عربستان رسمی خواستار مسلمانان برای به تاخیر انداختن حج قصد دارد بیش ویروس

دبی, امارات متحده عربی (AP) — A senior Saudi رسمی خواست بیش از 1 میلیون نفر از مسلمانان به قصد سفر به اسلام مقدس ترین سایت برای انجام حج به تاخیر در ساخت برنامه های سال جاری با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش روز شنبه, نظرات که پیشنهاد زیارت می تواند لغو شود.

در ماه فوریه پادشاهی در زمان تصمیم فوق العاده ای برای نزدیک کردن شهرهای مقدس مکه و مدینه به خارجی ها بیش از این ویروس یک گام که نبود گرفته و حتی در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا که به کشته شدن دهها میلیون نفر در سراسر جهان است.

محدودیت های سخت تر در انگلستان آن را به عنوان چنگ زدن با بیش از 1500 تایید موارد این ویروس جدید است. پادشاهی است گزارش 10 مرگ و میر تا کنون. خاورمیانه بیش از 71,000 تایید موارد ویروس بسیاری از کسانی که در ایران و بیش از 3300 مرگ و میر.

عربستان سعودی منع مردم از ورود و یا خروج از سه شهرستانها عمده از جمله مکه و مدینه و اعمال شب حکومت نظامی در سراسر کشور است. مانند کشورهای دیگر در سراسر جهان و در خاورمیانه عربستان سعودی است به حالت تعلیق در تمام ورودی و خروجی پروازهای تجاری.

“پادشاهی عربستان سعودی آماده است برای حفظ ایمنی از همه مسلمانان و اتباع” عربستان حج و عمره وزیر محمد صالح بن طاهر, Banten گفته تلویزیون دولتی. “به همین دلیل ما درخواست کرده اند از تمام مسلمانان در سراسر جهان به نگه بر روی امضای هر گونه موافقت نامه تا زمانی که ما یک چشم انداز روشن.”

او به عنوان صدای جیرجیرک تکرار در پس زمینه در اواخر سه شنبه شب در مسجد بزرگ مکه که به طور معمول به تساوی هزاران نفر از نمازگزاران در طول روز و شب گردان آن و دعا نسبت به آن است.

هر سال نزدیک به 2 میلیون مسلمان انجام حج یک طاقت فرسا و پر هزینه حج است که تساوی وفادار از سراسر جهان است. حج مورد نیاز از همه سفت مسلمانان به انجام یک بار در طول عمر خود دیده است به عنوان یک فرصت برای پاک کردن گناهان گذشته و بیشتری را در مورد تواضع و وحدت در میان مسلمانان است.

ایستاده در مکه در مقابل به شکل مکعب کعبه که مسلمانان دعا نسبت به پنج بار در روز, Banten همچنین گفت: پادشاهی بود که در حال حاضر ارائه مراقبت برای از 1200 زائران در این شهر مقدس با توجه به جهانی محدودیت های مسافرتی. تعدادی از آنها در حال قرنطینه در هتل ها در مکه, او گفت:.

دولتی در حمله عربستان به ذکر Banten اظهارات در داستان اوایل روز شنبه گفت که مسلمانان باید “صبور” در ساخت برنامه های خود را برای حج. زیارت بود و انتظار می رود برای شروع در اواخر ماه جولای این سال است.

پادشاهی آل سعود حاکم خانواده مخاطرات آن مشروعیت در این کشور غنی از نفت در نظارت و حفاظت از حج سایت. پادشاه عربستان سعودی که کشور ریاست گروه 20 و سازمان ملل در سال جاری گفت: دولت خود را پوشش هزینه های درمان همه coronavirus بیماران در کشور از جمله بازدید کنندگان خارجی ساکنان و کسانی که ساکن غیر قانونی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im