سامسونگ گفته است: “مطابق با الزامات بحث برانگیز روسیه قانون که تصریح می کند که گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های کامپیوتری باید مورد تایید دولت قبل از نصب نرم افزار بر روی آنها.

“سامسونگ الکترونیک آماده خواهد شد برای دیدار با الزامات قوانین روسیه ارائه شده توسط تنظیم کننده و انطباق فعالیت های شرکت مطابق با تصویب مقررات” مسکو تایمز گزارش داد در فوریه 18.

کره جنوبی مبتنی بر الکترونیک شرکت گفت: در بیانیه ذکر شده توسط ریا نووستی قبلی بعد که آن را در حال حاضر با این نسخهها کار با توسعه دهندگان نرم افزار و فروش محصولات با Mail.ru’s, نرم افزار ایمیل و جستجو در یاندکس قابلیت های نصب شده بر روی دستگاه.

“در اصلاحات مربوط به قانون نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این شرکت قصد دارد برای ادامه کار در روسیه” سامسونگ گفت.

تصمیم خود را در تقابل با آمریکا مبتنی بر رقیب اپل است که گفت: آن را نمی خواهد فروش دستگاه ها با برنامه های شخص ثالث در حالی که اضافه کردن این است که قانون می تواند به زور آن را به ارزیابی مجدد میزان حضور خود را در بازار روسیه.

سال گذشته پارلمان روسیه تصویب قوانین جدید است اما هنوز نهایی که برنامه باید نصب شده بر روی گوشی های هوشمند و قرص و رایانه های فروخته شده در داخل کشور است.

آنها مجموعه ای به اثر آمده در این تابستان.

جریمه برای noncompliance در حال حاضر در مجموعه 50,000 تا 200000 روبل ($784-$3,137).

با توجه به RBK کسب و کار سایت خبری سامسونگ در روسیه دوم محبوب ترین گوشی های هوشمند با نام تجاری با 28 درصد از سهم بازار در حالی که اپل کنترل کمتر از 10 درصد از بازار است.

هفته گذشته یک دادگاه مسکو جریمه مستقر در ایالات متحده Twitter و Facebook 4 میلیون روبل ($63,336) برای هر یک عدم تطابق با قانون است که نیاز به اجتماعی-شرکت های رسانه ای برای ذخیره داده های مشتری بر روی سرور قرار گرفته در داخل روسیه است.

بر اساس گزارش مسکو تایمز ریا نووستی و RBK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im