S. Korea رهبر: ‘بی سابقه’ مراحل مورد نیاز برای مبارزه با ویروس

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی رئیس جمهور قرار داده است ملت خود را در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی گفت: روز شنبه که مقامات باید “بی سابقه و قدرتمند” گام به مبارزه با شیوع ویروس جدید در کشور است.

رئیس جمهور ماه Jae-in ساخته شده نظرات در شروع یک جلسه دولت به کره جنوبی مقامات گزارش 123 بیشتر موارد افزایش این کشور در مجموع به 556 با پنج مرگ و میر.

ایران مطرح آن مرگ و میر از این ویروس برای هشت نفر — بالاترین تلفات در خارج از چین است. وزارت بهداشت و درمان گفت: در حال حاضر وجود دارد 43 موارد تایید شده در ایران که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس تا روز چهارشنبه.

در ضمن دیپلماتیک فوران پس از اسرائیل تبدیل به کره جنوبی هواپیمای تاکید ترس و تنش بیش از سرعت گسترش شیوع.

ماه گفت: دولت افزایش یافته بود خود را ضد ویروس هشدار سطح توسط یک شکاف به “قرمز” بالاترین سطح است. این مرحله گذشته گرفته شده در سال 2009 به گارد در برابر یک رمان شیوع آنفولانزای که به کشته شدن بیش از 260 نفر در کره جنوبی. در بالاترین سطح هشدار مقامات می توانید سفارش بسته شدن موقت از مدارس و کاهش بهره برداری از حمل و نقل عمومی و پروازها به مقصد و از کره جنوبی.

ماه گفت که شیوع بیماری “رسیده است بسیار مهم آبخيز” و که در چند روز آینده خواهد بود “مهم است.” “ما نباید محدود مقررات و تردید را به بی سابقه ای, قدرتمند, اقدامات,” او گفت:.

سرزمین اصلی چین گزارش 648 عفونت های جدید در مجموع 76,936. روزانه تلفات کمی کاهش یافت و به 97. در همه 2,442 های مردمی در این کشور از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

شماره جدید چینی موارد seesawed روزانه اما باقی مانده است زیر 1000 دلار برای چهار روز گذشته. چندین تغییرات چگونه عفونت شمارش آنها ساخته شده آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری از این ارقام است.

مرکزی چین در شهر ووهان و دیگر نقاط استان هوبی که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر باقی می ماند تحت مستند. بیش از 80 درصد از این کشور موارد در هوبئی که در آن مرگ و میر نیز بیشتر از بقیه ملت.

در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان فرماندار یکشنبه اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در منطقه بود در 89. آن را تحت فشار قرار دادند و ایتالیا در مجموع به 115 موارد با مرگ و میر.

کره جنوبی گفت: پنجمین مرگ یک زن معتقد به 57 سال بود که مبتلا به بیماری مزمن کلیه هنگامی که او با این ویروس آلوده.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که 113 از 123 مورد جدید از چهارمین شهر Daegu و مناطق اطراف آن. مراکز رئیس Jeong Eun-kyeong به خبرنگاران گفت که 309 بیماران یا 55.6 درصد از این کشور را مورد تایید شده است به لینک به یک شعبه محلی Shincheonji کلیسا در Daegu که تبدیل به بزرگترین خوشه ای از عفونت های ویروسی.

او گفت: 534 از 556 بیمارانی که قرار است تحت انزوا و آزمايشات انجام است 6,039 افراد دیگر است.

Daegu اولین مورد در فوریه. 18 شد یک عضو کلیسا بدون اخیر رکورد از سفر خارج از کشور. مقامات گفت: او با حضور در کلیسای خدمات و بازدید از مکان های دیگر قبل از اینکه مبتلا به این بیماری است اما آنها هنوز هم معتقدند بعید است که مجموعه ای زنجیره ای از عفونت.

در اوایل روز شنبه, Daegu شهردار Kwon یونگ-جین گفت: نگرانی وجود دارد که تعداد افراد آلوده در این شهرستان می تواند یکی دیگر از افزایش عظیم زیرا مقامات راه اندازی شد ویژه امتحانات از اعضای کلیسا با ویروس علائم مربوط.

مرکز شهر Daegu بود بیشتر ترک با قفسه در برخی از سوپر مارکت ها و فروشگاه ها خالی است. بسیاری از رستوران ها, میله, واقعی املاک و دفاتر و آژانس های تور باید تعطیل به عنوان ترافیک nosedived و مردم در خانه مانده سفارش غذا و منابع آنلاین.

Kim Mi-yeon که افتتاح فروشگاه کیک در Daegu در روز یکشنبه با وجود نگرانی در مورد عفونت گفت که او دریافت کرد و تنها یک گروه از مشتریان است.

