفت و به طور کامل منجر به آزمون برای هر کس دیگری در پرواز است. چهل و سه آزمایش مثبت با وجود نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری شدند و در حال حاضر در قرنطینه پزشکی, مقامات گفت.

“این بسیار نگران کننده است چون این کودکان و بزرگسالان در حال اخراج از مکان های با سطح بالایی از سرایت” گفت: Leonel Dubón مدیر پناهگاه برای دوران کودکی, یک مرکز برای جوان و آسیب پذیر اخراجی در گواتمالا.

یخ را محدود کرده است حرکت صدها نفر از بازداشت شدگان در سراسر ایالات متحده پس از آنها مشکوک شدند که در تماس با فرد آلوده با توجه به مصاحبه با زندانیان و وکلا. آژانس را بلافاصله تایید می کنند که چگونه بسیاری از مردم در انزوا اما 105 موارد شناسایی شده اند در حداقل 25 بازداشتگاه تا کنون.

وزارت امنیت داخلی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد روش های داخلی گفت که ایالات متحده نمی کند آزمون هر کس در مهاجرت بازداشت به دلیل وجود تعداد محدودی از آزمون در دسترس نیست فقط به یخ, اما در سراسر جهان است.

“ما فقط تست افراد ما دلایل برای باور ممکن است این بیماری به دلیل علائم و یا تماس نزدیک با افراد با علائم” این مقام گفت.

در Richwood مرکز تادیبی در مونرو, لوئیزیانا, سه موارد تایید شده اند و ده ها تن از بازداشت شدگان تحت مستند. یکی گواتمالا بازداشت شدگان که COVID-19 دیگو Ortiz گارسیا روز جمعه گفت که او محدود به یک خوابگاه با حدود 20 نفر دیگر مشکوک به داشتن ویروس.

یکی دیگر از Richwood بازداشت شدگان بود که آلوده Salomon دیگو آلونزو بود در بیمارستان بستری پنج شنبه. با توجه به وکیل ورونیکا Semino, آلونزو گرفته شد وجود دارد در مدت کوتاهی پس از یک نگهبان گفت: یک قاضی مهاجرت او “ندارد ظرفیت ریه” برای صحبت در یک جلسه او را به گوش از راه دور توسط تلفن.

تا کنون وجود نداشته است هر مورد ثبت شده از این ویروس در میان اخراجی به کشورهای دیگر در آمریکای مرکزی شمال مثلث منطقه است.

در ال سالوادور بیش از 800 وارد شده اند در طول ماه گذشته و قرار داده شده 30 روز قرنطینه. رئیس جمهور نایب Bukele در بیانیه ای گفت به AP که 70 درصد تست شده اند با هیچ یک آینده postive. آزمون در حال انتظار برای بقیه.

هندوراس نیز همچنان به دریافت ایالات متحده اخراج پرواز و در حالی که مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر مهاجران طرفداران گفت: آنها غافل از هر تست مثبت است.

که نه کاسته نگرانی های منطقه ،

“هر هواپیما که با وارد اخراجی است که یک زنگ خطر برای جوامع در کشورهای ما” گفت: César ریس مدیر غیر دولتی السالوادور موسسه مهاجرت.

یخ کرده است گفت: 25 کارمند در ایالات متحده بازداشت مراکز آزمایش مثبت از جمله 13 در حذف مرحله بندی تسهیلات در فرودگاه در اسکندریه کرده که حداقل 17 پروازها به مقصد گواتمالا این سال است. آن است که چگونه بسیاری از 32,000 مردم در مهاجرت به ایالات متحده بازداشت شده اند تست شده برای ویروس.

وکلای بازداشت شدگان را مطرح هشدار در مورد خطرات ناشی از نگه داشتن مردم در نزدیکی میان شیوع. در حدود نیمی از کسانی که در یخ بازداشت هیچ سابقه کیفری جدا از مهاجرت نقض و طرفداران سوال که آیا این افراد باید در زندان با توجه به بحران است.

با وجود دو بار توقف اخراج پرواز به طور خلاصه گواتمالا دریافت شده است در حدود یک در هر روز حمل حدود 50 تا 100 نفر از انواع آمریکا مراکز بازداشت در ماه گذشته کاهش شدید از سرعت عادی. گواتمالا متوقف اخراج پرواز دوباره پنج شنبه شب در آنچه که وزیر امور خارجه به نام یک توقف موقت.

یخ گفت: پس از آزمون از مسافران در روز دوشنبه پرواز دوباره بررسی کردیم و تایید آن تصمیم خواهد گرفت که آیا آن نیاز به ارزیابی مجدد پروتکل های پزشکی.

دکتر میشل Heisler, یک پروفسور طب داخلی در دانشگاه میشیگان گفت: ICE عمل غربالگری تنها اخراجی با تب است “کاملا نامناسب” است و آن را بهترین برای تست همه آنها را.

با جمعیت 17.2 میلیون گواتمالا تا به حال 207 موارد تایید شده که از بعد از ظهر جمعه.

“گواتمالا خواهد بود, غرق,” Heisler گفت. “آنها در حال حاضر بسیار شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی. از بهداشت عمومی و پزشکی دیدگاه این است که فقط باور نکردنی غیر مسئولانه از کشور ما است.”

___

تاجر گزارش از هوستون فاکس از واشنگتن و Weissenstein از هاوانا. الیوت Spagat در سن دیگو, Colleen طولانی در واشنگتن مارکوس Aleman در سان سالوادور و مارلون گنزالز در تگوسیگالپا هندوراس کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im