ساندرز تاب تهمت کلمات در Coronavirus/کار

سناتور. برنی ساندرز به اشتباه ادعا کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر مردم علائم کروناویروس جدید, عفونت, “مهم نیست رفتن به محل کار.” این چیزی است که رئیس جمهور گفت.

تهمت بود این نکته که عفونت هستند به احتمال زیاد برای رفتن گزارش نشده توسط بسیاری از کسانی که ممکن است تجربه فقط علائم خفیف انتخاب کردن نیست برای رفتن به یک دکتر و پس از آن بهتر — از جمله برخی که ممکن است همچنان به رفتن به محل کار. به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, ممکن است به نظر می رسد بالاتر به دلیل موارد گزارش نشده.

برخی ممکن است گسل تهمت نه بلافاصله اشاره کرد — به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که افرادی که تجربه علائم را تشویق به رفتن به محل کار. اما تهمت بود نه توصیه این است که افراد با عفونت کروناویروس رفتن به محل کار.

ساندرز’ به طول یک فاکس نیوز تاون هال در مارس 9 هنگامی که از او پرسیده شد که به ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و رمان شیوع کروناویروس.

ساندرز گفت: سرعت گسترش ویروس — که در حال حاضر اعلام شده است که یک بیماری همه گیر — نشان می دهد که چرا مدیکر برای همه یک ایده خوب است.

“شما میلیون ها نفر از مردم در این کشور که امروز ممکن است احساس کنید که آنها یک نشانه است, اما شما می دانید چه ؟ آنها نمی تواند استطاعت برای رفتن به یک دکتر است. و سپس آنها در حال رفتن به رفتن به محل کار” ساندرز گفت. “ما یک رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما می دانید, ‘doesn’t matter, رفتن به محل کار.’ ما یک رئیس جمهور که می گوید پوچ همه چیز. بنابراین آنچه که ما نیاز به انجام است, در حال حاضر آن را روشن است که همه آمریکایی ها اگر شما احساس بیمار به یک دکتر. از آن خواهد شد برای پرداخت می شود. دریغ نکنید برای رفتن به دکتر.” (نگاه کنید 4:05 علامت به ویدئو.)

حدود یک دقیقه بعد ساندرز تمسخر رئیس جمهور برای گفتن او “توانایی طبیعی” به درک مشکل است.

شما نمی گویند احمق چیز” ساندرز گفت. “شما نمی نشان می دهد به مردم است که شما می توانید رفتن به محل کار. این چیزی نیست که دانشمندان و آنچه پزشکان می گویند.”

ساندرز نیست تنها کسی است مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات در این راه. برای مثال دموکراتیک Rep. جان Yarmuth در توئیتر خود نوشت: “به عنوان یک قاعده کلی شما نباید اعتماد به آنچه رئیس جمهور تهمت می گوید. با کروناویروس آن می تواند خطرناک به سلامت خود را. آیا رفتن به محل کار اگر شما بیمار هستند.”

اما تهمت هرگز گفت که افراد بیمار باید به کار برود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در سوال در یک مصاحبه تلفنی در مارس 4 با فاکس نیوز’ Sean Hannity, زمانی که رئیس جمهور به نام سازمان بهداشت جهانی تخمین می زنند که 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 بيمار در سراسر جهان کشته شده اند “غلط شماره.” به ما نوشت که نه غلط شماره اگر چه کارشناسان می گویند تهمت تا به یک نقطه که نرخ مرگ و میر در نهایت ممکن است بسیار کمی کمتر از 3.4% به دلیل این که رای به حساب نمی موارد گزارش نشده. مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه وجود دارد که به احتمال زیاد بسیاری از موارد گزارش نشده.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مه 4: خوب, من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک شماره نادرست. در حال حاضر این است که فقط من قوز و — اما بر اساس بسیاری از مکالمات با بسیاری از مردم که این کار را بکنید زیرا بسیاری از مردم خواهد شد که این و آن بسیار خفیف است. آنها بهتر خواهد شد بسیار به سرعت. آنها حتی نمی دکتر مراجعه کنید. آنها حتی نمی پزشک تماس بگیرید. شما هرگز در مورد آن دسته از مردم است. بنابراین شما نمی توانید آنها را در دسته های کلی جمعیت از نظر این تاج آنفولانزا و یا ویروس. بنابراین شما فقط نمی تواند انجام دهد. بنابراین اگر ما هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار — برخی از آنها رفتن به کار می کنند اما آنها بهتر است. و سپس هنگامی که شما انجام یک مرگ مانند شما تا به حال در ایالت واشنگتن مانند شما تا به حال یکی در کالیفرنیا — من اعتقاد دارم که شما تا به حال یکی در نیویورک — شما می دانید همه از ناگهانی به نظر می رسد مانند 3 یا 4 درصد است که یک تعداد بسیار بالا به عنوان مخالف به عنوان مخالف به یک کسری از 1%. اما دوباره آنها نمی دانند که در مورد آسان موارد به دلیل موارد آسان نیست رفتن به بیمارستان است.

تهمت نمی گویند که مردم دچار علائم این ویروس باید به کار برود. بلکه او می گفت که موارد گزارش نشده برو آنجا که بسیاری از مردم نمی خواهد رفتن به یک دکتر آنها را به سادگی اجازه می دهد که بیماری به آن دوره را دریافت و بهتر است.

پس از برخی از کارشناسان تلویزیون با انتقاد از رئيس جمهور, نظر, مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “هرگز گفت: افرادی که احساس بیمار باید به کار برود.”

برای روشن CDC توصیه می شود که کارفرمایان “به طور فعال تشویق بیمار و کارکنان به ماندن در خانه.”

با توجه به CDC “کارمندانی که دچار علائم حاد بیماری تنفسی هستند توصیه می شود به در خانه بمانند و به کار نمی آیند تا زمانی که آنها عاری از تب (100.4 درجه فارنهایت [37.8° C] یا بیشتر با استفاده از یک دماسنج) نشانه هایی از تب و دیگر علائم به مدت حداقل 24 ساعت و بدون استفاده از تب-کاهش و یا دیگر نشانه تغییر داروها (به عنوان مثال برطرف کننده های سرفه).”

برخی ممکن است گسل مغلوب ساختن پیشی جستن برای انعکاس این هشدار به کارگران و کارفرمایان هنگامی که او ساخته شده خود را در نظرات به Fox News اما نقطه نمی شد که مردم با علائم باید به کار تنها که برخی با علائم خفیف خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>