“من همچنین نگران آلوده شدن اما من هنوز افتتاح فروشگاه من امروز به یک زندگی” کیم گفت: از طریق تلفن. “در تعطیلات آخر هفته من استفاده می شود به استخدام پنج پاره وقت کارکنان اما من به تازگی گفت که همه آنها نه به آمده است. چگونه می توانم آنها را استخدام در یک زمان وقتی که من کمتر از 10 مشتریان یک روز؟”

چین دفتر سیاسی ساخته شده از مقامات ارشد حزب کمونیست, جمعه هشدار داد که در حالی که این بیماری همه گیر شده است “مقدماتی موجود” این کشور هنوز به یک نقطه عطف است.

مقامات نشان داد که فعالیت های منظم باید به تدریج از سر بعد از این ویروس باعث گسترش آخرین ماه قمری تعطیلات سال جدید. بسیاری از محل های کار تصمیم گرفتند به کارکنان خود کار از راه دور و مدارس در حال برگزاری کلاس های آنلاین.

در پکن اکثر جوامع مسکونی اجرا شده اند “بسته مدیریت” محدود کردن تعداد افراد هر خانواده که می توانید در داخل و خارج با استفاده از خروج-ورود کارت و نیاز به کسانی که فقط بازگشت به چینی پایتخت به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز.

خوشه ای از عفونت گزارش شده از پکن Shuanghe بیمارستان. این تاسیسات که 34 مورد تأیید بوده و بسته به محافظت از جامعه اطراف گفت: بیانیه ای از Xicheng مقامات.

بیش از 500 مورد نیز یافت شده اند در زندان های سراسر کشور است.

در شنبه شب, نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun گفت: در سراسر کشور آدرس تلویزیونی است که شیوع ویروس وارد شده بود “یک قبر مرحله” و تکرار دولت است و تمام تلاش ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. چانگ همچنین گفت دولت او خواهد شد افزود: مقابله با هر گونه عمل می کند که مانع ملی قرنطینه تلاش.

دیگر قطعات از کره جنوبی نیز گریبانگیر توسط یک دیوانگی بیش وقوع. ایستگاه های تلویزیونی هوایی همه روزه ویژه پخش در عفونت های اجتماعی و رسانه ها پر از ویروس های مربوط به اطلاعات و شایعات و برخی از بازی های ورزشی برگزار شد بدون تماشاگر.

روز یکشنبه یک معمولا شلوغ بیان ترمینال اتوبوس در سئول را دیدم بسیار کمتر بازدید کنندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم وجود دارد منطقه امن وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید دیگر از توجه بیشتر به خود ما و بهداشتی مدیریت” Choung Youn-پشت 71 یک مقیم سئول گفت: قبل از گرفتن یک اتوبوس به منطقه جنوب شرقی. “من فکر می کنم (خطر عفونت) همان است که در همه جا در سئول یا مناطق دیگر.

در سطح جهان بیش از 78,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور جهان است.

کره جنوبی پرواز که فرود در فرودگاه تل آویو را به فرودگاه بن گوریون شنبه شب بود taxied دور از اختصاص داده ترمینال در حالی که مقامات تخلیه و قرنطینه 12 اسرائیلی و بازگشت و بقیه مسافران به Seoul, رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

Yonhap news agency ذکر شده در سئول وزارت امور خارجه به عنوان ثبت اعتراض شدید با دولت اسرائیل. وزارت امور خارجه گفت: اسرائیل که هیچ بیش از حد غیر منطقی اقدامات لازم در برابر کره جنوبی اتباع با توجه به گزارش.

وزارت امور خارجه روز یکشنبه گفت که آن را از نزدیک نظارت بر گزارش حادثه و ارائه فعال کنسولی کمک به کره جنوبی اقامت در اسرائیل تحت رایزنی با مقامات وجود دارد. آن را ” تخلیه کره جنوبی گردشگران از اسرائیل در تاریخ اولیه در صورت لزوم.

با توجه به Yonhap هواپیما از بازگشت به کره جنوبی در بعد از ظهر یکشنبه.

کره جنوبی زودتر مطلع اسرائیل که یک گروه از گردشگران که سفر به اسرائیل و کرانه غربی به مدت یک هفته در این ماه آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به خانه. اسرائیل و فلسطینی ها مقامات بهداشتی پرسید: افرادی که در تماس نزدیک با گردشگران به قرنطینه خود را.

Jeong گفت: 18 از 39 کره جنوبی از منطقه جنوب شرقی که تا به حال ساخته شده است یک گروه زیارتی به سایت در اسرائیل قرارداد ویروس. او گفت: 21 نفر دیگر در حال آزمایش است. چهل و یکی از کلیساهای کاتولیک در محله خود متوقف یکشنبه توده ها و گردهمایی های دیگر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده فرانسیس D’Emilio در رم کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>