عربستان ضربه زدن بیش از روسیه ادعا می کنند که پادشاهی کناره گیری از خروجی مقابله

عربستان سعودی وزیر انرژی است را رد کرد روسیه اتهام که پادشاهی کناره گیری کرد در ماه گذشته از یک معامله برای کاهش تولید نفت.

شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان به نقل از اوایل آوریل 4 توسط دولت سعودی اخبار آژانس آبگرم در پاسخ به نظرات ساخته شده است به روز قبل توسط همتای روسی.

وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود همچنین اظهار نظر در جریان اختلاف با روسیه گفت که بیانیه ای نسبت به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در مورد پادشاهی خروج از اوپک+ معامله صحیح نیست و این روسیه است که انصراف آبگرم گزارش شده است.

روسیه و عربستان سعودی بوده است در تقابل پس از شکست ماه گذشته به توافق بر برخورد قاطع با خروجی به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر جهان است. همه گیر بدتر شده پس از انجماد فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان و ارسال قیمت نفت به کاهش شیب.

جهان کشورهای تولید کننده نفت در سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان مانند روسیه شده است بحث در مورد یک معامله برای کاهش تولید به امید معکوس سقوط.

قیمت ها باید کاهش یافته و به حدود 34 دلار در هر بشکه از حدود 65 دلار در هر بشکه در پایان سال 2019.

یک معامله به کاهش تولید می کنند نیاز به مشارکت از کشورهای خارج از اوپک+ گروه و از آنهایی که اعمال کنترل دولتی بر خروجی از جمله ایالات متحده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 3 متعهد به کمک برای صنعت ایالات متحده در کاخ سفید دیدار با شرکت نفت و مدیران صنعت وجود دارد اما در تعهد به کاهش تولید.

او گفت که او نمی هر گونه امتیازی به عربستان سعودی و روسیه از جمله موافقت با ایالات متحده تولید داخلی کاهش یک حرکت است که ایالات متحده نقض قوانین ضد تراست.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در کاخ سفید جلسه در مورد جلسه و اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه است.

او گفت: هر دو کشور در حال “آسیب باور نکردنی بد” با سقوط قیمت نفت اما او افزود: “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به حل و فصل اختلاف خود را بسیار به سرعت.”

او همچنین گفت: اختلاف صدمه زدن به بقیه جهان و “در نهایت بازار در حال رفتن به آنها را متوقف کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 2 آوریل او با پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و ادعا کرد که میانجیگری یک معامله در برش تولید اما هیچ جزئیات پدید آمده است.

نشست اوپک+ برنامه ریزی شده برای آوریل 6. این اتحاد شامل اعضای اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان اما مانع نفت کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا و نروژ و برزیل.

رئیس آژانس بین المللی انرژی به رویترز گفت که یک برش عمیق در تولید نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از بزرگ ساخت تا جهانی نفت خام موجودی در سه ماهه دوم.

Fatih Birol گفت: کاهش تولید از آنجا که 10 میلیون بشکه در روز است که ممکن است مورد بحث در مارس 6 جلسه هنوز نتیجه در سال 15 میلیون بشکه روزانه ساخت در سه ماهه دوم.

بر اساس گزارش رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de