آناپولیس, Md. (AP) — مرحله دوم آزمایشی برای تعیین اینکه آیا یک مرد است که مجرم به قتل پنج نفر در یک مریلند روزنامه اما نه با عنوان جرم جنایی مسئول با توجه به سلامت روان خود را به تعویق خواهد افتاد تا ماه ژوئن یک قاضی حکم داد دوشنبه ،

قاضی لورا Ripken مجموعه داوران انتخاب begin ژوئن 2 در طول یک جلسه در Anne Arundel County دادگاه مدار در آناپولیس مریلند. او را کنار بگذارند ژوئن 8-23 برای سلامت عقل فاز Jerrod راموس’ محاکمه. این آخرین تاخیر پس از تکرار تعویق در مورد مربوط به ژوئن 2018 تیراندازی در پایتخت روزنامه ،

وکلای مدافع برای راموس می گویند تاخیر مورد نیاز است چرا که ویلیام دیویس یکی از سه وکیل نمی تواند ادامه با مورد توجه به مسائل پزشکی. آنها می گویند یک جدید دادستان موافقت کرده است به جای خود اما زمان بیشتری مورد نیاز است برای وکیل برای آماده سازی.

عاقلی مرحله آزمون برنامه ریزی شده برای ماه مارس.

آن کلت Leitess دولت دادستان رسیدگی به این پرونده گفت: او تا به حال در تماس با اعضای خانواده قربانیان درباره تاخیر.

“این بسیار دشوار است برای آنها را” Leitess گفت: هر چند او اضافه کرد که او درک نیاز برای تاخیر در طول دادرسی در Anne Arundel County دادگاه مدار در آناپولیس مریلند.

راموس با حضور در این جلسه در سبز زندان ، قاضی از او پرسید که آیا او تا به حال هر گونه سوال در مورد تاخیر و او گفت که او نمی. او همچنین از او پرسید که آیا به تعویق افتادن خوب بود با او.

“بله, آن است که” او جواب داد.

راموس گناه التماس کرد اما نه با عنوان جرم جنایی مسئول در ماه اکتبر به قتل جان مک نامارا جرالد Fischman Wendi زمستان راب Hiaasen و ربکا اسمیت در اتاق خبر داد و بیداد.

راموس تا به حال یک مستند تاریخچه از اذیت و آزار روزنامه نگاران. او طرح دعوی در دادگاه در برابر این مقاله در سال 2012 ادعا او میگیرد در یک مقاله در مورد اعتقاد خود را در یک جنایتکار مورد آزار و اذیت در سال 2011. پایتخت منتشر شده یک داستان توصیف اتهامات توسط یک زن که گفت: راموس مورد آزار و اذیت آنلاین خود را برای ماه می باشد. توهین کت و شلوار اخراج شد به عنوان اساس و راموس برافراشته در برابر کارکنان در روزنامه در ناسزا رنگ و لعاب توییتهایی.

در طول دادرسی پیش از محاکمه در ماه اکتبر Ripken گفت: گزارش دولت در بخش بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند راموس است که از نظر قانونی عاقل. اما راموس’ وکلا کارشناسان می گویند برای دفاع رسیده اند نتیجه گیری های مختلف.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de