روسیه فرستاده ویژه سازمان ملل به شدت مخالف ایالات متحده در تلاش برای گسترش تحریم تسلیحاتی ایران

سفیر روسیه در سازمان ملل متحد می گوید مسکو به مخالفت با هر گونه تلاش آمریکا برای گسترش تحریم تسلیحاتی ایران و reimpose تحریم های سازمان ملل علیه تهران است.

واسیلی Nebenzia نظرات در مارس 12 روشن ساخته است که ایالات متحده باید مشکل گسترش تحریم های گذشته انقضا آن در ماه اکتبر از طریق شورای امنیت سازمان ملل که روسیه وتو.

ایالات متحده است که به دنبال به طور نامحدود گسترش سازمان ملل متحد تحریم های معمولی فروش اسلحه و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ایالات متحده به استفاده از تمام ابزار موجود برای رسیدن به این هدف است.

پیش نویس قطعنامه سازمان ملل متحد است که گردش در میان دیپلمات های اعتصاب, از پایان تحریم تسلیحاتی از قطعنامه شورای که تایید 2015 توافق بین شش قدرت های بزرگ و ایران, به گفته مقامات ایالات متحده و سازمان ملل متحد دانست.

Nebenzia گفت: تحریم تسلیحاتی است “یک محصول جانبی” از ایران که مانع از تهران از توسعه سلاح های هسته ای در ازای کاهش تحریم ها. در روسیه نمایش آن را روشن است که آن منقضی می شود در ماه اکتبر ،

Nebenzia صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس ویدئویی به عنوان سازمان ملل متحد روزجهانی اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های اجرا شده برای کمک به کنترل گسترش coronavirus

او به نام “مسخره” در ایالات متحده استدلال آن است که هنوز هم یک عضو از ایران دو سال پس از آن در سمت چپ این پیمان فقط واشنگتن می تواند باعث به اصطلاح snapback که بازگشت همه تحریم های سازمان ملل در تهران.

“به ماشه یک snapback, شما باید یک شرکت کننده از JCPOA و ایالات متحده با افتخار اعلام کرد در 8 مه 2018 که آنها خارج از JCPOA و درب بسته پشت” Nebenzia گفت.

Nebenzia همچنین پیش بینی کرد که تحریک snapback خواهد پایان JCPOA و بازرسی توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران است.

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده و از این معامله ایالات متحده مدعی است که آن را حفظ حق به استناد تحریم snapback که این قرارداد پیش بینی شده در این رویداد از “قابل توجه پاترول و مسائل آن” توسط ایران.

که موضع استوار در وزارت امور خارجه حقوقی استدلال که اگر چه ایالات متحده آمریکا است که دیگر در ایران آن باقی مانده اصلی شرکت کنندگان تحت نظر شورای امنیت قطعنامه ای که مندرج در آن.

که 2015 رزولوشن نام ایالات متحده به عنوان یک شرکت کننده اما دیپلمات های متعدد در علاوه بر این به روسیه گفت: ایالات متحده استدلال فریبنده است چرا که ایالات متحده آشکارا خارج شود.

Nebenzia همچنین به نقل از وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف که در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در مارس 12, گفته, ایالات متحده است “در گرو” نقض ” از 2015 رزولوشن برای پاترول و مسائل آن و “است پرهیاهو و تلاش های غیر قانونی راه برای معکوس کردن رزولوشن واقعی تحقیر به خوبی تثبیت اصول قوانین بین المللی است.”

خروج از JCPOA ایالات متحده “از دست داده است هر گونه حق” او به نقل از ظریف گفت:, و اضافه کرد که او مشترک به طور کامل به ایران بود ،

با گزارش رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de