نفت اوپک کارتل و کشورهای متحد در ژوئن 6, توافق به یک ماه تمدید رکورد تولید کاهش به امید برقراری ثبات در بازارهای نفت برخورد با کروناویروس ناشی از رکود اقتصادی.

13-عضو اوپک به رهبری عربستان سعودی و دیگر تولید کنندگان نفت به ویژه روسیه به امضا رسید و در یک فرمت خروجی کاهش 9.6 میلیون بشکه در روز) در ماه جولای.

تحت نظر یک مارس به توافق اوپک و به اصطلاح اوپک+ متعهد به کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در ماه مه تا پایان ماه ژوئن و پس از آن به تدریج کاهش تولید از ماه جولای به 7.7 میلیون بشکه تا دسامبر.

معیار قیمت نفت بهبود به حدود 40 دلار در هر بشکه به عنوان اقتصاد به تدریج خروج از coronavirus مستندات پس از بی سابقه قیمت شاقول در آوریل آورده است که قیمت نفت به زیر صفر است.

سقوط بازار نفت باعث شد عرضه بیش از تقاضا به عنوان کشورهای رفت و مستندات همراه با قیمت و سهم بازار جنگ بین عربستان سعودی و روسیه نیز تهدید شیل تولید کنندگان.

پسوند نشان دهنده یک پیروزی برای روسیه و عربستان سعودی که تا به حال به فشار تمایلی نفت-تولید کنندگان رو شیب دار کاهش درآمد و حفره های بودجه برای کاهش تولید.

وزیر نفت عربستان گفت عبدالعزیز بن سلمان که گفت او شوکه شده بود پایین در بازار نفت در ماه آوریل اذعان کرد: “همه ما باید فداکاری های ساخته شده آن را به جایی که ما امروز.”

“وجود دارد نشانه های دلگرم کننده ما بیش بدترین,” او گفت:.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به طور مشابه به نام مه “بدترین ماه در تاریخ” برای جهانی نفت در بازار است. او گفت: “بازار “است که هنوز هم در حالت شکننده و حمایت نیاز دارد.”

سقوط قیمت نفت در ماه آوریل باعث شد دولت آمریکا به گام بی سابقه ای از درگیر شدن در اوپک مذاکرات اعمال فشار و اعضا را کاهش و متعهد به کاهش است که مکزیک را ندارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 5 ژوئن در زمان اعتبار برای مارس معامله است که کمک به محافظت از آمریکا نفت شیل بخش نسبتا بالا با هزینه های تولید و کوه بدهی.

“مردم گفت که امکان پذیر نیست اما ما عربستان سعودی و روسیه و دیگران به کاهش قابل ملاحظه ای” او گفت:. “ما درک که بسیار است.”

ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette در ژوئن 6 استقبال اوپک+ فرمت توصیف این مهم معامله که “می آید در یک محوری زمان به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به بهبود اقتصاد و بازگشایی در سراسر جهان است.”

با وجود این فرمت مقدار عدم قطعیت بافندگی بیش از آینده بازار نفت به اقتصاد جهان بازگشایی و اینکه آیا برخی از تولید کنندگان مانند عراق و نیجریه متوقف خواهد شد در سهمیه خود را.

با گزارش AFP AP بلومبرگ و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de